Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
04. 01. 2008

Minulej čtvrtek a pátek se odehrál první online turnaj pořádaný united-games.cz, adminovaný kým jiným než našim x0chtem. Barvy [TA] sem hájil tentokrát já, stings a cyppher. Do turnaje se zaregistrovalo 32 hráčů a 4 náhradníci. Podle nicků byla převážná většina nehrající q3 - tedy vlastně nehrající fps hry vůbeec (cod, cs a podobný howna maj akčností blíže spíš šachům - s tím rozdílem, že narozdíl od šachů tady přemejšlet fakt nepotřebujete). Nejprve nás xicht rozhodil do 8mi skupin po 4ech hráčích. Já sem se ocit ve 3tí skupině s následujícími borci.
  • andeeel
  • Bordel
  • Duchy
  • wh3nom
Pro mě neznáme nicky dávali tušit, že to budou hry na krev a nikdo neponechá nic náhodě.
První zápas sem hrál s andelem. Přestože to byla ten den pro mě první hra vůbec a celý to bylo nějaký záhadně gumový, výsledek byl nakonec celkem důstojnej. První mapa byla můj aerowalk. druhá mapa - volba soupeře - ztn3tourney1.

Druhým zápasem ve skupině pro mě měl být pan Bordel. Ten ovšem dostal slušnou nálož od pana Duchyho (aero cca o 50, pukka cca o 40) a tak se slovy, že na to nemá ukončil svoje následující zápasy kontumací ve prospěch oponenta.
Nedá se nic dělat, deme na dalšího masera. Tím nebyl nikdo jíný než cskář a w$wista (a hlavně kamárád borečka, co má dokonce vlastní channel - páRka) Duchy. Hra se nesla v pohodovém duchu(duchym), protože už sem byl rozehřátej z páně anděla.
První mapou byl můj awerowalk. 15 minut random pobíhaní a maximální střelby ze všech kvérů. Výsledný scóre a dmg z týhle mapy budí respekt už v nejednom diskusním fóru/komentářích.

Druhá mapa, duchyho volba - pukka3tourney2. Pukkomet už sem si dlouho nezahrál, protože jen málo ze současně hrajících lidí dokáže ocenit jeho kvality. Opět byl na programu maximální hunt a spawnrape.

Tímhle zápasem pro mě byla skupina odehraná. Postupuju z prvního místa a duchy z druhého.
Z postupujících hráčů byl vygenerován (hi jock0) Single Elimination play-off pawouk. Trošku zklamán, že nemám hned v prvním kole zubba, sem zjistil, že jako první oponent na mě následující den (v pátek) bude čekat p0ky, známý to manager "prej dost dobrmýho cs klanu fu.sk" (kupodivu s názvem klanu se 100% ztotožňuju).
Bylo mi jasný, že p0ky bude stát celej den za bednou a vynoří se až v 20:00 na večerní zápas. Takže sem v pátek dopoledne nejdřív odehrál zápas se stingsem, kterej už první kolo play-off odehrál.
První mapa byl nečekaně můj aerowalk. Jak se postupem času ukázalo, Jirka nepřekvapí ani přesto, že o první cenu opravdu stál.

Druhou mapou mi stings dokázal, že není žádnej posera. Zvolil si pěkně pukka3tourney2 a chtěl mě decentně vykoupat v kyselině.

Následujícím zápasem sem pěkně cestoval časem zpátky do prvního kola play-off. Poky nezklamal, na irc se neoběvil a přesně v 20:00 hlídal server, aby mu ho nikdo neukrad.
Po napojení sme navotovali moje aero, kde pan poky dokázal, že tahle hra nebude asi moc dělaná pro managery (to nám oldskoolerům svého času dokazoval už pan neHop tomber, kterej prej v současnosti hraje freeze...).

Poky si vybral mapu ztn3tourney1 a tak se šlo střílet do druhý mapy. Klasika, co dodávat.

V následujícím kole na mě už čekal (a to doslova) mesié zubb. Na tuhle hru sem se těšil od začátku, vzhledem k tomu, že to pro mě byl jediná výzva v celém turnaji.
Nikoho nepřekvapí, že se první hrálo moje aero. Zubb dokázal, že akčního hrdinu neviděl ani v televizi a tak si hrál ty svoje howna. To mu samozřejmě bylo náležitě platný a dostal přesně jak si zasloužil.
 

