Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
24. 12. 2007

„Včera“ sem jak správnej mental šel spát asi ve 4 ráno, takže dnešní štědrej den pro mě začal jaksi atypicky. Vstávačka v 8 hodin, která se koná 24týho prosince snad od nepaměti, se fakt nekonala. Probudil sem se ve 12, vyčistil si zuby a šel si pěkně na klasickou odpolední krupicovou kaši. Po tom co sem se přežral jak zmrd, sem se šel natáhnout k tv, abych jako vždycky sledoval ty československý scumy na nově. Kolem třetí sem byl nejen okolnostma donucen jít umejt chodbu. Samozřejmě sem si vzal na tuhle luxusní prácičku ipoda, jinak bych si tu velezábavu snad nedokázal ani pořádně užít. U spodních schodů, mi táta oznámil, že přišla návštěva. Kostým uklizečky, sem změnil zpět na superpovaleče (sedliak © unfind) a šel ven, kde na mě už čekal černoch a mário se slejpem. Vzájemně sme si popřáli hezký svátky, prohodili pár slov a už sem razil s rodinou na hřbitov. Následovalo lehký poidlení + sraní se se sestřinym notebookem s vistama a už byla štědrovečerní večeře na stole.
Hrachovou polévku s praženou houskou a kouskem chleba jako vždycky následoval smaženej obalovanej kapřík (hi caRp) a vinné klobásky s bramborovým salátem. Po tomto combu se na stole objevili datle, fíky, kiwi, kokos, ananas, banány, pomeranče, mandarinky, pomelo, jablka, pistácie, kešu, vlašské ořechy, buráky, chipsy a sestřiných 24 druhů vánočního cukroví. Prostě klasická štědrovečerní přežíračka.
Tak kolem osmý už dorazil ježíšek a tak sme se šli podávat do obejváku pod stromeček, co na pro nás nachystal tentokrát. Nespočetný množství spodního prádla a oblečení střídalo spousty shower gelů, vod po holení a jinejch vychytávek pro správný metrosexuály (hi unfi). Sem tam se objevil i ňákej ten chlast nebo pěkná knížka. Všechno v mém případě završil procík a deska. Sestra dostala luxusní růžovej župánek, kterej sem si okamžitě musel vyzkoušet – to je snad jasný.
Prostě pěknej stědrej den strávenej s rodinou. Všichni byli s dárkama ponejvíc spokojený a tak kolem 11tý šel každej svýmu idlu vstříc. gg16. 12. 2007

Už minulou neděli sme měli odehrát první zápas play-off s jzd (luker + zubb). Bohužel bratři kempy nemohli a tak se zápas přeložil na úterý večer. V uterý se zase zjistilo, že zubbovic rodina na tuhle party nedorazí a tak se zápas opět přeložil - na čtvrtek.
Čtvrtek byl vlastně mezní den a to nejen proto, že se zápas opět neodehrál, jelikož UPC mělo v hodinách cca 19-23:33 vymRdanej peering do ostatních sítí. Nejdřív sem se dozvěděl, že finále turnaje má bejt už tuhle neděli, protože si to přeje pořadatel (= gamestation.sk), což díky zubbovcům kteří zúžili 8 herních dnů na 2 (středa a čtvrtek) nevypadalo příliš reálně. Po rozhovoru s mafianem sem se dozvěděl, že vykontumuje jzd. Těm se to samozřejmě nelíbilo a tak si nakonec vyplakali přesnutí finále na středu, aby se zápas moh v pohodě odehrát. My sme to s floutym samozřejmě taky uvítali, protože není nic zábavnějšího než nakládat strašnou živejm sochám. Takže pořešíno a je pohoda. Vzniklou mezírku v době, kdy sme měli hrát, sem vyplníl klasicky kvalitním idle a taky sem se poprví podíval na pawouka play-off.
Jaké ovšem bylo moje překvapení když místo FDE (full double elimination ~ WB a LB) vidím jen SE (single elimination). Mimo jiné zjišťuju, že pm (smasher + mzik) už maj jistý druhý místo. To sice fakt nasere, ale ten kvalitní špíček přišel nařadu až v zápětí. V dalšim kole po hře s jzd na nás v pawouku čekají SP.
No tyvole coze?! To si děláš pRdel, ne? - No prostě nás čeká nmy, kterej postupuje ze stejý skupiny, což samozřejmě není možný => špatně nalosovanej pawouk. Píšu to mafianovi a vyptávám se, kdo že "vyrobil" toho po pawouka. Když mi oznámil, že jock0, nemůžu říct, že by mě to až tak moc překvapilo. Takže - dementní maplist a špatně nalosovanej po pawouk v jehož důsledku postoupili opravdu kvalitní hráči až do finále... asi takle bych shrnul současný jockovo highlights v tomhle turnaji. Tomu už se snad nejde ani smát. Inu kvalitní turnájek... thx jocki
Zhruba před hodinou sme konečně odehráli přesunutej zápas s jzd. První mapa - naše volba - pt7. Už od začátku sme se ujali vedení a začali jzdčkářum, kteří mi jasně celej tejden dokazovali, jak si na nás strašně věřej, pořádně nakládat. Dal bych ruku do ohně, že sem kolem 15ty minuty viděl na scoreboardu cca 80:17.S floutym sme daváli dobrý loly a konečnej dmg ~11k u obou hráčů ve vítězném teamu mluví snad za vše.


