Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
07. 12. 2007

gamestation.sk Q3 2vs2


Asi před měsícem sem se dozvěděl, že má proběhnout slovenskej Q3 2vs2 online turnaj. Admin mafian a jock0, 2vs2 můžu a kupodivu se turnaj nemusí odehrát na nebývale kvalitních slovenských listen serverech (horší sou už jen na ukrajině). Šel sem teda zchecknout sajty turnaje. Soupisku teamů už sem klasicky přeskočil - koho by taky zajímalo, jaký trosky se nás pokusej porazit tentokrát, nebo že ten teplouš kRysa se zase cejtí bejt víc slovenskym scumem než elitou. To co zajímalo mě, byl samozřejmě maplist. Protože s xochtem 2vs2 už nějakej ten pátek hrajem, nemůže nás kromě kvalitních map (ztn3dm1, pro-q3dm6 a pro-q3tourney7) překvapit ani čirá homosexualita skrytá pod názvem ospdm11. Moji radost z toho, že v maplistu zmíněnou kvalítku nevidim, ihned vystřídalo rozhořčení z q3dm7 a ospdm6. Aby toho nebylo málo, nacházím v maplistu aerowalk s weaponrespawnem 10s. Okamžitě mě napadá, že takovýhle geniální nápady sem viděl naposled jedině na zpovědnici. Dát do 2vs2 turnaje mapu, která je malá i v duelu, která kevšmu nemá ani PU (čti proč někam chodit), může opravdu napadnou jen naše slovenské wannabe bratry. Jock0 už zřejmě pochopil, že v duelu v týhle mapě nikdy nikomu náležitě nenaloží, tak proč v ní neprorazit a nesvízt se s krysou v 2vs2. Nicméně je mi záhadou, proč tak imbecilní volbou degradoval celej turnaj. Gj koko.
Po zjištění těhle skutečností, sem xochtymu okamžitě řek, že na takovýhle parodie mrdam a ať si najde někoho jinýho. Tak se taky stalo. Po zhruba tejdnu sem usoudil, že i přes maximálně debilní maplist, je potřeba pánům v těsnejch bokovách, žabkách a růžovejch tričkách ukázat, kdo je tady šéf. Xicht si za mě našel náhradu v podobě flata, kterýho sem mu okamžitě vyfouk. Nezbylo mu teda nic jinýho, než se přisrat do stingsovi rodiny ke strejdovi shebinovi. Můj a flatlův team sem náležitě pojmenoval „hlupy_slovak“, což s mojí homepage uvedenou v účtu na gamestation ještě z doby q4 (www.smRtvsemslovakum.cz) tvoří solidní kombíčko. Další z řad [TA] na soupisce jsou uR, sts v teamu s xatem, xocht v teamu se shebinem a krysa v teamu s jockem. Po rozlosováno nás čekala skupina D:

hlupy_slovak: wendy + flouty
satan proxies: krysa & jock0 = :-
virtual owners: dloob + joki
europark: xato + stings

Jako první zápas nás čekal „tuhý boj“ s velkejma nulama. Přestože nevyspalej flat hrál docela tužku, v0 nekladli velkej odpor a bez svýho růžovýho peugeota s poznávací značkou ospdm11 byli klasicky levný.


Druhej zápas se nekonal, protože europark to zabalili.

Třetí a poslední zápas ve skupině se odehrál včera – proti sp. Postup byl jasnej, navíc skupina – takže žádnej stres. První mapa – volba sp – se hrála ztn3dm1. Zpočátku vyrovnaná hra se pomalu změnila v jasné vedení sp. V důsledku nedostatku itemů se kupodivu začínal zdát nebezpečnej i ten jocko, vpadnuvší do zad s ranečkem zbraní a červenou vestičkou nebo dvěma. Pan krysa si opět doma nezapomněl svůj waRp shield a tak po laciném FFA pobíhání hovoří finální výsledky jednoznačne pro sp. Jen bych připomněl, že pan jocko mel dmg o kilo menší než já, takže to zas tak horký asi nebude ;)


Druhá mapa – naše volba – pro-q3tourney7. Tahle mapa se i přes naše opětovné FFA zdála býti jaksi vyrovnaná. Kdyby pan flouty nebyl na nohou 20+ hodin (nj ti hoteliéři) v důsledku čehož mě neustále zdravil raketou do xichtu mohlo to dopadnout jinak. Jock0 o 15 fRogů víc a o litr menší dmg...:D ggs


Postupujeme tedy jako druzí ze skupiny D. Ze skupiny A postupují nečekaně z prvního místa xochty a shebus. Ve skupine B zaplakali favorité uR, protože pan tyf si šel dát radši lajničku, než aby šel rozstřílet mžikosmažky.
Docela mě sere, že se neregnul team foRt + xato. Na to jakym způsobem zesměšnili čtyry bidety (dufo + legie) jen tak nezapomenu. Zavěrem ještě moje predikce k výsledku turnaje:

1-2. hlupy_slovak / sp
1-2. hlupy_slovak / sp
3. JZD
4. PM

Je taky dost možný, že do vývoje turnaje zasáhne sheb|cht nebo legie + gejo. Uvidíme ;)


2 comments:


08. 12. 2007, 15:12 | xicht

Maplist je dobra komedie no a o klasicky proradnosti krysy snad radsi nemluvit. :]


16. 12. 2007, 20:33 | vyholeny podpazi

umiiite hovno =o)


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page