Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
09. 01. 2009

Legie strikes +back!


Tak je to zase tady. Po Silvestrovské newsce (pravda - trošku sem ho nasměřoval) přichází legie s dalším ze svých nechtěných masterfórků.
Eště dneska ráno nám legie ukazoval dema a videa nějakýho rusáka s nickem zubich, kterej evidentně používal v zápase q3 nations cupu aimbota a wallhack. Samozřejmě sem ho hned začal nabádat, ať napíše pořádnou newsku na ESR a zákeřně v tom vykoupe i ty kundy z mielu (aus`vig rox). Hanění dobrého jména mielu (roflmaopimp) se samozřejmě nekoná, protože na to legie nemá koule. Nicméně i tak si pro nás připravil opravdovou perličku. Newsku napsal, nečet sem ji. Každopádně už v jejím názvu se mu šikovností jemu vlastní podařilo zaměnit nick zubich za zubbich, což každýho, kdo v čechách udrží gauntlet, musí srážet do kolen, možná i níž. Díky pánu_češtinu_legiemu se teď můžete v top newsce na ESR dočíst že Zubbich (zubb-já) is banned for life. Nejen že konečně legie veřejně vyjádříl svůj postoj ke stylu "hraní" v_tdm_lítajícího_zubba, ale de eště daleko dál a sám sebe označuje jeho nickem. Tím legie okamžitě stoupnul v mém pomyslném žebříčku klaunů, jehož favoritem byl poslední dobou dozajista všem známý transeXuální Hawrix a jeho modré pískoviště.

A nyní důkaz místo slibů, protože jak všichni víme, cenzura dříve či později zapracuje:


4 comments:


11. 01. 2009, 13:17 | hudy

jezis ty mas ale hloupej sloh. sem to musel precist asi 3x, abych to pochopil :-)


11. 01. 2009, 13:35 | wh3nom

zdravime veterana hudyho... koukam ze senilita k tobe dorazila o neco driv, nicmene bych ji neschovaval za muj sloh... \o/


12. 01. 2009, 02:14 | tyffifee

:D:D:


31. 03. 2009, 14:11 | Legie

alert('xss'); !!!


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page