Druhá mapa - volba jzd - překvapivě vynikající mapa na 2vs2 - dm7. Co si tímhle chtěli dokázat nevim, nicméně já měl už klasicky problémy neusnout. Od začátku sme se ujali mírného vedení. Flateček ovšem zahrál kvalítku pro diváky a nmy trošku víc než rozsekal. Jeho dmg cca 8k na konci mapy, byla vskutku zasloužená odměna. pěkná práce flaty oO


Třetí mapa - volba nevim koho - pdm6. Flouty už trochu vypínal a tak sem se musel v týhle mapě ujmout režije já. Kvalitní pwnage, střídal kvalitní antiaim. I přes nesmyslné skákání a zapomenutí snad všech quadů, sme celou hru drželi vedení o pár fragů. Situace v našem teamu byla inverzní oproti dm7. V jednu chvíli sem se vždycky nakop u 2nmy. O to víc sem se nasmál u výsledných stats abych zjistil, že mam dmg o 2-3k vyšší než naši hRdinové "dáváme si ve dvou 80x wendyho s mašinou" :)))


Výhra 3:0, gg, next.07. 12. 2007

Asi před měsícem sem se dozvěděl, že má proběhnout slovenskej Q3 2vs2 online turnaj. Admin mafian a jock0, 2vs2 můžu a kupodivu se turnaj nemusí odehrát na nebývale kvalitních slovenských listen serverech (horší sou už jen na ukrajině). Šel sem teda zchecknout sajty turnaje. Soupisku teamů už sem klasicky přeskočil - koho by taky zajímalo, jaký trosky se nás pokusej porazit tentokrát, nebo že ten teplouš kRysa se zase cejtí bejt víc slovenskym scumem než elitou. To co zajímalo mě, byl samozřejmě maplist. Protože s xochtem 2vs2 už nějakej ten pátek hrajem, nemůže nás kromě kvalitních map (ztn3dm1, pro-q3dm6 a pro-q3tourney7) překvapit ani čirá homosexualita skrytá pod názvem ospdm11. Moji radost z toho, že v maplistu zmíněnou kvalítku nevidim, ihned vystřídalo rozhořčení z q3dm7 a ospdm6. Aby toho nebylo málo, nacházím v maplistu aerowalk s weaponrespawnem 10s. Okamžitě mě napadá, že takovýhle geniální nápady sem viděl naposled jedině na zpovědnici. Dát do 2vs2 turnaje mapu, která je malá i v duelu, která kevšmu nemá ani PU (čti proč někam chodit), může opravdu napadnou jen naše slovenské wannabe bratry. Jock0 už zřejmě pochopil, že v duelu v týhle mapě nikdy nikomu náležitě nenaloží, tak proč v ní neprorazit a nesvízt se s krysou v 2vs2. Nicméně je mi záhadou, proč tak imbecilní volbou degradoval celej turnaj. Gj koko.
Po zjištění těhle skutečností, sem xochtymu okamžitě řek, že na takovýhle parodie mrdam a ať si najde někoho jinýho. Tak se taky stalo. Po zhruba tejdnu sem usoudil, že i přes maximálně debilní maplist, je potřeba pánům v těsnejch bokovách, žabkách a růžovejch tričkách ukázat, kdo je tady šéf. Xicht si za mě našel náhradu v podobě flata, kterýho sem mu okamžitě vyfouk. Nezbylo mu teda nic jinýho, než se přisrat do stingsovi rodiny ke strejdovi shebinovi. Můj a flatlův team sem náležitě pojmenoval „hlupy_slovak“, což s mojí homepage uvedenou v účtu na gamestation ještě z doby q4 (www.smRtvsemslovakum.cz) tvoří solidní kombíčko. Další z řad [TA] na soupisce jsou uR, sts v teamu s xatem, xocht v teamu se shebinem a krysa v teamu s jockem. Po rozlosováno nás čekala skupina D:

hlupy_slovak: wendy + flouty
satan proxies: krysa & jock0 = :-
virtual owners: dloob + joki
europark: xato + stings

Jako první zápas nás čekal „tuhý boj“ s velkejma nulama. Přestože nevyspalej flat hrál docela tužku, v0 nekladli velkej odpor a bez svýho růžovýho peugeota s poznávací značkou ospdm11 byli klasicky levný.


Druhej zápas se nekonal, protože europark to zabalili.

Třetí a poslední zápas ve skupině se odehrál včera – proti sp. Postup byl jasnej, navíc skupina – takže žádnej stres. První mapa – volba sp – se hrála ztn3dm1. Zpočátku vyrovnaná hra se pomalu změnila v jasné vedení sp. V důsledku nedostatku itemů se kupodivu začínal zdát nebezpečnej i ten jocko, vpadnuvší do zad s ranečkem zbraní a červenou vestičkou nebo dvěma. Pan krysa si opět doma nezapomněl svůj waRp shield a tak po laciném FFA pobíhání hovoří finální výsledky jednoznačne pro sp. Jen bych připomněl, že pan jocko mel dmg o kilo menší než já, takže to zas tak horký asi nebude ;)


Druhá mapa – naše volba – pro-q3tourney7. Tahle mapa se i přes naše opětovné FFA zdála býti jaksi vyrovnaná. Kdyby pan flouty nebyl na nohou 20+ hodin (nj ti hoteliéři) v důsledku čehož mě neustále zdravil raketou do xichtu mohlo to dopadnout jinak. Jock0 o 15 fRogů víc a o litr menší dmg...:D ggs


Postupujeme tedy jako druzí ze skupiny D. Ze skupiny A postupují nečekaně z prvního místa xochty a shebus. Ve skupine B zaplakali favorité uR, protože pan tyf si šel dát radši lajničku, než aby šel rozstřílet mžikosmažky.
Docela mě sere, že se neregnul team foRt + xato. Na to jakym způsobem zesměšnili čtyry bidety (dufo + legie) jen tak nezapomenu. Zavěrem ještě moje predikce k výsledku turnaje:

1-2. hlupy_slovak / sp
1-2. hlupy_slovak / sp
3. JZD
4. PM

Je taky dost možný, že do vývoje turnaje zasáhne sheb|cht nebo legie + gejo. Uvidíme ;)30. 11. 2007

S panem hRochem se už známe ňákej ten pátek. Protože jeho vývoj funguje trošku jinak než u ostatních smrtelníků (nejdřív dvojče z paralelní dimenze, později 2 identity rox), rozhod sem se, že lehce zavzpomínám na jeho vývoj.

1) paralelní dimenze Tuhle dobu si pamatujeme snad každej. Období střední školy, s xichtem nerozlučná dvojka. Irc.idle, quake, zátahy, flákání v posilce, seriály a později wow. Byli s xichtem tak nerozluční, že mezi nimi vzniklo takřka až telepatické spojení. Špatnej zrak, nadváha a holá hlava. Všechno tohle je charakteristické pro období „paralelní dimenze“.


2) metal star Težko říct, kdy byla nastartována druhá fáze evoluce. Rozhodně je ale neodlučně spojena s hRochovým megazhubnutím, maturitou a upc jobem. Pro mě je rozhodně typická hrochovou vizáží, která je identická s jedním z nejlepších metalových kytristů - Daronem Malakianem. Bohužel, z tohoto období jsem nenaleznul žádnou hRochovu fotku.