K druhý mapě mam takovou storku. Už odpoledne sem hrál s krysou. Vyhraný public aero následovlo ztnko. Viděl sem, že je ve spectu zubb, kterej si krysu pár desítek minut nazpět ukempil zrovna v ztnku a tak sem si řek, proč pro něj nesehrát menší divadýlko. Přecijen bylo v mym zájmu, aby na mě nebral nějaký hovno jako je třeba pdm6. Dali sme teda oba ready a začal sem panu krysovi pěkně nabíhat. "Dohráno" a teď už jen počkat navečer, jestli se zubb chytí do laciný, ale časem prověřený pasti.
Nikoho asi nepřekvapí, že zubb kterej si děsně myslel, jakej to není "král ZTN II. zvaný akční" zvolil ztn3tourney1. Po dvou minutách ved 2:1 a začal hrát ty svoje děsný sračky (srát na nmyho a utíkat co nejdál od něj). Nicméně sem hrál yendu a věděl sem, že mě zubb fakt porazit nemůže. Zpočátku sem se ho snažil vyhuntit, ale to pokaždý vyústilo v sežrání 2 granátů a jak by řek hawrix - najednou sem neměl vůbec dobrej status. Tohle score držel cca do 9tý minuty, kdy sem mu to dal lehce sežrat u jp na shaftu. Myslel si, že pudu trošku jinudy a tak mi zase uteče. Jaký ovšem bylo jeho překvapění když sem se najednou objevil před ním a začal mu řezat zubby shaftem. Celá situace byla o to komičtější, že jak vůbec netušil sám místo úprku vlez zpátky na jp abych ho připravil i o poslední stoličku. Bylo vyrovnáno, fet byl na mojí straně a zubb byl náležitě vyklepanej. Následovalo pár rychlejch fragů a vítězství už bylo doma.

Zubb pwned a sem ve finále. Mezitím sem s oblibou sledoval legieho z klanu, kterej jedinej čim proslul je homsexualní osazenstvo. Už si přesně nepamatuju, jak to bylo, ale vim že hrál se zagrem a dloobem 3 mapy z toho tak 3x overtime a 2x o frag. Musim se přiznat, že hrát finále s někym takovym mě lehce uráželo, kor po právě odehraný hře se zubbem, kterej by podle mě prošel druhou větví jak nůž sádlem (boj se cyppe!).
Ale tak co, kluci z klanu Total Annihilation se nikdy nenudí a tak sem si řek, že zkusim hru udělat tak trošku zajímavější. Stručně řečeno sem hrál tyfa. Pro ty, kterým tahle metonymie moc neřekne (a veřím, že to bude drtivá většina, protože o nás toho nikdo ve skutečnosti moc neví) řekněme, že navzdory výsledkům pro mě bylo finále rajskou hudbou.
Už na irc se dohadujem s legiem o mapách. Řikam mu, že beru aero, tak ať vezme pukku. Legie se zdráhá a vysvětluje mi, že bere ztnko a pukka bude až 3tí mapa. Nepolichocen touto poznámkou se tedy vydávám na server.
Startujem aero. Zpočátku vyrovnaná mapa, později se legie ubírá vedení. Padaj občas docela směšný fRogy, nestahuju. Legie vyhrává aerowalk.

Následuje legieho mapa ztn3tourney1. Celou první minutu nabíhám legiemu s myšlenkou že visuální kontakt je teď prostě důležitější. Legie mi na to odpovída stavem 9:1 pro něj. Seru na to a pokusim se zahrát radši klasický ztnko u kterýho se už nejeden krysa zapotil. Postupně se mi daří stahovat až do stavu 4:9. Pár špatnejch okamžiků a už je to zase 4:14 pro něj. Nicméně nejsem žádnej zubb, abych hru vzdal po prvotních nezdarech. V následujících minutách stahuju jak dobytek. Postupem času vyrovnávam a následně se ujímám vedení. Hraju v pohodě, nědelam to přece poprvý. Vedu o 2 frogy do konce minuta a půl. Legie se náhle rozmyslí, že by si mě moh ulovit a tak mu trošku ubíhám a za portem mu naděluju dodatečně pod stromeček pekelnej rail do zad, čímž umírá. Odběhnu pár metrů a zdravim zubba, kterej si myslel jak si nepospectí mojí prohru. Vyhrávám ztnko.

