Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
15. 09. 2016

Ano, už je čas. S přeborníkem v konzumaci bramborových lupínků (nejen s paprikovou příchutí) sme se rozhodnuli uspořádat další z mnoha srazů v Kutné Hoře. Sešlost se uskuteční dne 15. 10. 2016 klasicky v podniku Dačický od 18:00.
Sežeňte si tedy hlídání pro své ratolesti, alibi pro manželku, omluvenku od matky či neproplacené směnky.

Soupiska je průběžně aktualizována:

15.10.2016 Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
18:00

meyra
máša
slejp
Mil4n3k
jelito aka gejek
kazdič
mário
čáslava
dawe
pytel
pRskač
vojcek
johny_g
čápik


10

Zhruba 2 tejdny před událostí pan máša zamluví prostory a směrodatný počet účastníků bude dle soupisky. Hlaste se mi tedy buď přes mail, případně v komentářích.

Těším se na vás s myšlenkou, že třeba letos dorazí i čeRnoch bez debilních výmluv a lží. Stejně už je všechny 3× vyčerpal.15. 03. 2015

Deset let uteklo jako voda a je tedy načase, aby vousatý stařec meyra & korunovaný král chipsů máša uspořádali po menší odmlce další tradiční sraz absolventů SPŠ v Kutné Hoře.
Poslední sraz sme s mášometem dávali na výběr ze dvou hospod, kde se sraz může konat. To se ukázalo z organizačního hlediska jako absolutní fiasko. Poučen tedy tímto historickým omylem transgalaktických rozměrů, určuju místo konání v mášově základně Dačický.
Připravte si fotky potomků, manželek, slejp kopii vysvědčení a černoch omluvenku od maminky.

Soupiska účastníků je pravidelně aktualizována:

04.04.2015 Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
18:00

meyra
máša
čáslava
pytel
Mil4n3k
sleepman
vojcek
vulkánec
johny_g
pRskač
dawe
exitus
jelito aka gejek
prouza


14

Zamluvení hospody je standardně v mášově režii v závislosti na počtu přihlášených lidí a černochů. Já zkusím pozvat někoho z přeživších učitelů.

Připomínky, návrhy, (ne)potvrzení účasti a žádosti o půjčky v hotovosti bez dohledatelných záznamů v hodnotě 10-50k CZK směřujte do komentářů, případně na můj e-mail.07. 10. 2012

Tak nějak bych řek, že je načase uspořádat další - již tradiční sraz absolventů SPŠ v Kutné Hoře. Klasicky to šéfí duo meyra & maestro máša, takže by vše mělo proběhnout hladce. Maily jsou rozeslány, takže mi dejte nějak vědět, kdo dorazí, kdo ne a proč nedorazí černoch.

Soupiska účastníků je pravidelně aktualizována:

03.11.2012
Kutná Hora
Restaurace U kata (Bukata)
17:00

meyra [care]
máša [U Kata]
pabloak [U Kata]
jelito aka gejek [?]
Mil4n3k [Dacicky]
slejp [?]
gRolmus [care]
prouza [U Kata]
vojta židášek [care]
čáslava [care]
johny_g [Dacicky]
exitus [Dacicky]
vojcek [?]
čeRnoch [?]
čápik [?]
dawe [care]
pRskač [U Kata]
pytel
kazdič


Knajpu klasicky zamluví máša. Buď pro jakou se rozhodneme většinově nebo jakýmkoliv jiným náhodným způsobem.
Tak tejden předem napíšu učitelům a uvídíme jestli se někdo ozve nebo nas vyfaknou jako minule (: Nezbejvá než doufat.

Dotazy, návrhy, (ne)potvrzení účasti a preferovanej podnik směřujte do komentářů nebo na můj mail.03. 11. 2011

Nadešel čas uspořádat další z klasických srazů absolventů SPŠ v Kutné Hoře. Jako obvykle sem se kormidla ujal já s velmistrem mášou. Protože sem na posledním srazu šikovně postalkoval mailový adresy, pevně věřím v maximální účast s maximálním nasazením.

Soupiska účastníků je pravidelně aktualizována:

03.12.2011
Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
17:00

meyra
máša
pabloak + žena
jelito aka gejek
johny_g
Chámič
Kazdič
Hybše
čeRnoch
dawe
pRskač
holzbi
slejp
exitus
prouza


V hospodě bude mášou s předstihem zamluven dostatečný prostor v přímé závislosti na předpokládané účasti.
Že s odstupem času pozvu i vyvolené z řad profesorů, je snad už samozřejmostí.