3) Progamer Toto je aktuální hRochorův stav. Ještě tak před tejdnem bych si řek, že už žije konečně život s jednou – vlastní identitou. Díky operaci se mu rapidně zlepšil zrak, zanevřel na irc.idle, finálně odloučen od svého paralelního dvojčete a už i na kariéru metalový star zanevřel. Před tejdnem se ovšem v Rusku uskutečnila nám všem dobře známá akce - ASUS AUTUMN CUP. Coollerky po delší době všem nAAbum ukázal, jak že se ten q3 hraje. To pro nás v tomto článku není až tak podstatné. Den po skončení turnaje sem prolejzal fotky a jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že ruskej oldskooler noBap je vlastně hRoch. Okamžitě sem samozřejmě informoval vedení na only, avšak nikdo tomu nevěnoval náležitou pozornost. Tak doufám, že níže uvedené fotky, dokáží všem, jak se věcí ve skutečnosti mají.


4) ?
A budoucnost? Těžko říct, kam hRochova cesta povede. Dovolil bych si ovšem spekulovat nad tím, že paralelní dimenze se možná opět „spojí“. Pan xicht nám během posledních pár let, taky pěkně zhubnul. V současnosti si konečně našel job (gRatz xochty) a jak se zdá, v budoucnu hodlá opět rozjet posilku. Možná budou mít dimenze mezi sebou hranici tenčí, než kdy předtím…

Tak takhle bych to asi shrnul. Nicméně hRocha znáte taky, takže jestli vám připadá, že má moje teorie nějaké mezery, nebo sou v ní nepřesnosti – commenty sou vaše.. :P28. 11. 2007

Oi! Nedávno sem si řek, že přestanu bejt zmRd a regnu si konečně vlastní doménu. Po tom, co sem zjistil, že všechny leet`n`cool domény sou samozřejmě už obsazený, začínal sem bejt lehce víc nasranej. Naštěstí sem zjistil, že stfu.cz je z jakýchsi mě neznámých důvodů volná. Pár kliknutí, převod ca$he na účet, 2 dny čekání a je už je ruka v rukávu. Vítám vás tedy na svojí nejmocnější doméně, kterou budete checkovat následujících xx let, den co den :O V blízký době musím změnit horní banner, aby k ní víc pasoval. Pak mě taky čeká dopsání reportu z UGT lan paRty a z nedávno proběhnuvší q4.cz kalby v pRaze. Budou se zde objevovat newsky ohledně a aktuálního dění v "naší q3 scéně", skool - puRe idle... etc. zatim ;) PS: Ve skoole mam na kompech přihlašovací jméno do sítě st15751 a když sem registroval doménu, tak mi pro platbu byl vygenerován variabilní kód 24415751... náhoda? luck?! bbs... osud! ;)27. 10. 2007

