Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
28. 03. 2009

V úterý sem jel ze skooly domů přes 4 hodiny.
Je 11:35. Odcházim ze cvičení grafiky na poslední chvíli a rychlou chúzí se transportuju před aulu. Za podchodem zjišťuju, že bus už je dávno na místě a tak se odebírám ke sprintu. Jen tak tak naskakuju do už odjíždějícího busu. Je pohoda. Další sprint mě ovšem čeká už na pardubickém nádraží, kde má většina vlaků zase ňáký random spoždění. Akce s rychlýma krátkýma nohama opět proběhla úspěšně a už si jedu vlakem do Kolína.
Sem děsně unavenej z nevyspání, ale daří se mi neusnout. Vystupuju v Kolíně. Od domova už mě dělí zhruba 15-20 minut, 20 už mám za sebou. Du klasicky na páté nástupiště, kde už čeká nějakej vlak. Místo označní Os/R vidím na tabuli SP. Počítám, že už tohle mělo bejt nějaký varování. Projistotu zchecknu nedalekou tabuli vlaků a stanic, abych zjistil, že následující stanice je Velký Osek, což sedí. Ničím se tedy nezatěžuju a vyplňuju dvousedačku tučným tělem. Vlak jede na čas.
Z ničehonic se probudím. Vlak projíží prapodivnou malebnou krajinou, všude samé louky, zeleň a malé domečky. Zdejší lid tancuje s lesní zvěří za doprovodného orchestru místního ptactva. Kdo netančí věnuje se orbě. Je mi to víc než jasný - nejen že sem král mentálů, protože sem zaspal ve vlaku, ale eště se mi podařilo nasednout do vlaku, kterej jede úplně někam jinam. V okamžiku kdy vykouknu ven, jakoby naschvál zrovna projíždíme kolem cedule, která davá jasně najevo, že Poděbrady sou 13km směrem, ze kterého přijíždím. Dopouštím se další osudové chyby ve chvíli, kdy vystupuju v nedaleké dědině.
Nádražní hala s nápisem "Dobšice nad Cidlinou" je zhruba poloviční než náš barák. Před ní sou na trávníku nánosy bahna a hned vedle kolejí je zaparkovanej traktor. Spolu semnou, z vlaku vystupuje pouze jeden člověk, jemuž bezpochyby čouhá sláma ze všch tělních otvorů. Slaměný král nabíhá do nějakejch dveří. Du za ním a zjišťuju, že je to nějaká kancelář velitele nádražního velekomplexu. Du tedy doleva a po pár metrech objevuju čekárnu, která je velikostí zhruba poloviční co můj pokoj. Snažím se v ní zjistit, kdy jede další vlak směrem na Kolín. Jízndí řády připevněné na válcích sou evidentně proti a jediné co se mi daří, je lámat si jimi baculaté prsty. Vracím se tedy na můstek a ptám se kapitána, kdy jede další vlak. Je cca 12:45. Šéf mi oznamuje, že další vlak jede ve 14:51, ale jako že pak jede eště jeden... někdy
Paráda. Vycházím ven a přemejšlím, co že jako budu dělat. Času tři prdele a nemám zrovna náladu hRát si na slejpa a procházet přilehlé vísky a družit se s místním lidem. Náhle si uvědomuju, že mám s sebou v báglu notebook. Vcházím do izolované čekárny. Ke své radosti zjišťuju, že na xichtovo doporučení mám s sebou i film Šílení a tak není co řešit. Dále v báglu objevuju pytlík piškotů. Pohodlně se usazuju na bytelný trůn vedle vyřezávaného stolu, na kterej zapomněl i čas, zapínám kompa a dusím se piškoty.
Film byl fakt hustej, jasnejch 5. Je čas jít pokempit vlak. Zjišťuju, že s sebou mám samozřejmě jen 8 korun. Po chvíli pláče v batohu naštěstí nalejzám nějaký zapomentý rezervní kilo. Cesta do Oseka trvala zhruba 15 minut, kde si kempim další půlhoďku na vlak směr Poděbrady. Kolemjdoucí, už sou o poznání méně slamění.
Kolem 16:00 vystupuju v Poděbradech. Sem náležitě spokojen s tím, jak sem šikovně zatáh o 20 minut cvičení z grafiky, abych byl ve výsledku o 3 hodiny pozdějc doma. gg28. 03. 2009

