Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
24. 12. 2021

Vzhledem k datu dnešního dne, nelze tuhle newsku uvést jinak než tradičně.


A teď to důležité. Neuvěřitelné se stalo skutečností a jistý kočovný opravář kvalitní kaučukové obuvi konečně doručil dlouho očekávané zboží.

Nejlepší sluchátka uR-30 značky KOSS jsem postrádal někdy od let 2009/2010. Zhruba v polovině roku 2016 se mi je povedlo z xata konečně vymámit. Světe div se, po ~6 letech ustavičného a svízelného opravování pouze přestal fungovat levý reproduktor. Dost dobrý.

A dnes, dnes se to stalo. Sedím v nepohodlné židli a nerušen okolím si po ~12 letech konečně zase mohu poslechnout "Lunetic - Ať je hudba tvůj lék".

Konečně.20. 09. 2011

Pár dní dozadu se u mě stavil slejp a chtěl půjčit zase nějaký prachy. Nahlodán nejistotou z neznáma, kam to pořád leje, sem do něj s rozpaky opět zainvestoval a vydali sme se na procházku směr černochovo pole. Cestou, během které si vybral další ca$h z bankomatu, se mě snažil přesvědčit, že jde o běžné výdaje jako žádlo a drogy všeho druhu. To se ovšem míjelo účinkem a moje pochybnosti stále rostly.
Bičován deštěm a sužován mocným vichrem sem se za doprovodu podezřelých historek, plynoucích ze společníkových úst, blížil k vytyčenému cíli. Asi dvacet metrů od negrova domu se slejp zastavil. Ztišil hlas skoro na práh slyšitelnosti a poodkryl mi svůj tajný projekt, týkající se genetických úprav humanoidů.
Nadšen tématem monologu, hltám každé slovo. Přišla snad konečně doba, kdy se superschopnosti jako pavoučí smysl spidermana či wolverinova regenerace stanou skutečností? Příjdem příští měsíc za slejpem a ten nás nechá v katalogu marvelovských superhrdnů vybrat si upgrade dle vlastního gusta? Rostoucí nadšení okamžitě střídá neuvěřitelné zklamání.
Jeho projekt si totiž klade jiné cíle. Vyšší cíle. Předmětem jeho bádání je vytvoření dokonale plastových rukou. Na otázku "Proč?" zdeno vůbec nereaguje a s nadšením mi popisuje transformaci žívé lidské tkáně na PVC. Nakonec vytahuje ruce z kapes a já s údivem sleduju jeho voskovou ruku.
Přicházejí velké změny.08. 09. 2010

Před pár minutama mě plínič upozornil, že v hawrexově multiherním a multikulturním šapitó není něco v pořádku.
Co na to říct? Imo jeden z mnoha miliónů bReků, smRků a whinů jedné "české herní celebrity". Soudím, že je to jen otázka času, než se tam opět navrátí vrchní klaunijé a rozjede si znova svojí typickou estrádu, jen červený nosánek bude patřičně ozdoben moučným přelivem.
Musím přiznat, že mi na xichtě vykvetl úsměv. Takovej ten klasicky upřímnej, od srdce. Přirovnal bych ho k úsměvu, který se vám automaticky vygeneruje na hlavě, když vás černoch krmí stórkou, proč vám nevzal telefon, 3 dny se před váma pečlivě schovával a maskoval se líp než veterán z vietnamu.
Přestože je na doméně umístěn velký nápis "THE END" a obsahově stránka utrpěla (spíše k lepšímu), to co tam vidím já zůstává při starém. Je to jen jeden z miliardy důkazů, že přes všechny ty parodie a pokusy nést se "českou quake scénou" v rytmu "sami sobě, my pro nás, kdo chce může přiložit ruku k dílu" to je a byla vždycky jedna prachsprostá a nepovedená One_Man_Show pod taktovkou vyfetovanýho podivína, kterej chtěl ovládnout svět a doufal, že je vskutku vizionář.
Nechápejte mě špatně. Aplauduju, jen ne tak sběsile nahlas jako vy a už vůbec ne ve stoje.


