Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
15. 11. 2009

Po klasickejch komediálních masážích posledních týdnů, ať už v podobě pochybné hawrixovské utopie showmatchů v brně na vlastní náklady nebo velevydařeného parasnímku terminator salvation, pro vás dneska mám další záležitost z řad paranormálnich jevů.
Mnozí ste si možná všimli, že se nám blíží švédská LanParty DreamHack Winter 2009. Mimo doposud značně nevychytaného fpska quake live se tam hrajou prej i nějaký ty počítače, na které se kvalifikoval i peloton všem dobře známých cyklistů pod vedením skládačky jménem Reset.
Po nepochybně elegantní a nervydrásájící kvalifikaci, která proběhla v akci ne nepodobné solitare, se ovšem zdá, že příchzejí ke slovu první problémy. Ať už jsou na vině zrezlé řetězy, propíchnutá duše nebo snad nedejbože nefunkční zvonek na růžovém skvostu značky author s třásničkama na řidítkách, cyklisti nepojedou do švédska kolmo, ale pokouší se svůj 10ti členný cykloteam vypravit v autobuse pro 30/50 kol. Samozřejmě tuto akci maskují rádoby velkorysím počinem v podobě možného výletu pro svoje fans a jiné jim podobné ubožáky, ale nám co umíme číst mezi řádky je všechno jasné. Kola sou v hajzlu a evidentně to budou právě fans, kdo jim transport místo sponzorů zaplatí... Geni(t)ální.
Aby toho nebylo málo, na stánkách věnovaných těm, co se po silnicích prohání s větrem o závod v těsných elastických oblečcích (teď vyjímečně nemyslim xata), se dále dočtete, že probíhá jakási zvláštní soutěž. Ačkoliv sou její pravidla velice prapodivná, hovoří zcela jasně. Pokud se chcete vydat na výše zmíněnou akci s galuskářema zadarmo, musíte strejdovi Resetovi vytvořit slohovou emopráci na téma "proč zrovna já".
Pokud je tedy vaším snem podívat se na DreamHack pod naolejovaným řetězem Reseta a nevadí vám, že se ani nemůžete zůčastnít žádného z prestižních turnajů (neprošli ste kvalifikací), už installujte kapříky do kolostavu. Nemáte-li kapříky, doporučuju vám zasednout za psací stroje, na stůl si připavit balení žiletek a za doprovodu kvalitního emorapu se pustit do práce.10. 11. 2009

V pátek za týden proběhne další sraz elitních eXspolužáku z kutnohorské průmyslovky. Tentokráte se vše odehraje přímo na místě činu - v Kutné Hoře. Hospoda se zamluví podle toho kolík lidí bude schopno dorazit. Připisujte se tedy do komentářů, ať může neochvějný máša o vejkendu zaúřadovat a vybojovat nám trošku prostoru.
Hlavně začněte řešit věci jako odvoz/kde přespat a podobný vychytávky co nejdřív, ať to nedopadne jako minule (viď honzo spící u mě před barákem v autě chcípajíc ponejhorší zimou :D).
Už teď se těšim na staré známé. ._.

20.11.2009
Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
19:00

meyra
mário
pRskač
gRolmus
mil4n3k
pablo
vojcek
máša
gejek
slejp
dawe
johny_gUPDATE #1: Napsal sem i třídním učitelům. Odpověděl mi zatím Ing. Klečka s tím, že bohužel nedorazí, protože má v ten pátek stužkovák ve Zbraslavicích. Každopádně vás všechny pozdravuje.

UPDATE #2: Tak mesié máša zamluvil hospodu - Dačický. V pátek 20.11. je od 19.00 reservováno 15 míst na mášovo jméno. thx o/21. 09. 2009

Začlo to nenápadně 2 tejdny dozadu při návštěvě xichta. Ráno sme dali jezko, došli nakoupit, posilka, zkoukli tisíce dílů párování a jiných neméně kvalitních snímků. Byla pohoda. Nicméně už následující den mi bylo fakt nejhůř. Xochty okamžitě vytáh svoji gimp-like teorii, jak přesně tahle nákaza vzniká v supermaketech při dlouhym idle u mrazáku. Odvděčil sem se mu náležitým posměchem - bylo mi totiž jasný, že mě nakazil on sám...
Tuhle sobotu sme měli menší sraz s lidma ze střední. Meganachcípanej sem si jel jen vodu (fakt změna), která sklízela posměch především od kloaka. Když sme se chtěli přesunout do jiný hospy a já takticky zdržoval až se mi ohřeje voda na okolní teplotu, pablo udělal osudovou chybu a napil se ode mne. Dneska mi psal, že už taky chcípá...
Mezitim samozřejmě pomalu, ale jistě končí i xochty. Rýma pwnz yall.
Před chvilkou mi dokonce oznámil i termoi, že je nejvíc v píči a to s náma přišel do styku maximálně elektronicky. Horečka, kašel, bolest hlavy, rýma, jistá smrt.
Je až pozoruhodný, že tahle nákaza se šíří jen mezi quakery a to ať už aktivními nebo ne. Že by dlouholetý plán cskářů a codařů, jak vyhladit elitní hráče? Je zapojená i vláda? Komu vlastně můžu věřit, když sem byl nakažen z vlastních řad? Je xicht pouhou obětí, nebo loutkou v rukou bezrukých? Mohutná epidemie v našich řadách přesně týden před největší quake lankou? Hmm tohle může bejt jen těžko náhoda...
Rada pro přeživší - kryjte si záda a vždycky mějte poruce extrémně horký čaj.