Nastal čas na třetí mapu. Votuju dohodnutou pukku, kterou koneckonců navrhnul na irc sám legie. Kupodivu mi oznamuje, že přece neni kretén, aby teď bral pukku. Směju se. Legie votuje mapu pro-q3dm6. Směju se míň.
Dáváme ready a už se hraje. Postupem času se ujímám vedení 4:1. Díky udělam fakt lol parádičky a hned je stav 4:4. Legie se pak ujme vedení, ale jak se ukáže nemá trvat příliš dlouho. Opět otáčim až přichází stav 10:6 v můj prospěch. Nastává moje raktová minuta během který dozajista pákrát přetek buffer console legiovými smajlíky. Zvyšuju vedení a konečnej stav hovoří jasně v můj prospěch.

Vyhrávám finále 2:1 na mapy a tím diky SE se stávám vítězem prvního online quake 3 duelovýho turnaje by united-games.cz. Zároveň se stávám výhercem SpeedLink media switche, kterej byl lákadlem pro nejednoho přihášenýho hráče.
Pro mě není až tak podstatná cena a v tomto turnaji dokonce ani koho sem rozdRtil. Tímhle finálem sem si toho opravdu dokázal hodně...(teď opravdu nemam namysli comeback v ztn nebo nějakej ten pěknej frog ;).
Jinak turnaj proběhl parádně, nemůžu si na nic stěžovat. Dokonce i servery, ke kterejm sem měl zpočátku nedůvěru, nakonec bězely ok (to je jasný když je neadminuje nějakej imbecilní rex). thx 2 xicht & soptik
Jinak dneska ráno mě probudila listonoška (hi tyf) a mimo x dopisů pro rodiče mi předala i úhledně zabalený balíček. Všechno bylo hned jasný a tak sem ho hned otevřel. Pokochejte se sami, a ty cyppe nezáviď, prostě seš horší než ladyboy (= serie shemale porna) saharak.


29. 12. 2007

Tak sme minulej tejden s floutym koněčně dohráli vynikající turnaj by jocko. Jak už sem psal dříve, díky špatnýmu vygenerování playoff pawouka na nás čekali opět sp. Když sme se konečně sešli v 9 na serveru, bylo na obou teamech, aby zvolili 2 mapy. Jocko a Krysa si vybrali ospdm6 a pro-q3tourney7. Po chvilce přemejšlení sme teda vybrali pro-q3tourney7 a pro-q3dm6. Po následném nedorozumění nám bylo oponentem vysvětleno, že nemůžeme zvolit stejnou mapu jako oni, přestože o tom v pravidlech neni ani zmínka. Bylo tedy jasný, že si pání ze slovenska myslí, že vybereme jejich ztn3dm1 a pro-q3dm6. Samozřejmě sme se na ně náležitě vysrali a dopřáli jim ochutnat vlastní cool`n`in (= gay) maplist. Vybrali sme teda hub3aeroq3 a q3dm7.

První mapa tedy byla volba sp – ospdm6. Tuhle mapu sem ve 2vs2 eště v životě nehrál, nicméně skutečnost, že tahle mapa je dementní i ve 4vs4 dávala leccos tušit. FFA, zmatený pobíhaní a absence quadů vyústila v jasný výsledek.


Do druhé mapy – hub3aeroq3 – sme šli s floutym celkem v klidu. Krysa tuhle mapu v duelu sice vodí, ale jocko je slušnej handicap, kor když bylo jasný, že tady vůbec nebude vědět kam si stoupnout. Dokonce nám omylem spoilnul svojí vlastní taktiku (kempit RA), když se jí pokoušel sdělit krysovi přes teammsg, která v duel modu, jenž se nastavil v důsledku změny mapy na serveru, opravdu nefunguje. Začátek mapy byl sice vyrovnanej, ale pak sme se ujali zhruba 20 fragovýho vední, který sme udrželi do konce. Nejen díky floutymu, kterej občas předváděl malý spawn hunty pro díváky, vyhráváme aerowalk.


Třetí mapa, naše už xtá v řadě (hráli sme s floutym už od odpoledne) byla zvolena sp – pro-q3tourney7. Normálně si v týhle mapě docela věříme, ale teď už sme měli fakt dost. Hlavně po tom aeru, který docela vyždíme i v duelu, natož 20 minutovka se 4ma lidma v mapě… bbs. Takže jediný co sme předvedli bylo fakt random nabíhání a náležité žraní hlíny. Výsledek - inverzní oproti zápasu ve skupině – hovoří tedy jasně pro slečny z sp.