Všichni dozajista čekáte na nějakou vypečenou newsku, ale já si dál vychutnávám březnový idle a pěkně si místo toho upravuju kód sajty.
Tentokrát sem si vzal na mušku onen potvrzovací kód u komentářů. Jeho cílem bylo především znemožnit spamování botů, nicměně ti ho časem stejně prolomili. Takže ve výsledku tohle řešení jen znemožňovalo přídávat komentáře nadpoloviční většině čtenárů týhle sajty, protože sou evidentně negramotný a jednoduchá matematika je nad jejich schopnosti asi jako u legieho čeština. Rozhod sem se teda udělat jednoduchej CAPTCHA style obrázek, kterej doufejme postačí na zamezení spamu a na druhou stranu neodradí slabší jedince od komentování. Taky sem zaved kontrolu nicku a textu komentáře v php kódu, protože si někteří jedinci vtipně vypínali javascript a mohli v poklidu vkládat komentáře bez nicku nebo textu.
Takže teď stačí v pohodě vyplnit nick, text a opsat vygenerovaný text VELKÝM PÍSMEM a komentář je na světě. o/26. 02. 2009

Nemusim vám snad ani připomínat černochovskou klasiku "přesně v 19:00 musim se psem, jinak umřu". Tohle byla jeho odpověď na sebemenší snahu, aby s náma zašel do hospody, nebo když ste se uněj chtěli stavit. Popravdě musím řict, že takle odpovídá na jakoukoliv otázku a co je eště víc zajímavý, že se ho kolikrát neptáte, ani na zmíněný časový interval, ani po něm nechcete, aby něco podnikal.
Někdy minulej pátek se klasicky neohlášeně stavil. To on prostě dělá. Ne že by snad něco potřeboval, ale má neuvěřitelnou stíhu z rodičů, kteří by mohli příjit na to, že kouří cigarety (ano je mu 23; smutný to příběh). Právě proto podniká tyhle 2 kilometrový túry ke mě před barák a terorizuje mě v nejvíc nevhodný časy. Pokaždý vychytá okamžik, když hraju nějakou zajímavou hru, žeru, seru, koukam na film a nebo nejlepší možnost spim. Vykouknete z okna a tam na vás kouká vohrnutej nadšenej černoch s výrazem ve tváři jako kdyby vám právě nenadělil ten nejlepší dárek na světě. Děsně tam stojí, jeho vousatý obličej je pokřiven prapodivně pokoutným úsměvem a mává na vás paží, že jako můžete jít ven a spokojeně se oddávat vdechovaní těch výkalů co pálí.
Dost sraček, vraťme se k našemu příběhu. Zrovna mam rozehraný ňáky 2vs2 a ejhle, zazvoní zvonek. Fakt  klasika. Vykouknu a posílam ho do hajzlu. Jen mě informuje, že by šel někam zejtra děsně zachlastat a mizí mi v dýmu z cigaret. Zavírám okno a seru na něj.
Někdy v sobotu odpoledne mu klasicky senduju smsku přes mirandičku, ať si jako zapne icq clienta. Černoch totiž trpí neuvěřitelne fiktivní paranoiou, že jakmile by zpínal mirandu hned po spuštění kompu, tak by mu okamžitě všichni (fakt nevim kdo asi) začli psát. Takže pokaždý, když od něj něco potřebuju, tak mu jako děsnej lokaj musim posílat kdejakou poštu jen proto, aby se pán uráčil a kliknul na tu vyšukanou ikonku mirandy (o tom že smrdí pořád na kompu nepochybuj ani v nejmenším). Negr se i v tomto případě během pár sekund objevuje online. Popravě je trochu zvláštní, jak na nějaký zprávy reaguje fakt flexibilně a někdy mu voláte 3 dny v kuse, ale ten vošoust prostě dělá (jak by sám řek), že "neslyší telefon". Kdybych měl rozebírat rozhovor, kterej následoval, tak tu budem asi dlouho. Daleko lepší bude menší ukázka ať vidíte, jak ho mam pekelně přečtenýho:

wh3nom sobota 21.02.2009
14:06:59:    moc necum
14:07:02:    blbecku
14:07:03:    :o)
14:07:08:    "co chces?"
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:10:    co chces idiote:
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:11:    dRz hubu hlavne
14:07:11:    ....
14:07:15:    fakt sem zvedavej
14:07:21:    na tuhle tvoji IMBECILNI otazku
14:07:24:    proste mas mit zaply icq
14:07:26:    tak mi neser
14:07:41:    co naka hospoda vecer, ma prijet milan kuzel...
14:07:49:    "ne, sem desne nemocnej a brecim jak dement"
14:07:53:    uplne to ctu
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:55:    nejdu jsem nemocnej beru antibiotika
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:59:    :DDDDDDDDDDD...

Fakt si myslim, že k tomuhle už neni potřeba nic dodávat snad jen připomenout, že to byl černoch, kdo se před necelym dnem stavoval s myšlenkou, že se pude děsně do hospody. Je to vskutku ukázovej příklad černochovy schopnosti, něco vymyslet - leckdy i zorganizovat - a pak to jako první potopit a poslat do nuvěřitelnejch sraček. Kdo černocha zná, zajisté semnou musí souhlasit.
Možná to vypadá, jako bych si vzal černocha na mušku a on byl tou neuvěřitelně bezbrannou obětí, ale věztě, že opak je pravdou...25. 02. 2009

Před pár minutama projekt Quake Live switchnul do open bety. Pro ty z vás, co tuhle pařbu neznaj, tak v rychlosti. Jedná se o hru, která vychází z dosud nepřekonané (pokud tedy mluvíme o OSP odnoži) FPS hry - Quake III: Arena. Využívá stejnej engine, s tím rozdílem, že se nespouští žádným exáčem, ale jedete si ji přímo v internet browseru za pomocí speciálního pluginu. Od toho má být v budoucnu odvozeno spousta vychytávek jako hledání soupeřů, volnejch serverů nebo vytvoření mezinározního/lokálního turnaje během pár kliknutí myší. Jedná se tedy o celkem komplexní a robustní řešení, které by mělo přilákat spoustu (anti)hráčů.
S většinou lidí z [TA] sme byli v closed betě už cca od března minulýho roku, takže pro nás v podstatě nic novýho. Dokonce sem se zúčastnil i "soutěže" a poslal hawrixovi někdy na jaře do jeho online pořadu v pg24 svůj návrh Quake Live loga. Jedná se o jistou metaforu a příde mi, že je to docela trefný. Těch myšlenek je tam několik a pevně věřím tomu, že alespoň pár vám jich dozajista neunikne...
Naposled sem to pustil nekdy snad v květnu, ale nepředpokládám, že se od tý doby moc změnilo. Nejsou mapy, zbraně jsou prapodivně vykurvený (rychlejší plasma a raketa, větší splash rakety, shaft bere v závisloti na distanci nmyho, rail dělá snad jen 80dmg etc). Pohyb by snad měl bejt svižnější než v tom imbecilnim CPMa vq3.
Nyní už sou restrikce spojené s NDA minulostí a tak vězte, že o týhle pařbě eště hodně uslyšíte. Já jen doufám, že autoři dostanou rozum a začnou vše směřovat ke klasickýmu OSP, nebo že se jim nějakym jinym - mě záhadnym způsobem - podaří vytvořit kvalitní řežbu s dobrym pohybem, dobrejma mapama a náležitě weaponbalanced.
Znovu teda připomínám, že je hra odedneška ve fázi open beta a tak by měla být veřejně otevřená registrace. Rozhodně doporučuju se regnout a hru vyzkoušet, už jen ten pocit z toho že si jedete normální plnohodnotnou hru (ne nějaký flash hovno, kde de o to kdo dochčije dál) v internetovým prohlížeči stojí za to.
Já si každopádně počkám až hra bude GOLD a pak se uvidí. Nutno podotknout, že v současnosti se jedná o invalidní verzi... kéžby alespoň kvalitní značky meyra...10. 02. 2009