Tak už máme ňákej ten pátek za sebou sraz bejvalejch spolužáků ze střední. Všechno to začlo celodenním(thx 2 naim) úklidem pokoje, kde sem našel mimo nespočetného počtu spodního prádla a lichejch ponožek i kdejaký to hnijící překvapení. Na pátou sem vyrazil do posilky, po šestý se vrátil, nažral, vyluxoval a už už vyrážel vyzvednout Viktora a Mášu na nádraží. Na místě na mě už čekali pablo, mário, slejp a nějakej_kluk_s_uzeninami. Po chvilce k nám dorazil i neznámej_chlápek, mluvící německy, na kterém si kluci pohotově vyzkoušeli combo-fráze „gutten tag“ a „auf wiedesehen“. Slejp s nim proved eště směnnej obchod cigarety/cash a chlápek zas odpochodoval. Mezitim dorazil Vulkánec a tak se čekalo už jen na Vojcka a Mášu. Vojta doráží spožděnym vlakem a všichni kromě mě a Viktora si to valej spokojeně na náměstí. Asi po půl hodině doráží Máša ve svém bouráku, nakládá nás a jedem hodit bágly ke mně. Parkujem, vykládáme, vycházíme. Směr netopejr. Vedu kluky okružní cestou, abych jim dopřál pohledu na místní skvosty (škoda jen že nebyl sochor doma, je jasný kde by byla první a zároveň asi poslední zastávka). Během pár minut sme na náměstí a vcházíme na 1. nádvoří zámku, kde je kupodivu hromada lidí. Obcházíme je a sme u netopejra. Na místě na nás už čeká zmíněná skvadra + stálice typu johny_g a dufy. Sedáme, objednávam točenou kofolu a rozjíždíme klasicky bezduchý diskuse o skoole a podobnejch hownech. Časem doráží Prskač, pak Grolmus a Čáslava. Nastává hromadný potřásání rukama, nohama a bejt tu už Černoch, pevně věrím tomu, že by se dostalo i na jiné partie. Po chvíli přichází Vobřik, kterýho má skoro každej problémy poznat, později Černoch a Gejek. Nakonec dovalí i Vojta Židášek. Někdo si de dát par map ve fotbálku, ale ti chytří zůstávají a těší se z Mirkovy Černochem tolik proklamovaný životní storky. O tý se, ale tady moc rozšiřovat nechci, protože to byla klasicky gRolmusovká sviňárno-prasárna. Nutno podotknout, že byla vynikající. Časem dorazil i ovíječ, kterej se v pozdějších hodinách s Máriem vydal na místní prohlídku zámku (což vysvětluje tu hromadu lidí cestou do pejra). Lehce před dvanáctou přichází řeč na loly jako slejpův názor na to co znamená komerční kapela, čehož se okamžitě chytá Honza a začíná svoji prapodivnou, ale pro Vobřika dozajista poutavou, přednášku o tom, co to vlastně znamená slovo komerční. K údivu všech doráží i Mil4n3k a samozřejmě shání Prskače, aby ho moh náležitě přivítat. Bohužel nesmyslně zavíraj už ve 12 a tak dem masivně platit. Tuto negativní skutečnost nám zpříjemňuje jak Honza, svojí nekonečnou přednáškou, která na mě spíš dělá dojem zacyklený jedný věty, tak Mirek, kterej už klasicky zkouší svoje tríčky na barmanku. Během těchto radovánek přichází Prskač a Bajtlik. Milan vítá Prskače do ramene; radujem se. Po zaplacení vycházíme z hospody, aby sme už klasicky zjistili, že polovina tam zůstala. Vzniká zmatek. Dělíme se na 2 skupiny – těch co maj hlad (já) a těch co maj žízeň. Vydávám se se svoji skupinou směr gyros, ostatní dou do mestiza. Cestou neustále ztrácíme mášu, kterej posílen alkoholem vymetá kdejakou sračku a to nejen na zemi. Přicházíme do gyrosu, kde je klasicky narváno. Máša se chopí situace a stoupne si do řady před ňákýho týpka, na kterym je znát jistá známka desorientace. Celou situaci umocní ještě tím, že se na toho kluka nejvíc nalepí, čumí mu asi z 10cm do xichtu a snaží se nás všechny dostat před sebe. Po 20 minutách ve frontě si objednávam gyros v žemli, hamburger a hranolky. Po další čekací době dostávám zmíněné jídlo, abych zjistil, že víc tady znamená míň. Bohužel ostatní maj už dožráno a tak se vyráží do mestiza. Vyjdem schody - vcházíme do hospody - volá nám Máša. Je mi předán čísi telefon, abych zjistil, že máša je na náměstí (cca 150m od nás) a neví kam dál. Posílám ho do mestiza a dem ho dolů vyzvednout. Během 15 sekund přijíždí Máša v taxiku. Řidič je očividně nesvůj. Dozajista tomu přispívá ještě Viktor, kterej si ho zběsile fotí mobilem. Aby to nebyla malá parodie, Máša mu vysází žádanou 50ti korunu v korunách. Vracíme se nahoru, kde se už rozjíždí kvalitní zábava. Pominu-li Milana, kterej si okamžitě nasadil na hlavu klobouk visící nedaleko na zdi, musim zmínít Máriův vynikající nápad pustit na zdejším kompu ve fullscreenu moje video z posilky. Na každým nově příchozím návštěvníkovi hospody je vidět jistá známka desorientace v jeho xichu. Zřejmě málokdo v mexický hospodě čeká 2 hodinovou projekci, jež spočívá v nekonečné smyčce 4 minutového videíčka z posilovny. Je mi jasný, že tohle prostě muselo dříve či později příjít, takže, se nezlobím a naopak si užívám postupně rostoucí popularitu mé osoby v hospodě (no to bych blil). Máša postupem času upadá do bezvědomí, což by nám popravě bylo úplně jedno, kdyby nám ovšem děsně nebrečela místní obsluha. Užívám si společnosti Bajtlika, kterýho sem snad 3 roky neviděl. Mirek a Gejek jsou s prskačem na baru a panákujou. Po ňáký chvíli se nesmyslně odchází neznámo kam. Cestou zjišťujem pobavující skutečnosti jako například, že milan má po těle 21 limetek nebo, že prskač si oblíknul upoutávající tabuli. Pár limetek je okamžitě využito k několikanásobnýmu postřelení negra, z blízkosti menší než malé. Padnou návrhy jako ňáká hospoda u zimáku (tolik proklamovaná máriem a slejpem, takže dozajista eXtra luXus) a Icko. Nakonec se rozhodne, že se de do hospy u zimáku a buzničky co maj hlad se pudou nažrat do gyrosu a pak dorazej. Po hodinový cestě sme na místě. U vchodu fotbálek; v hospodě kvalitní trencík a nablito na zemi (doufam, že nemusim zdůrazňovat tu očividnou spojitost). Jedna skupinka paří tobálek, druhá se de posadit, dát si něco k pití a vyslechnout několikahodinovou smyčku zvuků opičího trávicího traktu (= „hudbu“). Zacyklený sraní nás kupodivu moc nebaví. Naštěstí na scénu přichází pabloak, aby celou situaci umocnil svým ještě víc debilním tanečkem rukou na noze (viz video). Nutno dodat, že jeho „nadání“ sklidilo odpovídající potlesk. Mezitím du zkontrolovat Honzu před hospodu, kterej očividně v mestizu u baru skákal opravdu bez přešlapu. K mému překvapení zjišťuju, že tam není. Vracím se do hospy s roztrhanejma židlema, které pokrývají dečky vycpaný jehlama a jinýma dobrůtkama. Postupem času se propracujem, až na zahrádku, kde mi Máša mermomocí chce sdělit název nějakého filmu, což se mu vzhledem k faktu, že je v tu chvíli fakt neskutečně debilní, náležitě nedaří. Řešíme hafo howen. K čtvrté hodině ranní se ocitáme před hospu a kopem si s limetkou. Následně dem na nádraží, kde se odpojují poslední lidi. Mířim s Mášou ke mně; dem spát. Druhej den vstáváme v 1 odpoledne a obědváme pizzu (:D:D). Zapnu kompa a zjišťuju, že vulkánec, kterej nás opustil asi v půl pátý, teď dojel bez jakýhokoliv spánku domů a de sbírat brambory na pole (llama?). Po chvilce dorazí návštěva v podobě černocha, milana a honzy. Zasmějem se nejen jejich opici (teď vážně nemam namysli černocha, i když…:)))))) a dem zjistit, že death proof je opravdu kvalitní sračka. Co říci závěrem? Byla to fakt super akce. Překvapilo mě, že se nás sešlo asi 20, což jsou všichni na který sem měl kontakt. Doufam, že brzo uděláme ňákou další akcičku, klidně třeba v Kolíně, hoře…. jako datum se mí jeví nejlíp něco před Vánocema. Napište do commentů jak to vidíte vy - kdy kde jak atd. Pabloakův taneček (točeno mobilem by johny_g):19. 10. 2007

