Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
22. 03. 2011

Není pro mě větší tradice než vstávání ve 12. Tahle hodina je pro mě spojená s ránem tak pevně, jako s černochem chlupatý záda, nebo s Anetou alkoholismus. S příchodem jara je ale třeba změny. Po gentlemanském paktu se slejpem (číro vs kolo) přichází na scénu pakt s ptaahem ohledně vstávání.

Nebudem to protahovat - podmínky jsou následující:

  • doba trvání jednotlivé fáze je jeden měsíc (pouze první fáze končí posledním březnem),
  • v první fázi musíme vstát nejpozději v 9:00,
  • v každé další fázi se snižuje čas vstávání o 45 minut,
  • pakt končí posledním červnovým dnem - včetně,
  • checkout na IRC před danou hodinou (ptaah může o 45 min pozdějc z worku s red hat hostem),
  • je zakázáno poležení přes den,
  • každý má 3 žolíky (odprošťují od pravidla na daný den - avšak musí být ohlášeny předem),
  • v dánem intervalu máme poloveno zaspat 2x o 15 minut,
  • kdo poruší jedno nebo více z uvedených pravidel musí strávit den s kyngem probíhající podle programu, který kyng sám uzná za (ne)vhodný.

Všechno důležitý bylo zmíněno. Snad bych jen předeslal - nezajímaj mě ani černochovy storky jak celej rok vstává v 6:00 a je děsně ready ani slejpovy storky jak by kynga vobtáh, jak ten xato.

Nevíte, neumíte, neznáte mapu a hlavně nemůžete soudit.29. 11. 2010

V posledních pár dnech sem si vyslech tyfovic kvílení, že v Praze je tolik sněhu, že něm musej plavat jak ten frajer v midget fightu. Včera mě dokonce kluci informovali o 100% jistých předpovědích, že přes noc napadne hromada sněhu.
Já nevěřil. Počasí v Praze bylo určitě dáno tím, že se naše ČT kvarteto (xocht / flat / cypp a jejich otrocky přisluhující lokaj stings) dostalo do křížku se Zákopčaníkem, a ten je počastoval svojí kletbou, která se nepromíjí (tež známa jako Slunce v duši). No a o lokálních předpovědích si myslim svoje. Stručně řečeno jsou ekvivalentem čeRnochova hodnocení na čsfd.
Před chvilkou jsem vstal a ten bílej zmRd je tam. Všude. Už teď se moc těším na rozbalování dárků podrážkou, který nám zanechal kdejakej čtyřnohej píčus pod zářivě bílým přelivem. Za doprovodu praskajících končetin a vymknutých údů budem s husí kuží padat na prdel do předem rozmočeného bahnitého sněhu. Jediný teplo, kterého se nám dostane, bude z pomočení oslavující následky předešlé scény.
Zima je tu.

Související aktuality:

Pro ilustraci pár obrázků:17. 11. 2010

Předevčírem sem si takle po ránu šel spokojeně udělat čay. Vše se neslo v duchu konvenčního typu přípravy pytlíkového černého čaye. Při odchodu z kuchyně sem opodál na stolku viděl mísu s mrkvema. Bylo jich tam tak 8 a protože vypadaly značně smutně, musel sem se jich ujmout. Půlitrovej hrníček s vroucím čayem je umístěn v pravé ruce a mísa s mrkvemi šikovně nainstallována mezi zmíněnou ruku a tělo mně vlastní. Levou ruku mám volnou, abych za sebou mohl spokojeně zamknout. Rozmístění itemů je navržemo tak kvalitně, že i hoši v blizzardu by pukli závistí.
Odcházim z kuchyně, zamykám. Jakýmsi zahadným způsobem se mi mísa s mrkví uvolnila a začíná padat. V ten moment zafungují moje pawoučí reflexy a s poklidem mísu chytám. Scéna jak vystřižená a z prvního filmového dílu Spidermana, kdy Peter Parker zachytí padající tác na něj padající potraviny a k tomu eště Mary Jane Watson. V ten moment ovšem zjišťuju, že ačkoliv sem nic nerozbil, podařilo se mi vylít půlku naprosto vroucího čaje na ruku. Prozatím je to čistě visuální informace, je pohoda. Asi o 3 sekundy pozdějc můj mozek dostává signály od nervových zakončení v zápěstí mé pravé ruky a začínám chcípat bolestí. Tuto situaci řeším vskutku geniálně, když se mi daří zbytek ďábelského napalmu z hrnku precizně vylít naprosto na to samé místo jako předtím. Ping se eivdentně už srovnal, protože umocněnou bolest vnímam naprosto okamžitě. Vzduchem prší čay a za doprovodu mrkví bubnujících o zeminu se přivávám i já se svým nově objeveným sopránem. Celá etuda je zakončena dvěma tóny, které připisuju dopadnuvší míse a hrnku.
Všude teče čay a povaluje se orandžová zelenina. Nepropadám ovšem panice a odbíhám rychle ke dřezu. Studenou vodou se snažím resurrectovat rudý pahýl, který býval eště donedávna mou pravou rukou. Možná si někdo z vás vzpomene, jak popáleniny zjevně řeší moje sestra (viz obrázky). Já si na to nevzpomněl a tak přicházím na scénu se svým healpackem. Beru si větší hrnec, napouštím ho ledovou vodou a nakonec do něj umístím znetvořenou končetinu. Tajnou přísadou se ovšem stávají ony zmíněné mrkve, které taktéž umístím do hrnce. Od tohoto okamžiku se pro následujících pár hodin stal onen hrnec, mým nejvěrnějším prítelem (a to i přesto, že jsem ho o mrkve připravil asi po první půlhodině; byly vynikající). Po pár hodinách jsem ruku vyňal z útrob beta-carrotenového moku a namazal jí traumaplantem, který sem našel v ledničce.
Uplynuly dva dny a pominu-li značně rudou texturu, můžu říct, že ruka je jako nová. Mrkev ftw.03. 10. 2010

Je spousta věcí, situací a zmRdů, který dokážou nejednoho nasrat. Rozpálej vás do běla a probouzej ve vás beznaděj a agresi, kterou následně musíte ventilovat ve prospěch všech zúčastněných. Někdy se vám uleví, ale většinou ani to není dostatečné řešení...
Možná nabývate dojmu, že na pořadu dne bude nejmenovaný progamer z Teplic a s ním spojený mysteriózní výskyt prohlubní v tamějších zdech. Nikolivěk. Komáři.
Je léto. Deme si lehce po osmé hodině ranní na jezko, čerstvej vzdoušek a světlo jak nikdy; klasika. Náhle se vyrojí milarda těch sraček a vysávaj z nás HP rychlejc nez coollerův shaft s hastem.
To samý k večeru. Chcete pokecat venku kolem sedmý a dostáváte naloženo jak nikdy. Ošíváte se a mácháte rukama, jak xocht v legendarním klubu ponorka v kRalupech, ale je vám to howno platný. Zabijete tři plný, přiletí jich dvacet hladovejch.
Pamatuju si, že tihle srábci posraní nevytáhli paty před setměním a to ste eště museli bejt u vody/světla, aby jich tam bylo víc než dva...
Dobrá tedy. Máte o pět litrů krve méně, poplakali ste si, ste flekatý jak klauni, polovina vašeho těla je enormně zvětšena a emigrovali ste na místo, kde ste v bezpečí. Né vždy je to ovšem tak snadné...