Konečně už zase jede sajta. Ty dva tejdny bez ní, byly peklo, nekonečný utrpení, bolest nejhorší, naprostá bezmoc, nesnesitelné zoufalství, šílenství. Hlavně zpočátku. Neustále mě všichni spamovali, co že si to jako vůbec dovoluju - nejet mi sajta. Davová hysterie je fakt zLo a jediné co si zaslouží na oplátku, je kvalitní intenzivní bolest.
Co že bylo se serverem? Zatim sem se nic nedozvěděl, ale who caRes, hlavně že už si zase můžeme spokojeně idlit. Určitě čekáte jak vás navnadím na nějaký peprný newsky, kor po pár posledních ochutnávkách. Přiznám se, že už mam nějaký menší peklíčka v úmyslu, ale nadruhou stranu, sem poslední měsíce kRál lenosti a vévoda vepře, takže nic neslibuju. Idlete, čtěte a uctívejte.
Nic než [TA], smRt všem.13. 01. 2009

Ač se to zdá neuvěřitelné, tahle další bulvární newska nemá naprosto nic společného s černochem. Hlavní postavou je dneska pekos. Ano, čtete správně, pekos...
Na fotky, které níže naleznete zapomněl i čas. Naneštěstí sem na ně při minulým update sajty narazil a teď mi je znova připomněl i laškující negr s kabelkou. Jak se zdá na žižkově se nějakým záhadným způsobem šíří jistá nákaza. Víc než jasného Vaška, kterej to aktuálně opravdu hodně nenápadně maskuje zásnubama, následoval černoch. Teď nejspíš přichází na řadu pekos. Kdo bude další? Vezmu-li v potaz lokaci, myslím si, že by se měl ovíječ mít hodně napozoru...12. 01. 2009

Od tý doby, co xicht spáchal ten pekelnej půst, se v Total Annihilation uvolnilo pomyslné místo pro největšího špekouna. Netrvalo dlouho a tento post jednoznačně overtakenul jeho kolega z České Televize, vepř Cyppher. Zprvu se zdálo, že bude všechno při starym, ale asi půl roku dozadu se cyppískovi zalíbila Annie Suxxie. Po pár tRapnejch incidentech na irc a marnejch pokusech pozvat jí pod záminkou fify na ps3 do bytu, jež sdílí se svojí matkou, bylo jasný že tudy cesta nepovede. Všichni, co ho známe, víme, že cyppátor se jen tak nevzdává. Rozhod se, že potweakuje tu zříceninu, kterou lze jen težko nazývat tělěm dospělého muže, v posilovně. Dal sem mu tedy do začátku pár rad a šlo se na věc.
Už sou to dva měsíce a cypp na sobě pořád maká. Dneska mi na irc oznámil, že showtime bude tak za měsíc. Rozhod sem se tedy, že vám nahodím fotku, jak vypadal nazačátku, abyste si pak mohli sami vytvořit before/after bilanci. Držím cyppovi palce a přeju mu hodně štěstí. o/11. 01. 2009

Za poslední rok se nějak stalo módní cheatovat už i v q3 (do cheatování teď nepočítam smurf, jinak bych musel vypsat několikaletitou historii vošoustů z mielu).
Všechno to začlo masscheatem v nejoblíbenějším a geni(t)álním módu CPMa - cg_xerpclients, kterýho se ujali především tRosky like geJo, zubb bo luker... né že bych musel jmenovat, ale posměch je třeba vždy směrovat správným směrem. Docela zvláštní, že za ten rok, kterej tady tehle posvátně homoseXuální cvar kraluje, s ním stejně díru do světa neudělali.
Následoval imbecil ze španělska známý jako Sombra, kterej používal wallhack a nějakej lol radar. V tomhle případě se jedná o jakousi španělskou pseudostar, která si údajně vodila lokální q3 a q4 scénu už nějakej ten pátek. Všechno vyvrcholilo tím, že v Euro Duel League (online turnaj pořádanej legiem) poslal jako výsledek screenshoty, který ho samy usvědčovaly. Eště víc to umocňuje fakt, že si Sombra na sebe vsadil v ESR sázkách a okamžitě se posunul na 2hý místo. Další směšná scénka nastala, když pár dní před jeho odhalením, vyvodil BERNARND - Oktoberfest (online turnaj pořádanej Hawrixem), kde se hrálo o sud piva. Popravdě by mě docela zajímalo, komu nakonec ten sud TransHaurix poslal, když nejvyrovnanější zápas kterej tam cheated sombra(vítěz) hrál, bylo snad 2hý kolo s tyfem, kterej o pár frogů zaplakal.