Případné dotazy, návrhy a potvrzení své účasti směřujte do komentářů nebo na můj mail.

._.12. 07. 2011

Čas plyne jako voda a máme tady další ze srazů bývalých studentů kutnohorské průmyslovky. Tyto orgie se uskuteční, stejně jako minule, přímo v Kutné Hoře. S mášou sme tehle sraz plánovali už někdy od dubna a konečně snad dojde na lámání chleba.

16.07.2011
Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
18:00

meyra
mário
máša
mil4n3k
johny_g
vojcek
dawe
exitus
prouza
vulkánec aka viktor
houmr
slejp
pRskač


Máša zamluvil hospu pro 16 lidí - venku / uvnitř v závislosti na počasí a náladě.
Jinak jsem napsal učitelům, tak uvidíme kdo nakonec (ne)dorazí :o)

UPDATE: Tak nakonec nedorazilo jen duo homosexuálů slejp & dawe. Mášateam to prej táhnul až do pondělí. :D:D31. 10. 2010

Na pátek sme s klukama měli domluvenej takovej menší sraz. Sestava byla značně oldskoolová - Nikola, já, Jean, pabloak a cHarron. Protože sem kluky dlouho neviděl, tak bylo pořád o čem mluvit. Akce to byla parádní a protáhla se až do ranních hodin (cca 4). Nesla se především v duchu kvalitního humoru, vzpomínek na starý dobrý časy a historek aktuálních, neméně zajímavých.

O jeden takovej bizarní humor se nám postaral klOak. Zrovna sme s Nikolou hodnotili marečkoidní klasický brejle, přesněji obroučky. Pěli sme ódy, klaněli se a vzdávali jim hold každým coulem našich těl. Vedle Honzy ovšem seděl další bRejloun - zmíněný pablo, kterej byl celej večer naboostovanej nějakym zjevně účinným materiálem. Pomyslel sem si, že bych mu moh taky nějak pochválit brejličky, aby mu to nebylo líto.

já: "Pavle, tvoje brejle sou ale taky dost dobrý..."
Oak: "No jasný, a hlavně sou fakt super ohebný!!!"

Načež si brejle z nosu sejmul a spustil svou presentaci ohebnosti. Toho už sem byl několikrát svědkem. Většinou to probíhalo tak, že si sundal okuláry a začal nožičku vychylovat do ůzných poloh. Bylo to značně přesvědčivý a působivý.
Nevím jestli to byl cíl, nebo byl snad natolik kvalitně posilněn, ale tentokrát vše probíhalo naprosto jinak. Suveréně si sundal své dioptrické brýle a udělal jediný lehounký ohyb v místě nosníku. V ten moment se precizní obroučky za pět litrů rozpůlily. Aplaus byl obrovský, stejně tak následné politování celé situace.

Pavel to vzal vzhledem k situaci (precijen si dobrovolně demonstrativně zlomil brejle, nespadly mu, nikdo mu je nerozbil, nerozsed si je atp.) až kupodivu v pohodě se slovy "Stejně sem si chtěl koupit kontaktní čočky".10. 11. 2009

V pátek za týden proběhne další sraz elitních eXspolužáku z kutnohorské průmyslovky. Tentokráte se vše odehraje přímo na místě činu - v Kutné Hoře. Hospoda se zamluví podle toho kolík lidí bude schopno dorazit. Připisujte se tedy do komentářů, ať může neochvějný máša o vejkendu zaúřadovat a vybojovat nám trošku prostoru.
Hlavně začněte řešit věci jako odvoz/kde přespat a podobný vychytávky co nejdřív, ať to nedopadne jako minule (viď honzo spící u mě před barákem v autě chcípajíc ponejhorší zimou :D).
Už teď se těšim na staré známé. ._.

20.11.2009
Kutná Hora
DAČICKÝ ~ stylová staročeská restaurace
19:00

meyra
mário
pRskač
gRolmus
mil4n3k
pablo
vojcek
máša
gejek
slejp
dawe
johny_gUPDATE #1: Napsal sem i třídním učitelům. Odpověděl mi zatím Ing. Klečka s tím, že bohužel nedorazí, protože má v ten pátek stužkovák ve Zbraslavicích. Každopádně vás všechny pozdravuje.