Během posledních tří měsíců se mi podařilo dostat se do nejlepšího scénáře, ve kterém účinkují komáři.
Idlíte si IRCčko a zhruba kolem 4:34 se rozhodnete, že to je asi ten správnej čas odebrat se navštívit Freddyho Kruegera. Zhasnete a spokojeně se uložíte do postele. Ležíte a pomalu začínáte usínat. Najednou máte takovej ten svrbící pocit, že vám něco leze po ruce, která vykukuje z pod přikrývky. Poškrábete se, ale asi se vám to jen zdálo a tak se přetočíte na druhej bok a začnete znova zabírat. Je pohoda. Ovšem za krátký okamžik zase cejtíte něco na hlavě. Zatřeste s ní a nic neřešíte. Následuje zhruba půlhodinovej cyklus podobnejch událostí a pak, pak to příjde - ono magické "BzzZZzzzz bzbzbzbz BZZZZBZBZzbzzzzzzz".
Je vám to uplně jasný. Pravděpodobnost, že se k vám během noci nastěhovala parta negrů s vuvuzelama je Poděbradech opravdu minimální. Rozsvícení a zjištění, že se vám pravá ruka na třech místech zvětšila o 200% už jen komicky podbarví onu skutečnost, že ste se stali obětí největšího hmyzího zmRda na světě. To je sice všchno moc pěkný, ale co teď.
V podstatě se mi nabízejí dvě alternativy - sedět a čekat až se ta královnička příjde nabumbat a sundat ji jakýmkoliv způsobem a nebo (jako v případě mouchy) otevřít okno a doufat, že ten blbeček sebere ten svůj imbecilní xicht a odletí v nejlepším případě do baráku černocha. Těžko říct, co vám sežere víc času, takže o parádním vyspání si můžete nechat zdát (sounds good).

Zrovna včera si mě jeden zmRd povodil a hned sem šel spát asi o 2 a půl hodiny pozdějc. Bohužel jsem to vyřešil tou variantou s oknem. Před hodinou sem sundal dalších pět sráčů, co se sem infiltrovali během noci. Nejhorší je, že většinou už radší ani to okno neotvírám a stejně se sem nějak dostanou. Začínám mít dojem, že tady mám asi nějakej komáří generátor...

Závěrem pár vítězných awardů, který sem si hRdě pověsil nejen na zeď:


PS: Nejlepší je, že během psaní týhle newsky o zasranejch komárech ke mně zrovna jeden přilít. To je neuvěřitelnej paradox. Skoro jako kdybych psal o jisté menšině v ČR a najednou mi zmizel komp.

Nic než [TA], smRt komárům.


08. 09. 2010

Před pár minutama mě plínič upozornil, že v hawrexově multiherním a multikulturním šapitó není něco v pořádku.
Co na to říct? Imo jeden z mnoha miliónů bReků, smRků a whinů jedné "české herní celebrity". Soudím, že je to jen otázka času, než se tam opět navrátí vrchní klaunijé a rozjede si znova svojí typickou estrádu, jen červený nosánek bude patřičně ozdoben moučným přelivem.
Musím přiznat, že mi na xichtě vykvetl úsměv. Takovej ten klasicky upřímnej, od srdce. Přirovnal bych ho k úsměvu, který se vám automaticky vygeneruje na hlavě, když vás černoch krmí stórkou, proč vám nevzal telefon, 3 dny se před váma pečlivě schovával a maskoval se líp než veterán z vietnamu.
Přestože je na doméně umístěn velký nápis "THE END" a obsahově stránka utrpěla (spíše k lepšímu), to co tam vidím já zůstává při starém. Je to jen jeden z miliardy důkazů, že přes všechny ty parodie a pokusy nést se "českou quake scénou" v rytmu "sami sobě, my pro nás, kdo chce může přiložit ruku k dílu" to je a byla vždycky jedna prachsprostá a nepovedená One_Man_Show pod taktovkou vyfetovanýho podivína, kterej chtěl ovládnout svět a doufal, že je vskutku vizionář.
Nechápejte mě špatně. Aplauduju, jen ne tak sběsile nahlas jako vy a už vůbec ne ve stoje.


