Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
20. 09. 2011

slejpův tajný projekt


Pár dní dozadu se u mě stavil slejp a chtěl půjčit zase nějaký prachy. Nahlodán nejistotou z neznáma, kam to pořád leje, sem do něj s rozpaky opět zainvestoval a vydali sme se na procházku směr černochovo pole. Cestou, během které si vybral další ca$h z bankomatu, se mě snažil přesvědčit, že jde o běžné výdaje jako žádlo a drogy všeho druhu. To se ovšem míjelo účinkem a moje pochybnosti stále rostly.
Bičován deštěm a sužován mocným vichrem sem se za doprovodu podezřelých historek, plynoucích ze společníkových úst, blížil k vytyčenému cíli. Asi dvacet metrů od negrova domu se slejp zastavil. Ztišil hlas skoro na práh slyšitelnosti a poodkryl mi svůj tajný projekt, týkající se genetických úprav humanoidů.
Nadšen tématem monologu, hltám každé slovo. Přišla snad konečně doba, kdy se superschopnosti jako pavoučí smysl spidermana či wolverinova regenerace stanou skutečností? Příjdem příští měsíc za slejpem a ten nás nechá v katalogu marvelovských superhrdnů vybrat si upgrade dle vlastního gusta? Rostoucí nadšení okamžitě střídá neuvěřitelné zklamání.
Jeho projekt si totiž klade jiné cíle. Vyšší cíle. Předmětem jeho bádání je vytvoření dokonale plastových rukou. Na otázku "Proč?" zdeno vůbec nereaguje a s nadšením mi popisuje transformaci žívé lidské tkáně na PVC. Nakonec vytahuje ruce z kapes a já s údivem sleduju jeho voskovou ruku.
Přicházejí velké změny.


4 comments:


20. 09. 2011, 22:34 | oak

plastová je ta divně oteklá nebo mrtvolně bílá ruka?


20. 09. 2011, 23:30 | wh3nom

plastova je prekvapive ta plastova :o)


06. 10. 2011, 12:45 | pierre

Je evidentně vidět, že ta plastová ruka je ještě v beta verzi. Jsem si jist, že to sleep brzy vychytá a já budu moci mu hrdě potřást s jeho creepy-artificial rukou...


20. 11. 2011, 16:54 | slejpor

mějte strach! mé linoleové powerupy, ze mě v několika málo letech vytvoří plně omyvatelného superhrdinu.


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page