Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
16. 02. 2010

Touhle dobou sem se moh povalovat v Anglii, chlastat nechutný a drahý pivo s hochy z trpaslíka, vysmívat se Rowlingový za ty posraný poslední 4 strany pottera, oddávat se nezřízeným kotrmelcům na trávníku před buckinghamskym palácem, hrát si s Atkinsonem na blbečka a v neposlední řadě vesele močit na kolemjdoucí z big benu.
Ale čeRnoch řekl: "NE".29. 03. 2009

Už od včerejška mě spamujou lidi s jedinou otazkou: "čeRnoch má holku?". Pro ty jako já, co si nejedou kámošskou parodii s názvem facebook to trochu osvětlím - negr si na svém clownbook profilu změnil stav ze svobodný na v otevřeném vztahu. Tak můžete mi někdo říct co to jako je za vtípky? Jako na jednu stranu chápu potřebu tohle okamžitě prověřit a řešit, nicméně to stejně jen dokazuje, jak ta pofidérní sociální síť dělá z lidí eště větší dRbny. Prostě tomu dejte čas a určitě se všechno samo vyřeší. Možná vás s ním čeRnoch jednou i seznámí...26. 02. 2009

Nemusim vám snad ani připomínat černochovskou klasiku "přesně v 19:00 musim se psem, jinak umřu". Tohle byla jeho odpověď na sebemenší snahu, aby s náma zašel do hospody, nebo když ste se uněj chtěli stavit. Popravdě musím řict, že takle odpovídá na jakoukoliv otázku a co je eště víc zajímavý, že se ho kolikrát neptáte, ani na zmíněný časový interval, ani po něm nechcete, aby něco podnikal.
Někdy minulej pátek se klasicky neohlášeně stavil. To on prostě dělá. Ne že by snad něco potřeboval, ale má neuvěřitelnou stíhu z rodičů, kteří by mohli příjit na to, že kouří cigarety (ano je mu 23; smutný to příběh). Právě proto podniká tyhle 2 kilometrový túry ke mě před barák a terorizuje mě v nejvíc nevhodný časy. Pokaždý vychytá okamžik, když hraju nějakou zajímavou hru, žeru, seru, koukam na film a nebo nejlepší možnost spim. Vykouknete z okna a tam na vás kouká vohrnutej nadšenej černoch s výrazem ve tváři jako kdyby vám právě nenadělil ten nejlepší dárek na světě. Děsně tam stojí, jeho vousatý obličej je pokřiven prapodivně pokoutným úsměvem a mává na vás paží, že jako můžete jít ven a spokojeně se oddávat vdechovaní těch výkalů co pálí.
Dost sraček, vraťme se k našemu příběhu. Zrovna mam rozehraný ňáky 2vs2 a ejhle, zazvoní zvonek. Fakt  klasika. Vykouknu a posílam ho do hajzlu. Jen mě informuje, že by šel někam zejtra děsně zachlastat a mizí mi v dýmu z cigaret. Zavírám okno a seru na něj.
Někdy v sobotu odpoledne mu klasicky senduju smsku přes mirandičku, ať si jako zapne icq clienta. Černoch totiž trpí neuvěřitelne fiktivní paranoiou, že jakmile by zpínal mirandu hned po spuštění kompu, tak by mu okamžitě všichni (fakt nevim kdo asi) začli psát. Takže pokaždý, když od něj něco potřebuju, tak mu jako děsnej lokaj musim posílat kdejakou poštu jen proto, aby se pán uráčil a kliknul na tu vyšukanou ikonku mirandy (o tom že smrdí pořád na kompu nepochybuj ani v nejmenším). Negr se i v tomto případě během pár sekund objevuje online. Popravě je trochu zvláštní, jak na nějaký zprávy reaguje fakt flexibilně a někdy mu voláte 3 dny v kuse, ale ten vošoust prostě dělá (jak by sám řek), že "neslyší telefon". Kdybych měl rozebírat rozhovor, kterej následoval, tak tu budem asi dlouho. Daleko lepší bude menší ukázka ať vidíte, jak ho mam pekelně přečtenýho:

wh3nom sobota 21.02.2009
14:06:59:    moc necum
14:07:02:    blbecku
14:07:03:    :o)
14:07:08:    "co chces?"
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:10:    co chces idiote:
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:11:    dRz hubu hlavne
14:07:11:    ....
14:07:15:    fakt sem zvedavej
14:07:21:    na tuhle tvoji IMBECILNI otazku
14:07:24:    proste mas mit zaply icq
14:07:26:    tak mi neser
14:07:41:    co naka hospoda vecer, ma prijet milan kuzel...
14:07:49:    "ne, sem desne nemocnej a brecim jak dement"
14:07:53:    uplne to ctu
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:55:    nejdu jsem nemocnej beru antibiotika
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:59:    :DDDDDDDDDDD...