UPDATE: Po dvanáctý se mi úspěšně podařilo vstát a co to nevidí oko mé modravé. Na výše zmíněné sajtě už máme zase jiné oznámení, které jen potvrzuje má slova. Pár hawrixových servilních lokajů, posluhovačů a patolízalů má na věc patrně jiný názor než korunovaný. Kolem třetí hodiny odpoledne už je zase všechno při starém. Předpokládám, že se jako obvykle bude všechno bagatelizovat, bude snaha dělat, že se vlastně nic nestalo aka "What a big deal?".02. 04. 2009

Po úterním prohlášní dyslektika legieho, že hackne moje sajty a po následovaném pokusu o xss, bylo jasný, v jakém duchu se sajta ponese 1.4.
Úprava layoutu, udělat vychytaný gadgets menu, pošéfit kód. Sepsání newsky už si dokonce v úterý večer začalo vybírat svou daň, když sem na irc napsal "prácy". Ten legie to prostě nemá jednoduchý. S každou větou jeho mluvy, jako by mi kleslo (BE)iQ o 5 bodů. Největší bezmocnost sem ovšem pocítil při tvorbě obrázku "ja se zakrytým xichtem". Po pár šikovných tazích štětcem, sem sám sebe neskutečně odrovnal a musel sem se svalit v křečích smíchu.
Popravdě mi to celý zabralo docela dost času, ale jak se ukázalo včera, tvrdá práce se vyplatila. Ač mi to přišlo neuvěřitelný, našla se docela početná skupinka lidí, kteří opravdu věřili, že mi Legie nebo někdo jinej hacknul sajty. Opravdovým skálopevným zastáncem se stal překbvapivě čeRnoch. Původně sem chtěl pástnou celej log z icq, ale to už by bylo trošku moc. Navíc se eště navečer stavil osobně, aby to semnou moh pořešit. Musim se přiznat, že sem měl neustálé nutkání mu už říct, že to byl jako apríl. Naštěstí sem se udržel a nepokazil mu tak jeho prvního dubna.
Zbytek lidí se zachoval přesně dle mého očekávaní a okamžitě jim všechno bylo jasný. Nicméně sem se sletkal s positivním ohlasem zejména co se menu týče. Tím bych chtěl poděkovat Tyfovi a Barťasovi, za jejich nepřímnou asistenci.
Kupodivu se do hry vložil i legie. Nejdřív sice přišel na IRC a děsně to provařil asi stránkou neKonečnýCh smajlíků, ale v pozdějším vstupu na IRC už z něj byl (bez mého zásahu) Pan Hacker.
Nakonec se teda vtípek vydařil a dokonce překvapila i skupinka zastánců, že legie dokáže víc než na pátej pokus spustit MS Word.
Sajtu nechávam zatim živou, ať se můžou pokochat i ti co neuměj kvalitně idlit.26. 02. 2009

Nemusim vám snad ani připomínat černochovskou klasiku "přesně v 19:00 musim se psem, jinak umřu". Tohle byla jeho odpověď na sebemenší snahu, aby s náma zašel do hospody, nebo když ste se uněj chtěli stavit. Popravdě musím řict, že takle odpovídá na jakoukoliv otázku a co je eště víc zajímavý, že se ho kolikrát neptáte, ani na zmíněný časový interval, ani po něm nechcete, aby něco podnikal.
Někdy minulej pátek se klasicky neohlášeně stavil. To on prostě dělá. Ne že by snad něco potřeboval, ale má neuvěřitelnou stíhu z rodičů, kteří by mohli příjit na to, že kouří cigarety (ano je mu 23; smutný to příběh). Právě proto podniká tyhle 2 kilometrový túry ke mě před barák a terorizuje mě v nejvíc nevhodný časy. Pokaždý vychytá okamžik, když hraju nějakou zajímavou hru, žeru, seru, koukam na film a nebo nejlepší možnost spim. Vykouknete z okna a tam na vás kouká vohrnutej nadšenej černoch s výrazem ve tváři jako kdyby vám právě nenadělil ten nejlepší dárek na světě. Děsně tam stojí, jeho vousatý obličej je pokřiven prapodivně pokoutným úsměvem a mává na vás paží, že jako můžete jít ven a spokojeně se oddávat vdechovaní těch výkalů co pálí.
Dost sraček, vraťme se k našemu příběhu. Zrovna mam rozehraný ňáky 2vs2 a ejhle, zazvoní zvonek. Fakt  klasika. Vykouknu a posílam ho do hajzlu. Jen mě informuje, že by šel někam zejtra děsně zachlastat a mizí mi v dýmu z cigaret. Zavírám okno a seru na něj.
Někdy v sobotu odpoledne mu klasicky senduju smsku přes mirandičku, ať si jako zapne icq clienta. Černoch totiž trpí neuvěřitelne fiktivní paranoiou, že jakmile by zpínal mirandu hned po spuštění kompu, tak by mu okamžitě všichni (fakt nevim kdo asi) začli psát. Takže pokaždý, když od něj něco potřebuju, tak mu jako děsnej lokaj musim posílat kdejakou poštu jen proto, aby se pán uráčil a kliknul na tu vyšukanou ikonku mirandy (o tom že smrdí pořád na kompu nepochybuj ani v nejmenším). Negr se i v tomto případě během pár sekund objevuje online. Popravě je trochu zvláštní, jak na nějaký zprávy reaguje fakt flexibilně a někdy mu voláte 3 dny v kuse, ale ten vošoust prostě dělá (jak by sám řek), že "neslyší telefon". Kdybych měl rozebírat rozhovor, kterej následoval, tak tu budem asi dlouho. Daleko lepší bude menší ukázka ať vidíte, jak ho mam pekelně přečtenýho:

wh3nom sobota 21.02.2009
14:06:59:    moc necum
14:07:02:    blbecku
14:07:03:    :o)
14:07:08:    "co chces?"
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:10:    co chces idiote:
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:11:    dRz hubu hlavne
14:07:11:    ....
14:07:15:    fakt sem zvedavej
14:07:21:    na tuhle tvoji IMBECILNI otazku
14:07:24:    proste mas mit zaply icq
14:07:26:    tak mi neser
14:07:41:    co naka hospoda vecer, ma prijet milan kuzel...
14:07:49:    "ne, sem desne nemocnej a brecim jak dement"
14:07:53:    uplne to ctu
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:55:    nejdu jsem nemocnej beru antibiotika
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:59:    :DDDDDDDDDDD...

Fakt si myslim, že k tomuhle už neni potřeba nic dodávat snad jen připomenout, že to byl černoch, kdo se před necelym dnem stavoval s myšlenkou, že se pude děsně do hospody. Je to vskutku ukázovej příklad černochovy schopnosti, něco vymyslet - leckdy i zorganizovat - a pak to jako první potopit a poslat do nuvěřitelnejch sraček. Kdo černocha zná, zajisté semnou musí souhlasit.
Možná to vypadá, jako bych si vzal černocha na mušku a on byl tou neuvěřitelně bezbrannou obětí, ale věztě, že opak je pravdou...13. 01. 2009

Ač se to zdá neuvěřitelné, tahle další bulvární newska nemá naprosto nic společného s černochem. Hlavní postavou je dneska pekos. Ano, čtete správně, pekos...
Na fotky, které níže naleznete zapomněl i čas. Naneštěstí sem na ně při minulým update sajty narazil a teď mi je znova připomněl i laškující negr s kabelkou. Jak se zdá na žižkově se nějakým záhadným způsobem šíří jistá nákaza. Víc než jasného Vaška, kterej to aktuálně opravdu hodně nenápadně maskuje zásnubama, následoval černoch. Teď nejspíš přichází na řadu pekos. Kdo bude další? Vezmu-li v potaz lokaci, myslím si, že by se měl ovíječ mít hodně napozoru...12. 01. 2009

Od tý doby, co xicht spáchal ten pekelnej půst, se v Total Annihilation uvolnilo pomyslné místo pro největšího špekouna. Netrvalo dlouho a tento post jednoznačně overtakenul jeho kolega z České Televize, vepř Cyppher. Zprvu se zdálo, že bude všechno při starym, ale asi půl roku dozadu se cyppískovi zalíbila Annie Suxxie. Po pár tRapnejch incidentech na irc a marnejch pokusech pozvat jí pod záminkou fify na ps3 do bytu, jež sdílí se svojí matkou, bylo jasný že tudy cesta nepovede. Všichni, co ho známe, víme, že cyppátor se jen tak nevzdává. Rozhod se, že potweakuje tu zříceninu, kterou lze jen težko nazývat tělěm dospělého muže, v posilovně. Dal sem mu tedy do začátku pár rad a šlo se na věc.
Už sou to dva měsíce a cypp na sobě pořád maká. Dneska mi na irc oznámil, že showtime bude tak za měsíc. Rozhod sem se tedy, že vám nahodím fotku, jak vypadal nazačátku, abyste si pak mohli sami vytvořit before/after bilanci. Držím cyppovi palce a přeju mu hodně štěstí. o/10. 01. 2009