V důsledku maximálního včerpání sem se odešel uprostřed zápasu posilnit jídlem nahoru. To samozřejmě vyústilo v hromadu blití nejen na gtv. Nicméně by si lidi měli uvědomit, že nejsme progamers.cz, takže fakt v turnaji pro nás nejsou přednější diváci na gtv než naše pohodlí. Po cca 20minutový pauze, sem se vrátil ke kompu a dozvěděl sem se od jocka, že místo q3dm7 sme prej zvolili pro-q3dm6. Na můj posměch, zareagoval mafian, který měl stejný – slovenský – názor, že se má hrát pro-q3dm6. To už sem se smál trošku víc a musel sem votnout q3dm7. Dožráno, de se střílet do akční mapy. Z týhle mapy si toho už moc nepamatuju, jen vim že tam bylo pár kvalitních sérek na obou stránach. Nicméně výsledek hovoří jasně a tak prohráváme s sp 1:3 na mapy. ggs


Díky homosexualnímu rozlosování a se, tedy už nemáme šanci utkat se o druhé místo… lama, lama. Po chvilce zamýšlení se s floutym nad konečnym řešením, sem se rozhod, proti "důstojnému nmy" hrát na 8ms lcdcku co mam půjčený od matky. Na quake je to opravdu libůstka (60Hz@cRt vypadá líp).
Naše první mapa – pro-q3tourney7. Pobíhání, střílení, quady. Nevim jak jinak charakterizovat tuhle hru. Klasický ffa, výhra.


Jako druhá mapa byla ospdm6, vybrána nskama. Když si vzpomenu na tuhle mapu, fiasko je přesně to slovo, který vystihovalo moji hru. Mám dojem, že eště v 18tý minutě moje score rozhodně nepřesahovalo 10 frogů. Naštěstí flat se držel. Nska tedy vedli naprosto celou mapu až do poslední minuty a půl, kdy sem sebral quad. Kvalitní hunt ovšem všechno pořešil a tak sme lacině otočili v poslední minutě a mapu vyhráli. Když sem nakonci viděl, že máme s floutym stejnej dmg, tak sem se fakt musel pousmát. Přecijen byla situace kdy měl asi 23frogů a já tak 5 :D:D


Poslední mapa – naše ztnko. V týhle mapě se žádný překvápko nekonalo… vítězství je naše. 3:0 pro nás, ggs


Třetí místo - tím pro nás turnaj končí. Kdybych měl tenhle turnaj zhodnotit a porovnat s otatníma ONLINE turnajema, tak pominu-li imbecilního paavvveho, kterej nás bez jakýchkoliv argumentů vyřadil z ňákyho 4vs4 turnaje, to byl rozhodně jeden z nejhorších turnajů, kterýho sem se kdy zúčastnil. Dementní maplist, zdegenerovanej playoff pawouk a povýšenost adminů neschopných uznat vlastní chybu. Už během turnaje sem se xkrát dozvěděl, že další turnaj tohle slovenské duo adminů pořádat nebude. Mozná se mě to mělo dotknout (lol?). Nicméně mě na mysli vyvstává spíš otázka: "A to je trest, nebo odměna…? ;)" Přeberte si to každý sám, já v tom jasno mám.16. 12. 2007