Už je to nějakej ten pátek, co sme si s klukama udělali vejlet na kolech do Hrubýho jeseníku (ten u Nymburka ne ten v Polsku). Nejdřív sem se domluvil jen s Rodrigem, ale samozřejmě jak už to tak bývá, ihned se k nám přidal černoch. Jedinej, kdo počítal s tim, že s náma pojede, byl jako vždycky jen on sám. Později se přidali eště Petr a Toco. Nastal den D, vycházim z domu a už v dálce vidim samotnýho Rodriga, jak na mě mává. Pozdrav opětuju a přesunujem se na waypoint ke slavíkum. Po chvilce dorazil Petr a později i Toco, uřícenej jako prase. Na rozdíl od jistého prasátka, který mělo jako vždycky plnou hubu keců jak pojede (hi černoch), se totiž rozhod dát si PR ze Sadský a nevysrat se na nás – pěkná pRáce. Venku poslední tejden fakt na blití a tak pro mě byly tepláky, tričko a mikina jasnou volbou. Trochu mě znepokojuje, že jsou všichni nalehko (kraťasy + tričko). Toco si pro jistotu nevzal ani žádný žrádlo. Po pár metrech zjišťujem, že sme trošku dementní a nemáme sirky. Petr pro ně skočí domů a už vyjíždíme. Po pár kilácích, mi to sestřino zrezlý kolo začíná decentně objasňovat a zapařená prdel (thx 2 tepláky & mikina) taky nezůstává pozadu. Začíná ze mě lejt jak z černochova podpaží po pár minutách squashe s Petrem. Zastavujem v jakési vísce, mikina de dolů a napájíme se. Pokračujem dál. Postupem času z Rodriga vypadne, že cestu zná jen čistě teoreticky a tak jedem neznámo kam. Také se vytvořili 2 rychlostní skupiny. První – Rodrigo a Toco, Sedmá – já a Petr. Po 14ti kilometrech si už tak trošku uvědomuju, že včerejší návštěva posilovny a s ním spojený trenink nohou nepadl na úrodnou půdu. Postupně se s Petrem dopotácíme k rozhledně. Protože sme těžký amatéři, kupujem si nějakej vstupní lístek, kterej byl fakt zapotřebí. Před rozhlednou byla těžka security v podobě 12ti letý holky v nějakym domečku. Vylezem nahoru a užíváme si pěknej výhled. Postupem času začínáme testovat gravitaci za pomoci piškotů. Rodrigo plaší a začíná žrát syrový buřty. Po půl hoďce už máme dost a tak se vydáváme na zpáteční cestu směr nějaká hospa po cestě. Všechno je buď nejhorší nebo eště zavřený. Rodrigo nám vysvětluje, že nejlepší místo pro ohýnek je les a tak se pod jeho velením odebíráme směr Úmyslovice. Cestou se opět rozdělujem do výkonnostních skupin - první a dvanáctá. Když si tak s petrem daváme závod se světlem, zpozorujem perfektní místo pro tábotrák. Samozřejmě Toco a Rodrigo sou v dáli před náma a tak je musíme následovat. Kousek za Netřebicema vidíme les vedle silnice, sesedáme z kol a dem to prozkoumat. Nesmyslně vlezem do ňákýho čerstvě pochcanýho pole. Časem se propracujem až za les, aby na nás z vozovky nebylo vidět. Objevujem chatrč, kde jak později zjišťujem, bydlí chlápek, co má místo ruky řeznickej sekáček na maso a místo péra pirátskej hook. Petr v dálce objevil nějakej vybetonovanej plácek u menšího lesíka. Po prvotní nedůvěře se tam odebíráme a nelitujem. Perfektní místo. Sbíráme dřevo, nějaký seno a rozjíždíme ohýnek. Vybalujem buřty, porcujem. Během opíkání klukum vysvětluju, jak probíhá fight s buřtama, jehož pravidla jednoduchej Rodrigo očividně moc nepochopil a tak mi švihem klacku shodil buřt na zem. Mezitim co s Rodrigem opejkáme jeden buřt za druhym, petr vegetuje opodál ve vertikální poloze. 3tí buřt je už skoro ready a tak ho pro jistotu sundávám místo na chleba, na zem. Zjišťuju, že za to vděčím klacku, kterej mi během opejkání úplně prohořel. Toco se mi hrozně posmívá a tak si teda du pro další. Naneštěstí i jeho osudem je pád na zem. Toco smíchy brečí. Abych ho umlčel, vybaluju zmutovanej párek siamských buřtů, který okamžitě sklízí opovržení a výrazy na blití ostatních. Provedu jednoduchou operaci nožem a už ho probodávám klackem na opíkání. Postupem času se propracuju k poslednímu buřtu. Na řadu přichází Toco a jeho pokusy o chůzi jednou nohou po žhavých uhlíkách. Bavíme se nejen na jeho účet. Dožráno, odjíždíme bez petra, kterej si hraje na hasiče. Vydáváme se směr Kouty, pak poděbrady. Skupiny opět rozděleny první a dvacátá. Na 3kilometrový cílový rovince máme s petrem co dělat, aby se kola pohybovala směrem, kterým chceme my. Přijíždíme na hory. Slejzáme se smrtelnou krečí nejen v obličeji ale i v prdeli. Celkem sme ujeli asi 45km. Musim říct, že to byl výbornej celodenní vejlet a kdo nejel (hi černoch) je fakt mental. Už se tešim na další. Fotky od Toca:11. 09. 2007