UPDATE: Tak už dostali i stse a xata :`(10. 09. 2009

Už mi to idle začíná přerůstat přes hlavu (což pravda není nijak závratně vysoko), takže to radši utnu, dokud mám tu možnost.
Asi za dva tejdny si budu dělat rozvrh do čtvrťáku, kterej si takticky zopáknu. Hřiště to pro mě není zdaleka neznámé, nicméně se nemůžu rozhodnout jakej si dám tělák. Na výběr je z následujícího: Aerobik, Aquaaerobik, Badminton, Basketbal, Florbal, Fotbal, Házená, Kondiční cvičení, Plavání, Powerjóga, Squash, Tenis, Volejbal.
Teamové tragikomedie v podobě basketu, fotbalu, florbalu, házený, volejbalu a tenisu můžu vyškrtnout okamžitě. Následuje komediální duo aerobiku a aquaerobiku. fo. Za nima se rýsuje squash a badminton, který dáváj tušit nadměrný pohyb... co k tomu dodat - škrtám.
A máme tady vítězné trio - kondiční cvičení, powerjógu a plavání. Kondiční cvičení je už nějak záhadně plný, plavání v zimnim semestru smrdí víc než dost (mokrý vlasy sux) a powerjóga dává tušit dobrej a neméně zábavnej cirkus.
Šprťák černoch mě informoval, že si můžu zapsat jen jeden tělák, takže mám dozajista nad čím přemejšlet.
Discuss.19. 07. 2009

Před třema měsícema wocisův server zaznamenal asi měsíční výpadek. Když server konečně nahodil, dostal sem instrukce zazálohovat stuff, protože server už končí. Tohle mě fakt nepotěšilo. Psát nějaký newsky nemělo moc smysl, protože každej zítřek byl značně nejistej. A tak sem s králem tučnáků - wocisem, začal spřádat plány, jak ovládnout svět...
V tom ovšem koncem června přichází na scénu rovňák forty s top secret infem, že OVH rozjíždí pobočku v ČR a shání 100 beta-testerů. Dohoda byla taková, že naoplátku za flexibinlní komunikaci s adminama ohledně emocí s administrací serveru, budou mít naoplátku server na rok zdarma.
Fakt paráda, tohle prostě nemohlo přijít v lepší čas. Samozřejmě sme s klukama zaúřadovali a o pár dní pozdějc už si jedem vlastní servery. Obzvláště s fortym, sme předvedli kemp tak kvalitní, že by se za náš výkon nestyděl ani jeden klaun z nehybný 4ky (inta-desta-mzik-zubb). Jedinej ptaah obhájil svojí neschopnost, na kterou je evidentně krátkej i s plejádou flotil všech světů.
Od tý doby namakávam co se dá a dneska došlo konečně i na migraci sajt. To by mělo znamenat, že se tady párkrát do měsíce zase objeví nějaká ta novinka a možná i něco víc...
Závěrem bych chtěl samozřejmě poděkvat wocisovi, za jeho dlouholetej support, bez kterýho by sme jen těžko byli tak přísní, a taky doRtymu, bez kterýho bych si psal leda tak na toaletní papír. Thx šefové.08. 04. 2009

Dneska taková smutnější newska, nicméně se šťastným koncem.
V pátek - přesně podle plánu - proběh menší srázek s docela slušnou účastí. Možná v průběhu tejdne nahodím i nějakej krátkej reportek. Psal sem hromadě lidí a kdo moh, tak dorazil (kromě toho smRdutýho vošousta pRskače, kterej dostane facky (hi milan)). Psal sem i daweovi keltnerů a ten snad jako jedinej neodpověděl. Řikal sem si, že třeba zase vyjel v rámci zaměstnání na nějaký pěkný školení s chámou do Francie.
Z omylu mě vyved až včera, kdy mi oznámil, že měl autonehodu a teprve teď se vrátil z nemocnice. Psal mi i prej na mobil, ale jak většina z vás ví, to číslo je pár let off. Hned sem se ho začal vyptávat co a jak. Auto prej v hajzlu, ale dawe z toho vyváz v podstatě bez vážnějšího zranění. Dneska mi dokonce poslal i nějaký fotky auta, tak sem mu řek ať k tomu napíše pár vět a že to sem hodím.