Už minulou neděli sme měli odehrát první zápas play-off s jzd (luker + zubb). Bohužel bratři kempy nemohli a tak se zápas přeložil na úterý večer. V uterý se zase zjistilo, že zubbovic rodina na tuhle party nedorazí a tak se zápas opět přeložil - na čtvrtek.
Čtvrtek byl vlastně mezní den a to nejen proto, že se zápas opět neodehrál, jelikož UPC mělo v hodinách cca 19-23:33 vymRdanej peering do ostatních sítí. Nejdřív sem se dozvěděl, že finále turnaje má bejt už tuhle neděli, protože si to přeje pořadatel (= gamestation.sk), což díky zubbovcům kteří zúžili 8 herních dnů na 2 (středa a čtvrtek) nevypadalo příliš reálně. Po rozhovoru s mafianem sem se dozvěděl, že vykontumuje jzd. Těm se to samozřejmě nelíbilo a tak si nakonec vyplakali přesnutí finále na středu, aby se zápas moh v pohodě odehrát. My sme to s floutym samozřejmě taky uvítali, protože není nic zábavnějšího než nakládat strašnou živejm sochám. Takže pořešíno a je pohoda. Vzniklou mezírku v době, kdy sme měli hrát, sem vyplníl klasicky kvalitním idle a taky sem se poprví podíval na pawouka play-off.
Jaké ovšem bylo moje překvapení když místo FDE (full double elimination ~ WB a LB) vidím jen SE (single elimination). Mimo jiné zjišťuju, že pm (smasher + mzik) už maj jistý druhý místo. To sice fakt nasere, ale ten kvalitní špíček přišel nařadu až v zápětí. V dalšim kole po hře s jzd na nás v pawouku čekají SP.
No tyvole coze?! To si děláš pRdel, ne? - No prostě nás čeká nmy, kterej postupuje ze stejý skupiny, což samozřejmě není možný => špatně nalosovanej pawouk. Píšu to mafianovi a vyptávám se, kdo že "vyrobil" toho po pawouka. Když mi oznámil, že jock0, nemůžu říct, že by mě to až tak moc překvapilo. Takže - dementní maplist a špatně nalosovanej po pawouk v jehož důsledku postoupili opravdu kvalitní hráči až do finále... asi takle bych shrnul současný jockovo highlights v tomhle turnaji. Tomu už se snad nejde ani smát. Inu kvalitní turnájek... thx jocki
Zhruba před hodinou sme konečně odehráli přesunutej zápas s jzd. První mapa - naše volba - pt7. Už od začátku sme se ujali vedení a začali jzdčkářum, kteří mi jasně celej tejden dokazovali, jak si na nás strašně věřej, pořádně nakládat. Dal bych ruku do ohně, že sem kolem 15ty minuty viděl na scoreboardu cca 80:17.S floutym sme daváli dobrý loly a konečnej dmg ~11k u obou hráčů ve vítězném teamu mluví snad za vše.


Druhá mapa - volba jzd - překvapivě vynikající mapa na 2vs2 - dm7. Co si tímhle chtěli dokázat nevim, nicméně já měl už klasicky problémy neusnout. Od začátku sme se ujali mírného vedení. Flateček ovšem zahrál kvalítku pro diváky a nmy trošku víc než rozsekal. Jeho dmg cca 8k na konci mapy, byla vskutku zasloužená odměna. pěkná práce flaty oO


Třetí mapa - volba nevim koho - pdm6. Flouty už trochu vypínal a tak sem se musel v týhle mapě ujmout režije já. Kvalitní pwnage, střídal kvalitní antiaim. I přes nesmyslné skákání a zapomenutí snad všech quadů, sme celou hru drželi vedení o pár fragů. Situace v našem teamu byla inverzní oproti dm7. V jednu chvíli sem se vždycky nakop u 2nmy. O to víc sem se nasmál u výsledných stats abych zjistil, že mam dmg o 2-3k vyšší než naši hRdinové "dáváme si ve dvou 80x wendyho s mašinou" :)))