Zprvu měl přijet jen gejek, ale pak se přidal i vojta, později přišel černoch s grolmusem a čáslavou, slejp odpad (!!) ... pak sem pošéfil pár lidí přes icq a už je to tady... Takže sraz proběhne v Poděbradech tehle pátek (14.09.) - kdy a kde bude později upřesněno v týhle newsce. Soupiska je zatím následující (tlustě jsou označeni ti co přijedou na 100%):

 • meyra
 • vojta
 • pablo
 • vobřík
 • černoch
 • vulkánec (viktor)
 • gejek (hi-jack)
 • máša
 • mil4n3k
 • johny_g
 • mário
 • glóbus (mirek)
 • čáslava
 • prskač
 • vojta židášek
 • slejp (odpad)

Protože sem poslední dobou děsnej moviemaker a abych navodil tu správnou atmosféru, tak sem narychlo sestříhal nějaký videíčka ze střední co mam od milana... moc jich nebylo, ale myslim si že, svému účelu postačily.

PS: Potvrďte svoji účast v komentářích... :P PS2: Vemte s sebou někdo foťák...

UPDATE(14.09.07):
DNES 20:00 @ NETOPEJR

PS: Klidně doražte dřív, stejně už tam určitě někdo bude kempit. ;)11. 09. 2007

Tak sem dneska resurrectnul sajtu, která vznikla/žila hlavně v loňskym červenci a to hlavně díky nekonečnýmu čekání na adslko. Rok uběh jak voda a stalo se fakt ponejvíc věcí. Dřív sem se nutil psát každej den něco, což k faktu, že už tehdá sem dělal fakt největší howno vedlo k kvalitativnímu výkyvu newsek. Takže na to srát a budu sem postovat jen občas. Dneska sem si sem chtěl ale hodit videa z posilky... "Nespíš nikomu není tajemstvím, že ve volném čase mimo hraní, spaní a sraní občas zajdu do posilky. Asi před dvěma měsíci jsme se s mým sparingem Pepou (!) dohodli, že v posilce natočíme trochu materiálu a sestříháme si nějaký to video, aby bylo ve stáří na co vzpomínat. Slovo dalo slovo a po minulym tejdnu natáčení a dvou dnech usilovnýho sraní ve vegasu s neschopností sobě vlastní, tady pro vás mám to svoje. Video je sestříháno ze tří dnů a zachycuje mojí aktuální formu v objemu. Dále je na místě zmínít, že veškerou suplementaci ignoruju, takže formička je to vyžraná z běžně dostupnýho jídla (to jen pro různý naimy, který mi na každý kalbě kam se nachomejtnou nezapomenou připomenout abych zašel koupit další steráče:) enjoy & comments jsou vaše. :P" (Zdroj: moje newska na ta.cz)

Moje video

zde sosnete video ve vyšší kvalitě(!) ~ 58MB .wmv

Pepovo video

zde sosnete video ve vyšší kvalitě(!) ~ 52MB .wmv02. 08. 2006

Ráno sme se v pochmurném počasí vydali s Petrem na dvojku. Zanedlouho sme dorazili, spadli z kol a sešli dolů. Už naprvní pohled nám bylo jasné, že něco není v pořádku. Jezero jako kdyby nechtělo, aby někdo narušoval jeho klidnej zewl. Oba sme si ihned všimli, že je jezero pozoruhodně vysoko a temně černý. Voda byla neskutečně ledová. Najednou z ničeho nic se kousek od nás začalo něco plácat ve vodě. Byla to ryba. Jako by se pokoušela dostat co nejrychleji nabřeh, ale tato její poslední akce byla z ničeho nic ukončena jakousi podvodní nám dostud neznámou silou. Pocit bezpečí a příjemného vykoupání to ve mě rozhodně nevzbuzovalo, nicméně cesta na druhej břeh byla rozhodnuta již dávno předem. Po pár desítkách namáhavých temp sme se ocitli zhruba ve třetině. Na hladině se začli objevovat na jezero nevídaně velké vlny a pod náma se za doprovodu měnící se teploty vody začal nebezpečně pohybovat jakýsi stín. Plaveme dál a voda se stále mění - vlny nám šplouchají do xichtu znatelně víc a teplota rapidně klesla. Postupně zjišťujeme, že ta ryba nazačátku se nám pokoušela zřejmě něco naznačit a tak to po chvíli otáčíme a doufáme, že se dožijem břehu. Jezero se bouří a jakoby nás nechtělo pustit, nicméně mu dáváme silnými tempy jasným směrem najevo svůj nezájem. Dosahujeme břehu a Petr se vyloďuje ke svému oblečení. Naposledy se otočím a prohlídnu si kalnou vodu. Vlny ustávají a jezero se navrací do výchozího stavu. Protentokrát sme měli štěstí...1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12