Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
16. 12. 2007

gamestation.sk play-off = parody


Už minulou neděli sme měli odehrát první zápas play-off s jzd (luker + zubb). Bohužel bratři kempy nemohli a tak se zápas přeložil na úterý večer. V uterý se zase zjistilo, že zubbovic rodina na tuhle party nedorazí a tak se zápas opět přeložil - na čtvrtek.
Čtvrtek byl vlastně mezní den a to nejen proto, že se zápas opět neodehrál, jelikož UPC mělo v hodinách cca 19-23:33 vymRdanej peering do ostatních sítí. Nejdřív sem se dozvěděl, že finále turnaje má bejt už tuhle neděli, protože si to přeje pořadatel (= gamestation.sk), což díky zubbovcům kteří zúžili 8 herních dnů na 2 (středa a čtvrtek) nevypadalo příliš reálně. Po rozhovoru s mafianem sem se dozvěděl, že vykontumuje jzd. Těm se to samozřejmě nelíbilo a tak si nakonec vyplakali přesnutí finále na středu, aby se zápas moh v pohodě odehrát. My sme to s floutym samozřejmě taky uvítali, protože není nic zábavnějšího než nakládat strašnou živejm sochám. Takže pořešíno a je pohoda. Vzniklou mezírku v době, kdy sme měli hrát, sem vyplníl klasicky kvalitním idle a taky sem se poprví podíval na pawouka play-off.
Jaké ovšem bylo moje překvapení když místo FDE (full double elimination ~ WB a LB) vidím jen SE (single elimination). Mimo jiné zjišťuju, že pm (smasher + mzik) už maj jistý druhý místo. To sice fakt nasere, ale ten kvalitní špíček přišel nařadu až v zápětí. V dalšim kole po hře s jzd na nás v pawouku čekají SP.
No tyvole coze?! To si děláš pRdel, ne? - No prostě nás čeká nmy, kterej postupuje ze stejý skupiny, což samozřejmě není možný => špatně nalosovanej pawouk. Píšu to mafianovi a vyptávám se, kdo že "vyrobil" toho po pawouka. Když mi oznámil, že jock0, nemůžu říct, že by mě to až tak moc překvapilo. Takže - dementní maplist a špatně nalosovanej po pawouk v jehož důsledku postoupili opravdu kvalitní hráči až do finále... asi takle bych shrnul současný jockovo highlights v tomhle turnaji. Tomu už se snad nejde ani smát. Inu kvalitní turnájek... thx jocki
Zhruba před hodinou sme konečně odehráli přesunutej zápas s jzd. První mapa - naše volba - pt7. Už od začátku sme se ujali vedení a začali jzdčkářum, kteří mi jasně celej tejden dokazovali, jak si na nás strašně věřej, pořádně nakládat. Dal bych ruku do ohně, že sem kolem 15ty minuty viděl na scoreboardu cca 80:17.S floutym sme daváli dobrý loly a konečnej dmg ~11k u obou hráčů ve vítězném teamu mluví snad za vše.


Druhá mapa - volba jzd - překvapivě vynikající mapa na 2vs2 - dm7. Co si tímhle chtěli dokázat nevim, nicméně já měl už klasicky problémy neusnout. Od začátku sme se ujali mírného vedení. Flateček ovšem zahrál kvalítku pro diváky a nmy trošku víc než rozsekal. Jeho dmg cca 8k na konci mapy, byla vskutku zasloužená odměna. pěkná práce flaty oO


Třetí mapa - volba nevim koho - pdm6. Flouty už trochu vypínal a tak sem se musel v týhle mapě ujmout režije já. Kvalitní pwnage, střídal kvalitní antiaim. I přes nesmyslné skákání a zapomenutí snad všech quadů, sme celou hru drželi vedení o pár fragů. Situace v našem teamu byla inverzní oproti dm7. V jednu chvíli sem se vždycky nakop u 2nmy. O to víc sem se nasmál u výsledných stats abych zjistil, že mam dmg o 2-3k vyšší než naši hRdinové "dáváme si ve dvou 80x wendyho s mašinou" :)))


Výhra 3:0, gg, next.


8 comments:


17. 12. 2007, 00:05 | xicht

gj, JZD potrebovali dostat hroznou. :] Jinak ten turnaj je fakt fraska, maplist, SE a jeste spatne nalosovany, zpozdeni...doufam ze aspon ty SP vystrilite, aby ochutnali na vlastni kuzi kvalitu pravidel. :]


17. 12. 2007, 01:28 | mafian

ach jaj...co uz no..


17. 12. 2007, 22:36 |

clovek sa snazi aaspon troksu podporit scenu..a vybojuje dajake tie money...a ajtak vsetci picuju...asi sa na to vyjebem v buducnosti...


17. 12. 2007, 22:49 | jck

to by nebol Pepo z Podebrad, keby neopicoval niekoho/nieco :>... aspon som si prezrel a pobavil sa na jeho arogatnom schizofrenickom kutiku vlozenom na tomto webe.


17. 12. 2007, 23:03 | wh3nom

docela prekvapujes jock0, cekal bych spis neco jako verejnou omluvu.. precijen kdyz admin a zaroven hrac nalosuje svuj vlastni team do spatny vetve v playoff.... to uz trosicku smrdi, nemyslis? :)


18. 12. 2007, 08:27 | jck

to ako si spravi admin brackety je jeho vec, skor vidim problem v tom, ze hrozi TA len jedno umiestnenie na prvych troch miestach :X. Byt hracom, tak ma to moc ne$ere, ked si masta, porazis vsetkych v jednoakom poradi.


18. 12. 2007, 10:51 | wh3nom

Nenestesti pravdu fakt nemas. Postupy ze skupin do naslednyho vygenerovanyho (vsimni si toho slova) pavouka sou pevne dany, prave proto, aby nenastala situace, ze budou teamy postupujici ze stejny skupiny v po ve stejny vetvi. Tady je kevsemu situace umocnena jeste tim, ze se jedna o SE. Fakt nehrozi naky random rozdeleni by voko. Abys videl ze nekecam tak si projdi treba brackety invexcupu 2k4, to je ukazkovej priklad. Smesny jak hledas chybu vsude kolem, pritom je evidentne na tvy strane.


20. 12. 2007, 23:43 | pierre

Jak na to koukám, tak to vypadá fakt divně. Sice nemám zkušenost s Q3 turnajema, ale na squashových turnajích (single elimination) se hraje, že nikdy! nesmí dva ve stejné skupině na sebe narazit. Maj bejt v tý druhý finálový větvi.


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page