UPDATE: Po dvanáctý se mi úspěšně podařilo vstát a co to nevidí oko mé modravé. Na výše zmíněné sajtě už máme zase jiné oznámení, které jen potvrzuje má slova. Pár hawrixových servilních lokajů, posluhovačů a patolízalů má na věc patrně jiný názor než korunovaný. Kolem třetí hodiny odpoledne už je zase všechno při starém. Předpokládám, že se jako obvykle bude všechno bagatelizovat, bude snaha dělat, že se vlastně nic nestalo aka "What a big deal?".16. 02. 2010

Touhle dobou sem se moh povalovat v Anglii, chlastat nechutný a drahý pivo s hochy z trpaslíka, vysmívat se Rowlingový za ty posraný poslední 4 strany pottera, oddávat se nezřízeným kotrmelcům na trávníku před buckinghamskym palácem, hrát si s Atkinsonem na blbečka a v neposlední řadě vesele močit na kolemjdoucí z big benu.
Ale čeRnoch řekl: "NE".15. 11. 2009

Po klasickejch komediálních masážích posledních týdnů, ať už v podobě pochybné hawrixovské utopie showmatchů v brně na vlastní náklady nebo velevydařeného parasnímku terminator salvation, pro vás dneska mám další záležitost z řad paranormálnich jevů.
Mnozí ste si možná všimli, že se nám blíží švédská LanParty DreamHack Winter 2009. Mimo doposud značně nevychytaného fpska quake live se tam hrajou prej i nějaký ty počítače, na které se kvalifikoval i peloton všem dobře známých cyklistů pod vedením skládačky jménem Reset.
Po nepochybně elegantní a nervydrásájící kvalifikaci, která proběhla v akci ne nepodobné solitare, se ovšem zdá, že příchzejí ke slovu první problémy. Ať už jsou na vině zrezlé řetězy, propíchnutá duše nebo snad nedejbože nefunkční zvonek na růžovém skvostu značky author s třásničkama na řidítkách, cyklisti nepojedou do švédska kolmo, ale pokouší se svůj 10ti členný cykloteam vypravit v autobuse pro 30/50 kol. Samozřejmě tuto akci maskují rádoby velkorysím počinem v podobě možného výletu pro svoje fans a jiné jim podobné ubožáky, ale nám co umíme číst mezi řádky je všechno jasné. Kola sou v hajzlu a evidentně to budou právě fans, kdo jim transport místo sponzorů zaplatí... Geni(t)ální.
Aby toho nebylo málo, na stánkách věnovaných těm, co se po silnicích prohání s větrem o závod v těsných elastických oblečcích (teď vyjímečně nemyslim xata), se dále dočtete, že probíhá jakási zvláštní soutěž. Ačkoliv sou její pravidla velice prapodivná, hovoří zcela jasně. Pokud se chcete vydat na výše zmíněnou akci s galuskářema zadarmo, musíte strejdovi Resetovi vytvořit slohovou emopráci na téma "proč zrovna já".
Pokud je tedy vaším snem podívat se na DreamHack pod naolejovaným řetězem Reseta a nevadí vám, že se ani nemůžete zůčastnít žádného z prestižních turnajů (neprošli ste kvalifikací), už installujte kapříky do kolostavu. Nemáte-li kapříky, doporučuju vám zasednout za psací stroje, na stůl si připavit balení žiletek a za doprovodu kvalitního emorapu se pustit do práce.29. 03. 2009

Už od včerejška mě spamujou lidi s jedinou otazkou: "čeRnoch má holku?". Pro ty jako já, co si nejedou kámošskou parodii s názvem facebook to trochu osvětlím - negr si na svém clownbook profilu změnil stav ze svobodný na v otevřeném vztahu. Tak můžete mi někdo říct co to jako je za vtípky? Jako na jednu stranu chápu potřebu tohle okamžitě prověřit a řešit, nicméně to stejně jen dokazuje, jak ta pofidérní sociální síť dělá z lidí eště větší dRbny. Prostě tomu dejte čas a určitě se všechno samo vyřeší. Možná vás s ním čeRnoch jednou i seznámí...11. 01. 2009