UPDATE #2: Tak mesié máša zamluvil hospodu - Dačický. V pátek 20.11. je od 19.00 reservováno 15 míst na mášovo jméno. thx o/10. 09. 2009

Už mi to idle začíná přerůstat přes hlavu (což pravda není nijak závratně vysoko), takže to radši utnu, dokud mám tu možnost.
Asi za dva tejdny si budu dělat rozvrh do čtvrťáku, kterej si takticky zopáknu. Hřiště to pro mě není zdaleka neznámé, nicméně se nemůžu rozhodnout jakej si dám tělák. Na výběr je z následujícího: Aerobik, Aquaaerobik, Badminton, Basketbal, Florbal, Fotbal, Házená, Kondiční cvičení, Plavání, Powerjóga, Squash, Tenis, Volejbal.
Teamové tragikomedie v podobě basketu, fotbalu, florbalu, házený, volejbalu a tenisu můžu vyškrtnout okamžitě. Následuje komediální duo aerobiku a aquaerobiku. fo. Za nima se rýsuje squash a badminton, který dáváj tušit nadměrný pohyb... co k tomu dodat - škrtám.
A máme tady vítězné trio - kondiční cvičení, powerjógu a plavání. Kondiční cvičení je už nějak záhadně plný, plavání v zimnim semestru smrdí víc než dost (mokrý vlasy sux) a powerjóga dává tušit dobrej a neméně zábavnej cirkus.
Šprťák černoch mě informoval, že si můžu zapsat jen jeden tělák, takže mám dozajista nad čím přemejšlet.
Discuss.08. 04. 2009

Dneska taková smutnější newska, nicméně se šťastným koncem.
V pátek - přesně podle plánu - proběh menší srázek s docela slušnou účastí. Možná v průběhu tejdne nahodím i nějakej krátkej reportek. Psal sem hromadě lidí a kdo moh, tak dorazil (kromě toho smRdutýho vošousta pRskače, kterej dostane facky (hi milan)). Psal sem i daweovi keltnerů a ten snad jako jedinej neodpověděl. Řikal sem si, že třeba zase vyjel v rámci zaměstnání na nějaký pěkný školení s chámou do Francie.
Z omylu mě vyved až včera, kdy mi oznámil, že měl autonehodu a teprve teď se vrátil z nemocnice. Psal mi i prej na mobil, ale jak většina z vás ví, to číslo je pár let off. Hned sem se ho začal vyptávat co a jak. Auto prej v hajzlu, ale dawe z toho vyváz v podstatě bez vážnějšího zranění. Dneska mi dokonce poslal i nějaký fotky auta, tak sem mu řek ať k tomu napíše pár vět a že to sem hodím.

"Takhle dopadla jedna moje ranní cesta do práce.... projel jsem rychle zatáčku, nějak mě to vyneslo a pak jsem se potkal se stromem :-( Vyváznul jsem jen s odřenou rukou a naraženou kyčlí :-) zázrak :-)
Proto: Jezděte pomalu protože takový štěstí jako já vy mít nemusíte!!
Bejval to OPEL corsa , 1,2 objem :´-( budiž mu vrakáč lehkej :-( sbohem :-(
"

[1]
:O
:O

Zdroj: [1]
:OO
:OO

Zdroj: [1]
:OOO
:OOO

Zdroj: [1]
:OOOO
:OOOO

Zdroj: [1]

Tak soudě podle obrázků si myslím, že nám dawe trošku předved, co že to vlastně ten luck znamená.
Na auto srát dawe, hlavně že seš celej.

[1] Dawe, Kolín. 8. dubna 2009. cit. [2009-04-08]30. 03. 2009

Někdy v sobotu sem se dohod s Milanem, že bysme v pátek (03.04.2009) mohli podniknout nějakou hospu. Ze zvědavosti sem napsal pár lidem ze střední a stručně řečeno, začíná to vypadat na slušnej sraz. Fakt klasika tyhle improvizovaný narychlo uplácaný hospy. Bohužel to ale bude mít i klasickej vedlejší efekt a to ten, že těžko takle narychlo dovalí někdo z nějaký dálky. No uvídíme, možná i nějaký to líný prasátko překvapí.
Kde a v kolik bude upřesněno běhěm tejdne v týhle newsce. Pokud hodláte přijít, tak se napište do komentáře, nebo mi to dejte nějakym způsobem prostě vědět.

Průběžně aktualizovaná soupiska:

 • meyra
 • mil4n3k
 • pRskač
 • mário
 • čeRnoch
 • Johny_G
 • gRolmus
 • peťan hybšů
 • slejt
 • vojcek
 • čáslava

UPDATE:
Takže akce proběhne v netopejru na zámku. Budem tam s máriem idlit cca od 18:20.1 2