Fakt si myslim, že k tomuhle už neni potřeba nic dodávat snad jen připomenout, že to byl černoch, kdo se před necelym dnem stavoval s myšlenkou, že se pude děsně do hospody. Je to vskutku ukázovej příklad černochovy schopnosti, něco vymyslet - leckdy i zorganizovat - a pak to jako první potopit a poslat do nuvěřitelnejch sraček. Kdo černocha zná, zajisté semnou musí souhlasit.
Možná to vypadá, jako bych si vzal černocha na mušku a on byl tou neuvěřitelně bezbrannou obětí, ale věztě, že opak je pravdou...13. 01. 2009

Ač se to zdá neuvěřitelné, tahle další bulvární newska nemá naprosto nic společného s černochem. Hlavní postavou je dneska pekos. Ano, čtete správně, pekos...
Na fotky, které níže naleznete zapomněl i čas. Naneštěstí sem na ně při minulým update sajty narazil a teď mi je znova připomněl i laškující negr s kabelkou. Jak se zdá na žižkově se nějakým záhadným způsobem šíří jistá nákaza. Víc než jasného Vaška, kterej to aktuálně opravdu hodně nenápadně maskuje zásnubama, následoval černoch. Teď nejspíš přichází na řadu pekos. Kdo bude další? Vezmu-li v potaz lokaci, myslím si, že by se měl ovíječ mít hodně napozoru...10. 01. 2009

Po minulý newsce tady máme další značně kompromitující materiál páně negra.
Už od začátku čtvrťáku černoch pravidelně každý druhý úterý pokaluje se svejma klukama v Pardubicích, kde s nima následně i přespává. To pro mě znamená, že musím zatahovat opravdu vnikající cvíčení z UML s eště lepším vyučujícím, abych se domů dostal v rozumnou hodinu. Shame! Mezi další černochovy nové radovánky patří provařenej crap s názvem facebook. Už nějakej ten pátek poslouchám z nejmenovaných zdrojů, jak si tam černoch přídává tuny kluků do přátel, tvoří opravdu zajímavé komentáře k fotkám, nemluvě o statusu, kterej mění každou čtvrthodinu. Pár dní dozadu se ke mě dostaly vskutku kvalitní fotografie pocházející právě z facebooku, o které se s dalšími facebook puRe h8ory nemůžu nepodělit. Enjoy...15. 12. 2008

To, že se na výroční kalbě neukázalo tweakerský duo gimp a ludwig, protože byli zrovna v "Kutné Hoře", tomu se můžeme jen smát. Že nedorazil hellth nebo naim, no dobrá, asi měli na práci něco lepšího.
Ale to, že na kalbu nedorazil zakladatel našeho [TA]fanclubu - shaRp, protože měl údajně sraz se základkou, už mě zanechat chladným nemůže. O to víc mě překvapilo, že minulej pátek navštívil "Vánoční kalbu" iniciovanou hawrixovým komediálním blogem na téma "quake 4 je přeci také hra". Kdo aspoň trošku sleduje tuhle scénu klaunů ví, že se jedná o jakousi party rozrůstající se rodiny šebestíků (Jirko sme s tebou) a tak mě nepřekvapuje, že z opravdových quakerů se nikdo týhle dozajista vynikající akce nezůčastnil. Ba naopak. Největším překvapěním pro mě bylo to, co sem objevil v packu fotek. Myslím si, že k tomuhle už není potřeba nic dodávat... snad jen: Sharpe, zamysli se nad sebou.

no tyvole...
no tyvole...

Zdroj: [1]