"Takhle dopadla jedna moje ranní cesta do práce.... projel jsem rychle zatáčku, nějak mě to vyneslo a pak jsem se potkal se stromem :-( Vyváznul jsem jen s odřenou rukou a naraženou kyčlí :-) zázrak :-)
Proto: Jezděte pomalu protože takový štěstí jako já vy mít nemusíte!!
Bejval to OPEL corsa , 1,2 objem :´-( budiž mu vrakáč lehkej :-( sbohem :-(
"

[1]
:O
:O

Zdroj: [1]
:OO
:OO

Zdroj: [1]
:OOO
:OOO

Zdroj: [1]
:OOOO
:OOOO

Zdroj: [1]

Tak soudě podle obrázků si myslím, že nám dawe trošku předved, co že to vlastně ten luck znamená.
Na auto srát dawe, hlavně že seš celej.

[1] Dawe, Kolín. 8. dubna 2009. cit. [2009-04-08]02. 04. 2009

Po úterním prohlášní dyslektika legieho, že hackne moje sajty a po následovaném pokusu o xss, bylo jasný, v jakém duchu se sajta ponese 1.4.
Úprava layoutu, udělat vychytaný gadgets menu, pošéfit kód. Sepsání newsky už si dokonce v úterý večer začalo vybírat svou daň, když sem na irc napsal "prácy". Ten legie to prostě nemá jednoduchý. S každou větou jeho mluvy, jako by mi kleslo (BE)iQ o 5 bodů. Největší bezmocnost sem ovšem pocítil při tvorbě obrázku "ja se zakrytým xichtem". Po pár šikovných tazích štětcem, sem sám sebe neskutečně odrovnal a musel sem se svalit v křečích smíchu.
Popravdě mi to celý zabralo docela dost času, ale jak se ukázalo včera, tvrdá práce se vyplatila. Ač mi to přišlo neuvěřitelný, našla se docela početná skupinka lidí, kteří opravdu věřili, že mi Legie nebo někdo jinej hacknul sajty. Opravdovým skálopevným zastáncem se stal překbvapivě čeRnoch. Původně sem chtěl pástnou celej log z icq, ale to už by bylo trošku moc. Navíc se eště navečer stavil osobně, aby to semnou moh pořešit. Musim se přiznat, že sem měl neustálé nutkání mu už říct, že to byl jako apríl. Naštěstí sem se udržel a nepokazil mu tak jeho prvního dubna.
Zbytek lidí se zachoval přesně dle mého očekávaní a okamžitě jim všechno bylo jasný. Nicméně sem se sletkal s positivním ohlasem zejména co se menu týče. Tím bych chtěl poděkovat Tyfovi a Barťasovi, za jejich nepřímnou asistenci.
Kupodivu se do hry vložil i legie. Nejdřív sice přišel na IRC a děsně to provařil asi stránkou neKonečnýCh smajlíků, ale v pozdějším vstupu na IRC už z něj byl (bez mého zásahu) Pan Hacker.
Nakonec se teda vtípek vydařil a dokonce překvapila i skupinka zastánců, že legie dokáže víc než na pátej pokus spustit MS Word.
Sajtu nechávam zatim živou, ať se můžou pokochat i ti co neuměj kvalitně idlit.30. 03. 2009

Někdy v sobotu sem se dohod s Milanem, že bysme v pátek (03.04.2009) mohli podniknout nějakou hospu. Ze zvědavosti sem napsal pár lidem ze střední a stručně řečeno, začíná to vypadat na slušnej sraz. Fakt klasika tyhle improvizovaný narychlo uplácaný hospy. Bohužel to ale bude mít i klasickej vedlejší efekt a to ten, že těžko takle narychlo dovalí někdo z nějaký dálky. No uvídíme, možná i nějaký to líný prasátko překvapí.
Kde a v kolik bude upřesněno běhěm tejdne v týhle newsce. Pokud hodláte přijít, tak se napište do komentáře, nebo mi to dejte nějakym způsobem prostě vědět.

