Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
19. 07. 2009

migRace


Před třema měsícema wocisův server zaznamenal asi měsíční výpadek. Když server konečně nahodil, dostal sem instrukce zazálohovat stuff, protože server už končí. Tohle mě fakt nepotěšilo. Psát nějaký newsky nemělo moc smysl, protože každej zítřek byl značně nejistej. A tak sem s králem tučnáků - wocisem, začal spřádat plány, jak ovládnout svět...
V tom ovšem koncem června přichází na scénu rovňák forty s top secret infem, že OVH rozjíždí pobočku v ČR a shání 100 beta-testerů. Dohoda byla taková, že naoplátku za flexibinlní komunikaci s adminama ohledně emocí s administrací serveru, budou mít naoplátku server na rok zdarma.
Fakt paráda, tohle prostě nemohlo přijít v lepší čas. Samozřejmě sme s klukama zaúřadovali a o pár dní pozdějc už si jedem vlastní servery. Obzvláště s fortym, sme předvedli kemp tak kvalitní, že by se za náš výkon nestyděl ani jeden klaun z nehybný 4ky (inta-desta-mzik-zubb). Jedinej ptaah obhájil svojí neschopnost, na kterou je evidentně krátkej i s plejádou flotil všech světů.
Od tý doby namakávam co se dá a dneska došlo konečně i na migraci sajt. To by mělo znamenat, že se tady párkrát do měsíce zase objeví nějaká ta novinka a možná i něco víc...
Závěrem bych chtěl samozřejmě poděkvat wocisovi, za jeho dlouholetej support, bez kterýho by sme jen těžko byli tak přísní, a taky doRtymu, bez kterýho bych si psal leda tak na toaletní papír. Thx šefové.


4 comments:


20. 07. 2009, 08:05 | yenda

nehybna ctyrka, rofl proti tyhle sestavicce superhrdinu bych si chtel zahrat tdm-))


25. 07. 2009, 09:23 | x0cht

uplna fantastic four :]]] moar disabled news plx...:]


25. 07. 2009, 21:10 | wolfie

nj, tak kdyz mi ani po x mailech neprideli server, tak toho moc delat nemuzu.


07. 08. 2009, 18:57 | foRt

hell yeah ;) miniupdate: ptaah uz ma server a tyf uz si jede rTorrent jak fitipaldi


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page