[1] cuky, quake.cz, 13. prosince 2008. cit. [2008-12-15]14. 06. 2008

Už je to nějakej ten pátek co sme s klukama opustili střední. Když se ohlídnu zpátky, vybaví se mi především všudypřítomný hodný Lukáš `černoch` Černý. Né náhodou si vysloužil přezdívku máma, když nám den co den chystal do skooly svačinu, sháněl nám úkoly, hádal se s učiteli, aby nám zlepšil prospěch. Kdykoliv kdokoliv z nás měl nějakej problém, byl tady vždycky neohrožený a nebojácný černoch, který se postaral o to, aby bylo hned po problémech. Poslední roky mi dokonce dělá šoféra. On sám by o sobě řek, že je to teamový hráč. Jedno je jasný - je to prostě borec.
Ale tohle všechno se mělo změnit. Střední škola končí úpěšnou maturitkou (hi tyf, nebo snad hi xicht?!), de se zevlit na vejšku. Z černocha se stává jemně řečeno liný zvepřelý prase. Svačina nikde, sebeobětování v zájmu svých dětí (nás) je taky pryč. Kdykoliv mu někdo volá, černoch mu nebere telefon. Většinou se ozve za pár dní s tím, že u sebe neměl telefon, nebo se pokouší ospravedlnit největší píčovinou, co sem kdy slyšel - prej si myslel, že mu volá někdo z T-mobilu, tak to projistotu nevzal. Kdykoliv po něm někdo něco chce, tak se mu to zrovna nehodí, jelikož musí jít ven se psem. Když mu píšu, aby si zapnul to svoje icq, běžně na mě sere. Samozřejmě se staví za 4 dny a děsně to vokecává nejprůhlednějšíma hownama, který fakt nikdy nemám náladu poslouchat. Když mu řeknu, aby mi řek předem, kdy se staví, samozřejmě udělá největší howno a zvoní tady na mě v 11 ráno, kdy určitě nemam největší noc, když chodim spát v 5.
Popravdě už sme s klukama několikrát řešili, jak je tohle dopRdele vůbec možný. Co jako dělá? Proč mi nidky neveme telefon, když mu volam? Proč si dopíčí nezapne to zkurvený ajsko (© chlápek z kRalup)? Proč mele takový píčoviny, když je jasný, že se na nás vysere jako jeden z prvních? Tak tyhle otázky sem slyšel za poslední roky fakt tisíckrát od hromady nezávislejch lidí. Asi před rokem sme dokonce s Jířím zvažovali, že by ho moh někdo sledovat. Co jako dělá celej den? Na kompu není, na telefonu taky ne... hmhm wtf? Postupně to vyústilo dokonce v mé domněnky, že černoch vede dvojí život.
A konečně nastal den Dé. Sice to nebyl, jak černoch sám říká, aby byl zajímavej - jeho oblíbenej a šťastnej den - pátek třináctýho (= včera), ale na věci to pranic nemění. Idlim už klasicky zkušeně ta.only, když pan Tyf nalinkuje nějakou sračku z nehopí sajty. Kliknu na odkaz, prolejzam plno howen o nějakejch dementech a pak můj zrak spočine na něčem opravdu neuvěřitelnym. Jen se pěkně podívejte, kdo nám to skončil na druhém místě! Pokud vám to nestačilo, můžete si zchecknout i černochův profil.
Mé pocity jsou značně rozpolcené. Mezi hRomadou otázek, které mi přicházejí na mysl bych zmíníl především.... COŽE?!?!??! :D26. 07. 2006

Plavecká sestava pro dnešní den byla já, Petr, Pekos a Jiří. Když sme dorazili s Pekym k Petrovi dozvěděl jsem se, že místo jiřího hyperkola dneska pojedu na petrově skládačce. Ostatní byli samozřejmě nadopovaní favritam z dob dávno minulých, horákem ze zlata a hyperturbokolem. Cesta byla jako vždy kvalitní... ostatní si pomalinku šlapali a zkoušeli na mě vesměs nějaký tríčky. Nedal sem se a přestože se musel makat asi 12x víc než Armstrong, držel jsem s nimi krok (a to doslova :D). Přijeli sme, zamkli sme kola, zuli se a šel jsem do vody. Ostatní si zase hráli na barbíny a nešikovně to schovávali za to, že si užívají nádherný výhled a skvělý vzduch (zdravím Jiřího). Po pár minutách kdy už to začínalo fakt zavánět, se konečně odhodlali a zapadli do vody. Plavali sme jako včera osvědčenou úhlopříčku. Asi po půl hodině sme se vytrmáceli na břeh a začli kolem nás lítat hovada, vosy, cosy. Sbaštil jsem mnou vyrobený chléb se salámem, kterej byl nečekaně nejmenší na světě a moc mě nezasytil :/ Cesta domu se nesla v klasickém stylu zapadání do sviňskýho štěrku. Odpoledne se konala posilka, která byla opět nejlepší. Pak sem si už musel jít nakoupit nějaký piškoty a tuňáky do Alberta. Jen co sem tam vstoupil nemoh sem si nevšimnout jedný ženský, která měla xicht jak nasranej jezevčík. Úplně mě tahle skutečnost vyvedla z míry a musel sem si na pár minut stoupnout opodál ke zdi a rozdejchat ten megahnus, kterej by pro svoji kvalitu nedali ani na shownomercy bo rotten. Když sem to jakžtakž vydejchal vydal sem se teda dál do útrob dementní budovy. Už skoro po slepu a rychlostí světla jsem nabral věci co sem potřeboval a stoupnul jsem si do fronty u kasy. Kdybych byl býval věděl, co tam na mě čeká, určitě bych tempo zvolnil. Kempim si tak frontu, rozhlížim se kolem sebe a nejdnou si všimu, že předemnou stojej 2 kluci a nějak až moc nebezpečně se ochmatávaj, oblejzaj a búhvícoještě. Při svých veřejných homoseXuálních rádovánkách asi zapomněli, že stojej ve frontě a ne v gaybaru a tak před nima bylo už nějakou dobu místo a zdržovali frontu. Když dokončili své nechutné dílko jeden z nich se posunul na volné místo a ten druhej se otočil a podíval se na místo, kde jsem bohužel stál ja. Najednou se snad nějak dementně zastavil čas bo co a ten buzík na mě čuměl fakt nechutně dlouho a s výrazem jako by právě objevil červenej lak na nehty zdarma. Byla to snad nejhoší chvíle mýho života. Připadal jsem si jak kdyby mě v tu chvíly znásilnilo 30 negrů. Když už se konečně otočil zpátky a vypadli, měl jsem nutkání na místě spáchat sebevraždu jak sem byl znechucenej. Naštěstí sem zachoval klidnou hlavu a radši uskutečnil výměnu zboží za papírek. Doufam, že už nikdy nebudu svědkem podobně kvalitní akce :O