Výhra 3:0, gg, next.07. 12. 2007

Asi před měsícem sem se dozvěděl, že má proběhnout slovenskej Q3 2vs2 online turnaj. Admin mafian a jock0, 2vs2 můžu a kupodivu se turnaj nemusí odehrát na nebývale kvalitních slovenských listen serverech (horší sou už jen na ukrajině). Šel sem teda zchecknout sajty turnaje. Soupisku teamů už sem klasicky přeskočil - koho by taky zajímalo, jaký trosky se nás pokusej porazit tentokrát, nebo že ten teplouš kRysa se zase cejtí bejt víc slovenskym scumem než elitou. To co zajímalo mě, byl samozřejmě maplist. Protože s xochtem 2vs2 už nějakej ten pátek hrajem, nemůže nás kromě kvalitních map (ztn3dm1, pro-q3dm6 a pro-q3tourney7) překvapit ani čirá homosexualita skrytá pod názvem ospdm11. Moji radost z toho, že v maplistu zmíněnou kvalítku nevidim, ihned vystřídalo rozhořčení z q3dm7 a ospdm6. Aby toho nebylo málo, nacházím v maplistu aerowalk s weaponrespawnem 10s. Okamžitě mě napadá, že takovýhle geniální nápady sem viděl naposled jedině na zpovědnici. Dát do 2vs2 turnaje mapu, která je malá i v duelu, která kevšmu nemá ani PU (čti proč někam chodit), může opravdu napadnou jen naše slovenské wannabe bratry. Jock0 už zřejmě pochopil, že v duelu v týhle mapě nikdy nikomu náležitě nenaloží, tak proč v ní neprorazit a nesvízt se s krysou v 2vs2. Nicméně je mi záhadou, proč tak imbecilní volbou degradoval celej turnaj. Gj koko.
Po zjištění těhle skutečností, sem xochtymu okamžitě řek, že na takovýhle parodie mrdam a ať si najde někoho jinýho. Tak se taky stalo. Po zhruba tejdnu sem usoudil, že i přes maximálně debilní maplist, je potřeba pánům v těsnejch bokovách, žabkách a růžovejch tričkách ukázat, kdo je tady šéf. Xicht si za mě našel náhradu v podobě flata, kterýho sem mu okamžitě vyfouk. Nezbylo mu teda nic jinýho, než se přisrat do stingsovi rodiny ke strejdovi shebinovi. Můj a flatlův team sem náležitě pojmenoval „hlupy_slovak“, což s mojí homepage uvedenou v účtu na gamestation ještě z doby q4 (www.smRtvsemslovakum.cz) tvoří solidní kombíčko. Další z řad [TA] na soupisce jsou uR, sts v teamu s xatem, xocht v teamu se shebinem a krysa v teamu s jockem. Po rozlosováno nás čekala skupina D:

hlupy_slovak: wendy + flouty
satan proxies: krysa & jock0 = :-
virtual owners: dloob + joki
europark: xato + stings

Jako první zápas nás čekal „tuhý boj“ s velkejma nulama. Přestože nevyspalej flat hrál docela tužku, v0 nekladli velkej odpor a bez svýho růžovýho peugeota s poznávací značkou ospdm11 byli klasicky levný.


Druhej zápas se nekonal, protože europark to zabalili.

Třetí a poslední zápas ve skupině se odehrál včera – proti sp. Postup byl jasnej, navíc skupina – takže žádnej stres. První mapa – volba sp – se hrála ztn3dm1. Zpočátku vyrovnaná hra se pomalu změnila v jasné vedení sp. V důsledku nedostatku itemů se kupodivu začínal zdát nebezpečnej i ten jocko, vpadnuvší do zad s ranečkem zbraní a červenou vestičkou nebo dvěma. Pan krysa si opět doma nezapomněl svůj waRp shield a tak po laciném FFA pobíhání hovoří finální výsledky jednoznačne pro sp. Jen bych připomněl, že pan jocko mel dmg o kilo menší než já, takže to zas tak horký asi nebude ;)


Druhá mapa – naše volba – pro-q3tourney7. Tahle mapa se i přes naše opětovné FFA zdála býti jaksi vyrovnaná. Kdyby pan flouty nebyl na nohou 20+ hodin (nj ti hoteliéři) v důsledku čehož mě neustále zdravil raketou do xichtu mohlo to dopadnout jinak. Jock0 o 15 fRogů víc a o litr menší dmg...:D ggs


Postupujeme tedy jako druzí ze skupiny D. Ze skupiny A postupují nečekaně z prvního místa xochty a shebus. Ve skupine B zaplakali favorité uR, protože pan tyf si šel dát radši lajničku, než aby šel rozstřílet mžikosmažky.
Docela mě sere, že se neregnul team foRt + xato. Na to jakym způsobem zesměšnili čtyry bidety (dufo + legie) jen tak nezapomenu. Zavěrem ještě moje predikce k výsledku turnaje:

1-2. hlupy_slovak / sp
1-2. hlupy_slovak / sp
3. JZD
4. PM

Je taky dost možný, že do vývoje turnaje zasáhne sheb|cht nebo legie + gejo. Uvidíme ;)30. 11. 2007

S panem hRochem se už známe ňákej ten pátek. Protože jeho vývoj funguje trošku jinak než u ostatních smrtelníků (nejdřív dvojče z paralelní dimenze, později 2 identity rox), rozhod sem se, že lehce zavzpomínám na jeho vývoj.

