Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
31. 10. 2010

gumový bRejle


Na pátek sme s klukama měli domluvenej takovej menší sraz. Sestava byla značně oldskoolová - Nikola, já, Jean, pabloak a cHarron. Protože sem kluky dlouho neviděl, tak bylo pořád o čem mluvit. Akce to byla parádní a protáhla se až do ranních hodin (cca 4). Nesla se především v duchu kvalitního humoru, vzpomínek na starý dobrý časy a historek aktuálních, neméně zajímavých.

O jeden takovej bizarní humor se nám postaral klOak. Zrovna sme s Nikolou hodnotili marečkoidní klasický brejle, přesněji obroučky. Pěli sme ódy, klaněli se a vzdávali jim hold každým coulem našich těl. Vedle Honzy ovšem seděl další bRejloun - zmíněný pablo, kterej byl celej večer naboostovanej nějakym zjevně účinným materiálem. Pomyslel sem si, že bych mu moh taky nějak pochválit brejličky, aby mu to nebylo líto.

já: "Pavle, tvoje brejle sou ale taky dost dobrý..."
Oak: "No jasný, a hlavně sou fakt super ohebný!!!"

Načež si brejle z nosu sejmul a spustil svou presentaci ohebnosti. Toho už sem byl několikrát svědkem. Většinou to probíhalo tak, že si sundal okuláry a začal nožičku vychylovat do ůzných poloh. Bylo to značně přesvědčivý a působivý.
Nevím jestli to byl cíl, nebo byl snad natolik kvalitně posilněn, ale tentokrát vše probíhalo naprosto jinak. Suveréně si sundal své dioptrické brýle a udělal jediný lehounký ohyb v místě nosníku. V ten moment se precizní obroučky za pět litrů rozpůlily. Aplaus byl obrovský, stejně tak následné politování celé situace.

Pavel to vzal vzhledem k situaci (precijen si dobrovolně demonstrativně zlomil brejle, nespadly mu, nikdo mu je nerozbil, nerozsed si je atp.) až kupodivu v pohodě se slovy "Stejně sem si chtěl koupit kontaktní čočky".


5 comments:


09. 02. 2011, 14:47 | mário

kurva, tam jsem mel bejt .)


10. 02. 2011, 20:05 | wh3nom

Tak to kazdopadne. Co s tebou vubec je tyvole? Na nejlepsim ICQ sem te uz nevidel ani nepamatuju :l


15. 02. 2011, 10:37 | mário

jsem dobrej, ale nejak jsem si odvyk to icq vubec zapinat, za posledni 4 mesice jsem byl onlajn asi 2x. me pozvi na nejakou sesn, kde nebudes pit kolu® nebo usporadej dalsi tridni sraz.)


16. 02. 2011, 18:04 | wh3nom

ok sefe, neco vymyslim :l


28. 05. 2011, 15:32 | jackie

:-)))))))))))))) :-))))))))))))))


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page