Průběžně aktualizovaná soupiska:

 • meyra
 • mil4n3k
 • pRskač
 • mário
 • čeRnoch
 • Johny_G
 • gRolmus
 • peťan hybšů
 • slejt
 • vojcek
 • čáslava

UPDATE:
Takže akce proběhne v netopejru na zámku. Budem tam s máriem idlit cca od 18:20.29. 03. 2009

Už od včerejška mě spamujou lidi s jedinou otazkou: "čeRnoch má holku?". Pro ty jako já, co si nejedou kámošskou parodii s názvem facebook to trochu osvětlím - negr si na svém clownbook profilu změnil stav ze svobodný na v otevřeném vztahu. Tak můžete mi někdo říct co to jako je za vtípky? Jako na jednu stranu chápu potřebu tohle okamžitě prověřit a řešit, nicméně to stejně jen dokazuje, jak ta pofidérní sociální síť dělá z lidí eště větší dRbny. Prostě tomu dejte čas a určitě se všechno samo vyřeší. Možná vás s ním čeRnoch jednou i seznámí...28. 03. 2009

V úterý sem jel ze skooly domů přes 4 hodiny.
Je 11:35. Odcházim ze cvičení grafiky na poslední chvíli a rychlou chúzí se transportuju před aulu. Za podchodem zjišťuju, že bus už je dávno na místě a tak se odebírám ke sprintu. Jen tak tak naskakuju do už odjíždějícího busu. Je pohoda. Další sprint mě ovšem čeká už na pardubickém nádraží, kde má většina vlaků zase ňáký random spoždění. Akce s rychlýma krátkýma nohama opět proběhla úspěšně a už si jedu vlakem do Kolína.
Sem děsně unavenej z nevyspání, ale daří se mi neusnout. Vystupuju v Kolíně. Od domova už mě dělí zhruba 15-20 minut, 20 už mám za sebou. Du klasicky na páté nástupiště, kde už čeká nějakej vlak. Místo označní Os/R vidím na tabuli SP. Počítám, že už tohle mělo bejt nějaký varování. Projistotu zchecknu nedalekou tabuli vlaků a stanic, abych zjistil, že následující stanice je Velký Osek, což sedí. Ničím se tedy nezatěžuju a vyplňuju dvousedačku tučným tělem. Vlak jede na čas.
Z ničehonic se probudím. Vlak projíží prapodivnou malebnou krajinou, všude samé louky, zeleň a malé domečky. Zdejší lid tancuje s lesní zvěří za doprovodného orchestru místního ptactva. Kdo netančí věnuje se orbě. Je mi to víc než jasný - nejen že sem král mentálů, protože sem zaspal ve vlaku, ale eště se mi podařilo nasednout do vlaku, kterej jede úplně někam jinam. V okamžiku kdy vykouknu ven, jakoby naschvál zrovna projíždíme kolem cedule, která davá jasně najevo, že Poděbrady sou 13km směrem, ze kterého přijíždím. Dopouštím se další osudové chyby ve chvíli, kdy vystupuju v nedaleké dědině.
Nádražní hala s nápisem "Dobšice nad Cidlinou" je zhruba poloviční než náš barák. Před ní sou na trávníku nánosy bahna a hned vedle kolejí je zaparkovanej traktor. Spolu semnou, z vlaku vystupuje pouze jeden člověk, jemuž bezpochyby čouhá sláma ze všch tělních otvorů. Slaměný král nabíhá do nějakejch dveří. Du za ním a zjišťuju, že je to nějaká kancelář velitele nádražního velekomplexu. Du tedy doleva a po pár metrech objevuju čekárnu, která je velikostí zhruba poloviční co můj pokoj. Snažím se v ní zjistit, kdy jede další vlak směrem na Kolín. Jízndí řády připevněné na válcích sou evidentně proti a jediné co se mi daří, je lámat si jimi baculaté prsty. Vracím se tedy na můstek a ptám se kapitána, kdy jede další vlak. Je cca 12:45. Šéf mi oznamuje, že další vlak jede ve 14:51, ale jako že pak jede eště jeden... někdy
Paráda. Vycházím ven a přemejšlím, co že jako budu dělat. Času tři prdele a nemám zrovna náladu hRát si na slejpa a procházet přilehlé vísky a družit se s místním lidem. Náhle si uvědomuju, že mám s sebou v báglu notebook. Vcházím do izolované čekárny. Ke své radosti zjišťuju, že na xichtovo doporučení mám s sebou i film Šílení a tak není co řešit. Dále v báglu objevuju pytlík piškotů. Pohodlně se usazuju na bytelný trůn vedle vyřezávaného stolu, na kterej zapomněl i čas, zapínám kompa a dusím se piškoty.
Film byl fakt hustej, jasnejch 5. Je čas jít pokempit vlak. Zjišťuju, že s sebou mám samozřejmě jen 8 korun. Po chvíli pláče v batohu naštěstí nalejzám nějaký zapomentý rezervní kilo. Cesta do Oseka trvala zhruba 15 minut, kde si kempim další půlhoďku na vlak směr Poděbrady. Kolemjdoucí, už sou o poznání méně slamění.
Kolem 16:00 vystupuju v Poděbradech. Sem náležitě spokojen s tím, jak sem šikovně zatáh o 20 minut cvičení z grafiky, abych byl ve výsledku o 3 hodiny pozdějc doma. gg1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12