1) paralelní dimenze Tuhle dobu si pamatujeme snad každej. Období střední školy, s xichtem nerozlučná dvojka. Irc.idle, quake, zátahy, flákání v posilce, seriály a později wow. Byli s xichtem tak nerozluční, že mezi nimi vzniklo takřka až telepatické spojení. Špatnej zrak, nadváha a holá hlava. Všechno tohle je charakteristické pro období „paralelní dimenze“.


2) metal star Težko říct, kdy byla nastartována druhá fáze evoluce. Rozhodně je ale neodlučně spojena s hRochovým megazhubnutím, maturitou a upc jobem. Pro mě je rozhodně typická hrochovou vizáží, která je identická s jedním z nejlepších metalových kytristů - Daronem Malakianem. Bohužel, z tohoto období jsem nenaleznul žádnou hRochovu fotku.


3) Progamer Toto je aktuální hRochorův stav. Ještě tak před tejdnem bych si řek, že už žije konečně život s jednou – vlastní identitou. Díky operaci se mu rapidně zlepšil zrak, zanevřel na irc.idle, finálně odloučen od svého paralelního dvojčete a už i na kariéru metalový star zanevřel. Před tejdnem se ovšem v Rusku uskutečnila nám všem dobře známá akce - ASUS AUTUMN CUP. Coollerky po delší době všem nAAbum ukázal, jak že se ten q3 hraje. To pro nás v tomto článku není až tak podstatné. Den po skončení turnaje sem prolejzal fotky a jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že ruskej oldskooler noBap je vlastně hRoch. Okamžitě sem samozřejmě informoval vedení na only, avšak nikdo tomu nevěnoval náležitou pozornost. Tak doufám, že níže uvedené fotky, dokáží všem, jak se věcí ve skutečnosti mají.


4) ?
A budoucnost? Těžko říct, kam hRochova cesta povede. Dovolil bych si ovšem spekulovat nad tím, že paralelní dimenze se možná opět „spojí“. Pan xicht nám během posledních pár let, taky pěkně zhubnul. V současnosti si konečně našel job (gRatz xochty) a jak se zdá, v budoucnu hodlá opět rozjet posilku. Možná budou mít dimenze mezi sebou hranici tenčí, než kdy předtím…

Tak takhle bych to asi shrnul. Nicméně hRocha znáte taky, takže jestli vám připadá, že má moje teorie nějaké mezery, nebo sou v ní nepřesnosti – commenty sou vaše.. :P10. 07. 2006