Za poslední rok se nějak stalo módní cheatovat už i v q3 (do cheatování teď nepočítam smurf, jinak bych musel vypsat několikaletitou historii vošoustů z mielu).
Všechno to začlo masscheatem v nejoblíbenějším a geni(t)álním módu CPMa - cg_xerpclients, kterýho se ujali především tRosky like geJo, zubb bo luker... né že bych musel jmenovat, ale posměch je třeba vždy směrovat správným směrem. Docela zvláštní, že za ten rok, kterej tady tehle posvátně homoseXuální cvar kraluje, s ním stejně díru do světa neudělali.
Následoval imbecil ze španělska známý jako Sombra, kterej používal wallhack a nějakej lol radar. V tomhle případě se jedná o jakousi španělskou pseudostar, která si údajně vodila lokální q3 a q4 scénu už nějakej ten pátek. Všechno vyvrcholilo tím, že v Euro Duel League (online turnaj pořádanej legiem) poslal jako výsledek screenshoty, který ho samy usvědčovaly. Eště víc to umocňuje fakt, že si Sombra na sebe vsadil v ESR sázkách a okamžitě se posunul na 2hý místo. Další směšná scénka nastala, když pár dní před jeho odhalením, vyvodil BERNARND - Oktoberfest (online turnaj pořádanej Hawrixem), kde se hrálo o sud piva. Popravdě by mě docela zajímalo, komu nakonec ten sud TransHaurix poslal, když nejvyrovnanější zápas kterej tam cheated sombra(vítěz) hrál, bylo snad 2hý kolo s tyfem, kterej o pár frogů zaplakal.


Nejaktuálnější je situace kolem zubicha, o který se zmiňuju v předešlé newsce. To je dokonce nějakej organizátor online turnajů v rusku. Používal wallhack a aimbota...

No a dneska si tak pěkně checkuju ESR, abych se pobavil commentama pod newskou od legieho a čeho si to nevšimnu. Ve virtuálním sázení na ESR, který se pokoušíme se stsem marně ovládnout už nějakou dobu, je ňákej klaun a má E$ 4,294,967,295. Tak tyvole, co to zase je?


Vůbec, co se to zase rozmohlo za ubožáky poslední dobou? Dřív člověk řešil maximálně akční kvaRteto (inta/desta/mžik/zubb), který bylo sice neuvěřitelně k smíchu po celou dobu jejich hraní, ale pořád to byli lidi s čistym štítem, kteří si prostě jen hráli to svoje leporelo. Ale dneska? Fakt neuvěřitelný...
V čechách snad kromě angela z velkejch nul na podobný kastráty nenarazíte, ale imo jen otázkou času než si nějakej fort jednoho dne řekne, že místo neustálýho mazání q3 pod nátlakem z tíživé prohry se mu vyplatí si tam spíš něco dokopírovat... feel da feaR!

[1] legie, quakequickcup.com, 24. října 2008. cit. [2009-01-11]
[2] legie, esreality.com, 9. ledna 2009. cit. [2009-01-11]09. 01. 2009

Tak je to zase tady. Po Silvestrovské newsce (pravda - trošku sem ho nasměřoval) přichází legie s dalším ze svých nechtěných masterfórků.
Eště dneska ráno nám legie ukazoval dema a videa nějakýho rusáka s nickem zubich, kterej evidentně používal v zápase q3 nations cupu aimbota a wallhack. Samozřejmě sem ho hned začal nabádat, ať napíše pořádnou newsku na ESR a zákeřně v tom vykoupe i ty kundy z mielu (aus`vig rox). Hanění dobrého jména mielu (roflmaopimp) se samozřejmě nekoná, protože na to legie nemá koule. Nicméně i tak si pro nás připravil opravdovou perličku. Newsku napsal, nečet sem ji. Každopádně už v jejím názvu se mu šikovností jemu vlastní podařilo zaměnit nick zubich za zubbich, což každýho, kdo v čechách udrží gauntlet, musí srážet do kolen, možná i níž. Díky pánu_češtinu_legiemu se teď můžete v top newsce na ESR dočíst že Zubbich (zubb-já) is banned for life. Nejen že konečně legie veřejně vyjádříl svůj postoj ke stylu "hraní" v_tdm_lítajícího_zubba, ale de eště daleko dál a sám sebe označuje jeho nickem. Tím legie okamžitě stoupnul v mém pomyslném žebříčku klaunů, jehož favoritem byl poslední dobou dozajista všem známý transeXuální Hawrix a jeho modré pískoviště.

A nyní důkaz místo slibů, protože jak všichni víme, cenzura dříve či později zapracuje:1 2