Po minulý newsce tady máme další značně kompromitující materiál páně negra.
Už od začátku čtvrťáku černoch pravidelně každý druhý úterý pokaluje se svejma klukama v Pardubicích, kde s nima následně i přespává. To pro mě znamená, že musím zatahovat opravdu vnikající cvíčení z UML s eště lepším vyučujícím, abych se domů dostal v rozumnou hodinu. Shame! Mezi další černochovy nové radovánky patří provařenej crap s názvem facebook. Už nějakej ten pátek poslouchám z nejmenovaných zdrojů, jak si tam černoch přídává tuny kluků do přátel, tvoří opravdu zajímavé komentáře k fotkám, nemluvě o statusu, kterej mění každou čtvrthodinu. Pár dní dozadu se ke mě dostaly vskutku kvalitní fotografie pocházející právě z facebooku, o které se s dalšími facebook puRe h8ory nemůžu nepodělit. Enjoy...21. 12. 2008

Ten, kdo schopně idlí správný channely na íercéčku, si určitě poslední dobou všim, že je něco v nepořádku. Ano mluvím o situaci ohledně mesié pissoára X|chta. Pamatuju doby, kdy se i yenda moh učit od tohoto veleidlera své éry. Nebylo dne, kdy bych nezapnul mirc a x0chty zrovna něco nevysvětloval na channelu, nemluvě o aktivitách kolem turnajů a střelby samotné. To se ale mělo záhy změnit...
Nastává zlom, když Luckermana stáhne páně cyppů do čétéčka (pomalou a bolestivou smRt mu nejen za to). Od té doby to de s xichtem z kopce. Ze 110 kilovýho klasika se postupem času stala zřícenina, k jejíž destrukci postačí hellthovo slabší kejchnutí. Človék, kterej přicházel na kalby jako jeden z prvních, má nyní problémy dorazit drív než v jedenáct nebo vůbec. Na irc na něj narazíte spíše jen omylem a to když de spát. Ostatně jinou msg sem od něj za poslední dva měsíce a půl fakt neviděl. Moh bych eště zmínit, že neustále někde pokaluje s ňákejma dobytkama z čt1čky ala cypp, takže dozajista vysokej level, případně eXuje s cRashem kikkomany. Co si budem povídat, je to prostě otřesný. Myslím si, že je jasný kam to směřuje. Jednoho dne prostě přestane to mirc zapínat úplně... feel da FEAR?!?!?
Zrovna sem procházel fotky z různejch lanek/kaleb a vzpomínal na starý dobRý časy nejen s xichtem, když sem si konečně uvědomil, koho mi xicht celý ty roky připomíná...


PS: Doufám v xichtův comeback, jinak se pude podívat jakej je v uR nádhernej výhled... s kytkou...15. 12. 2008

To, že se na výroční kalbě neukázalo tweakerský duo gimp a ludwig, protože byli zrovna v "Kutné Hoře", tomu se můžeme jen smát. Že nedorazil hellth nebo naim, no dobrá, asi měli na práci něco lepšího.
Ale to, že na kalbu nedorazil zakladatel našeho [TA]fanclubu - shaRp, protože měl údajně sraz se základkou, už mě zanechat chladným nemůže. O to víc mě překvapilo, že minulej pátek navštívil "Vánoční kalbu" iniciovanou hawrixovým komediálním blogem na téma "quake 4 je přeci také hra". Kdo aspoň trošku sleduje tuhle scénu klaunů ví, že se jedná o jakousi party rozrůstající se rodiny šebestíků (Jirko sme s tebou) a tak mě nepřekvapuje, že z opravdových quakerů se nikdo týhle dozajista vynikající akce nezůčastnil. Ba naopak. Největším překvapěním pro mě bylo to, co sem objevil v packu fotek. Myslím si, že k tomuhle už není potřeba nic dodávat... snad jen: Sharpe, zamysli se nad sebou.

no tyvole...
no tyvole...

Zdroj: [1]

[1] cuky, quake.cz, 13. prosince 2008. cit. [2008-12-15]1 2