Včera sem se vrátil z lanky, která se konala na moravě ve směšně pojmenované zatáčce - Městečko Trnávka. Cestou tam sem pod vlivem abnormálních teplot a váhy monitoru, který spočíval na mém močovém měchýři, pokřtil nějakou silnici v Chrudimi nebývale kvaliním a o to lépe vyhlížejícím rybízovým koláčem, kterým mě matka pod tlakem nadopovala. Asi po třech hodinách opravdu skilled řízení (thx to dim0n & spol) sme se teda dostali do tý pRdele. Vyházeli sme kompy a začli sondovat, kde je hospa. Nemůžu říct, že mě překvapilo, když sme tam našli pRasátko, které už si tam idlilo stůl ve vodorovné poloze jemu tak vlastní. Ponechal sem tam naše skillory svému osudu a šel konečně zapojit kompa. Kupodivu ještě fungoval a tak sem se jal připojit na ňákej server. Čekání asi 50 minut na to, jestli se někdo odváží a připojí se mi do mapy vyústilo v ještě delší čékání, z něhož mě vysvobodil ke své smůle pan stings. V pátek se toho už ňák moc nestalo, jen pak k ránu soboty dorazil tyf, dokazující svůj kalicí russsia style. V sobotu ráno sem se už klasicky probouzel každou půl hodinu a musel sem si vyslechnout ňáký dementy, který dole hRáli céeskoa řešili co s bombou. Jo taky musím podotknout, že tam bylo vedro jak ve sloní prdeli a přestože sem měl na sobě jen kraťasy, spaní ve spacáku bylo pro nadpozemské teploty nereálné. Lehnul sem si teda na spacák a potil se jak největší sráč. Aby toho nebylo málo, vedle mě ležel stings, kterej na sobě měl 2 trička, mikinu, kalhoty a nejtlustší ponožky, který sem v životě viděl. Celej tehle komplet spolu se svým nakorbenym tělem pěkně zavinul do spacáku a ráno si mi nezapomněl postěžovat jaká že mu tam byla zima. V sobotu ráno, tak po osmym probuzení sem zjitil že mam močák uplně nasračky a musim se jít vychcat. Asi po půl hodinovém pokusu o sebesugesci, že se mi vlastně chcát pravůbec nechce, nastal už okamžik, kdy to bylo opravdu urgentní a nebylo chvíle nazbyt. Vydal sem se teda směrem k hajzlu v solidním poklusu. Nevyspalej s kvalitním bolehlavem sem začal močit a náhle slyšim pípnutí. Řikam si, jojo určitě tyvole. Pak to přišlo zase, tak už si začínám řikat, že bych to měl radši zabalit. Odebral sem se k dalšímu asi 20ti minutovýmu spánku. Ráno to stálo pěkně za hovno a tak sem si po ranní hygieně odchytíl ondymana a asknul ho, kde se tady dá koupit ňáký žrádlo. Odkázal mě na železářství, které bylo opodál. Samozřejmě mi to přišlo divný, ale když mi asi po osmý řek, že fakt jo resignoval sem a vydal se na cca 20 metrovou cestu, abych zjistil že jeho báje o tom jak tam maj vedle oleje pitnou vodu byly pěknej fake. Zas tak moc mě to nepřekvapilio a tak sme se vrátili a našli shop. Nakoupili spoustu rohlíků a xx litrů vody. Po pár hodinách hraní sme se dostali až k teamu nc, jehož název hovořil sám za sebe. Museli sme asi 4 hodiny, čekat až si páni nýmandi dopaří warcrafta, aby sme se pak dozvěděli, že jako vyhráváme kontumačně. Mezitim nám tyf dokázal, že destošpekoun je oproti němu antimultikárista, a začal pařit nejroztodivnější věci. Přes PES5, mortal kombat 4, micro machines 4 sme se dostali až k nějaký nevídaný píčovině. Že to byla fakt kravina dokazovalo už to, že se stings ihned přihlásil k tomu, že to má taky. Po tom co dostal snad ve všem co se dá pod windowsama sputit teda vyzval tyfa na pár kvalitních map. Byl to takovej prapodivnej tenis, kterej spočíval v tom, že tyf hrál za veverku a musel mačkat asi 50 různejch tlačítek a stséro za tučňáka a mačkal jen mezerník. Nesmím opomenout, že tato hra tyfa deklasovala k jeho novýmu nicknameu Piskoř. Někdy navečer se šlo na nejvíc nejhorší fotbal do hospody. Ozkoušel jsem zdejší pivo, jehož antikvalita ho předchází. Zklamán sem samozřejmě nebyl, a tu vodu s pěnou jak od moči (mimojiné až pozoruhodně náhoně i se stejnou příchutí) sem vypil. Fotbal mě taky nezklamal a byl tragickej jako obvykle - fakt parodie na sport. Konečně sem tedy poprvý v životě viděl celej zápas a musím říct, že krmení kachen je víc akční. Po tom znechucení z teploušků v trenkách sem se odebral ke kompu, kde sem následně rozsekal pár lidi naprosto neuvěřitelným způsobem. Pozdeji se doplazil i lůmen a začli sme řešit nakej sosing. Když sem šel spát tak si mě odchytil nejvíc ožralej dim0n a začal mě spamovat strašnejma píčovianama. Dozvěděl sem se, že zejtra musí hrozně vomrdat starou a že má těžkej monitor zvládající jen 60 Hz a vozí ho v autě. No prostě wtf? Po 10ti minutách sem se mu nějakym způsobem konečně vyvlíknul ze spárů a šel idlit spacák. Spánek ze soboty na neděli byl až pozoruhodně klidnej. Probudil sem se asi v 8 a zahlíd stingse jak si představuje na plátně ircéčko a nevábně ho idlí. Když sem se šel vysrat, myslel sem že chcípnu. Kažejch cca 10 sec tam pípal nějakej pro-alarm, asi aby někdo ondymanovi neukrad pissoár. Po raní hygieně nás čekalo pár homosexuálních zápasů, který díky skillorum xochtovi (kterej neměl asi posledního půl roku net) a stsovi (natural antiskill se nezapře) snad nestojej ani z zmínku. O nmy se u nich ani hovořit moc nedá, prostě zoufalost sama :D Kolem čtvrtý sme už začli balit a vydali se vstříc svému osudu v podobě narvaného auta kompama a dim0na za volantem.1 2 3