Nejaktuálnější je situace kolem zubicha, o který se zmiňuju v předešlé newsce. To je dokonce nějakej organizátor online turnajů v rusku. Používal wallhack a aimbota...

No a dneska si tak pěkně checkuju ESR, abych se pobavil commentama pod newskou od legieho a čeho si to nevšimnu. Ve virtuálním sázení na ESR, který se pokoušíme se stsem marně ovládnout už nějakou dobu, je ňákej klaun a má E$ 4,294,967,295. Tak tyvole, co to zase je?


Vůbec, co se to zase rozmohlo za ubožáky poslední dobou? Dřív člověk řešil maximálně akční kvaRteto (inta/desta/mžik/zubb), který bylo sice neuvěřitelně k smíchu po celou dobu jejich hraní, ale pořád to byli lidi s čistym štítem, kteří si prostě jen hráli to svoje leporelo. Ale dneska? Fakt neuvěřitelný...
V čechách snad kromě angela z velkejch nul na podobný kastráty nenarazíte, ale imo jen otázkou času než si nějakej fort jednoho dne řekne, že místo neustálýho mazání q3 pod nátlakem z tíživé prohry se mu vyplatí si tam spíš něco dokopírovat... feel da feaR!

[1] legie, quakequickcup.com, 24. října 2008. cit. [2009-01-11]
[2] legie, esreality.com, 9. ledna 2009. cit. [2009-01-11]10. 01. 2009

Po minulý newsce tady máme další značně kompromitující materiál páně negra.
Už od začátku čtvrťáku černoch pravidelně každý druhý úterý pokaluje se svejma klukama v Pardubicích, kde s nima následně i přespává. To pro mě znamená, že musím zatahovat opravdu vnikající cvíčení z UML s eště lepším vyučujícím, abych se domů dostal v rozumnou hodinu. Shame! Mezi další černochovy nové radovánky patří provařenej crap s názvem facebook. Už nějakej ten pátek poslouchám z nejmenovaných zdrojů, jak si tam černoch přídává tuny kluků do přátel, tvoří opravdu zajímavé komentáře k fotkám, nemluvě o statusu, kterej mění každou čtvrthodinu. Pár dní dozadu se ke mě dostaly vskutku kvalitní fotografie pocházející právě z facebooku, o které se s dalšími facebook puRe h8ory nemůžu nepodělit. Enjoy...09. 01. 2009

Tak je to zase tady. Po Silvestrovské newsce (pravda - trošku sem ho nasměřoval) přichází legie s dalším ze svých nechtěných masterfórků.
Eště dneska ráno nám legie ukazoval dema a videa nějakýho rusáka s nickem zubich, kterej evidentně používal v zápase q3 nations cupu aimbota a wallhack. Samozřejmě sem ho hned začal nabádat, ať napíše pořádnou newsku na ESR a zákeřně v tom vykoupe i ty kundy z mielu (aus`vig rox). Hanění dobrého jména mielu (roflmaopimp) se samozřejmě nekoná, protože na to legie nemá koule. Nicméně i tak si pro nás připravil opravdovou perličku. Newsku napsal, nečet sem ji. Každopádně už v jejím názvu se mu šikovností jemu vlastní podařilo zaměnit nick zubich za zubbich, což každýho, kdo v čechách udrží gauntlet, musí srážet do kolen, možná i níž. Díky pánu_češtinu_legiemu se teď můžete v top newsce na ESR dočíst že Zubbich (zubb-já) is banned for life. Nejen že konečně legie veřejně vyjádříl svůj postoj ke stylu "hraní" v_tdm_lítajícího_zubba, ale de eště daleko dál a sám sebe označuje jeho nickem. Tím legie okamžitě stoupnul v mém pomyslném žebříčku klaunů, jehož favoritem byl poslední dobou dozajista všem známý transeXuální Hawrix a jeho modré pískoviště.

A nyní důkaz místo slibů, protože jak všichni víme, cenzura dříve či později zapracuje:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12