Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
04. 01. 2008

United-Games.cz Q3 duel


Minulej čtvrtek a pátek se odehrál první online turnaj pořádaný united-games.cz, adminovaný kým jiným než našim x0chtem. Barvy [TA] sem hájil tentokrát já, stings a cyppher. Do turnaje se zaregistrovalo 32 hráčů a 4 náhradníci. Podle nicků byla převážná většina nehrající q3 - tedy vlastně nehrající fps hry vůbeec (cod, cs a podobný howna maj akčností blíže spíš šachům - s tím rozdílem, že narozdíl od šachů tady přemejšlet fakt nepotřebujete). Nejprve nás xicht rozhodil do 8mi skupin po 4ech hráčích. Já sem se ocit ve 3tí skupině s následujícími borci.
  • andeeel
  • Bordel
  • Duchy
  • wh3nom
Pro mě neznáme nicky dávali tušit, že to budou hry na krev a nikdo neponechá nic náhodě.
První zápas sem hrál s andelem. Přestože to byla ten den pro mě první hra vůbec a celý to bylo nějaký záhadně gumový, výsledek byl nakonec celkem důstojnej. První mapa byla můj aerowalk. druhá mapa - volba soupeře - ztn3tourney1.

Druhým zápasem ve skupině pro mě měl být pan Bordel. Ten ovšem dostal slušnou nálož od pana Duchyho (aero cca o 50, pukka cca o 40) a tak se slovy, že na to nemá ukončil svoje následující zápasy kontumací ve prospěch oponenta.
Nedá se nic dělat, deme na dalšího masera. Tím nebyl nikdo jíný než cskář a w$wista (a hlavně kamárád borečka, co má dokonce vlastní channel - páRka) Duchy. Hra se nesla v pohodovém duchu(duchym), protože už sem byl rozehřátej z páně anděla.
První mapou byl můj awerowalk. 15 minut random pobíhaní a maximální střelby ze všech kvérů. Výsledný scóre a dmg z týhle mapy budí respekt už v nejednom diskusním fóru/komentářích.

Druhá mapa, duchyho volba - pukka3tourney2. Pukkomet už sem si dlouho nezahrál, protože jen málo ze současně hrajících lidí dokáže ocenit jeho kvality. Opět byl na programu maximální hunt a spawnrape.

Tímhle zápasem pro mě byla skupina odehraná. Postupuju z prvního místa a duchy z druhého.
Z postupujících hráčů byl vygenerován (hi jock0) Single Elimination play-off pawouk. Trošku zklamán, že nemám hned v prvním kole zubba, sem zjistil, že jako první oponent na mě následující den (v pátek) bude čekat p0ky, známý to manager "prej dost dobrmýho cs klanu fu.sk" (kupodivu s názvem klanu se 100% ztotožňuju).
Bylo mi jasný, že p0ky bude stát celej den za bednou a vynoří se až v 20:00 na večerní zápas. Takže sem v pátek dopoledne nejdřív odehrál zápas se stingsem, kterej už první kolo play-off odehrál.
První mapa byl nečekaně můj aerowalk. Jak se postupem času ukázalo, Jirka nepřekvapí ani přesto, že o první cenu opravdu stál.

Druhou mapou mi stings dokázal, že není žádnej posera. Zvolil si pěkně pukka3tourney2 a chtěl mě decentně vykoupat v kyselině.

Následujícím zápasem sem pěkně cestoval časem zpátky do prvního kola play-off. Poky nezklamal, na irc se neoběvil a přesně v 20:00 hlídal server, aby mu ho nikdo neukrad.
Po napojení sme navotovali moje aero, kde pan poky dokázal, že tahle hra nebude asi moc dělaná pro managery (to nám oldskoolerům svého času dokazoval už pan neHop tomber, kterej prej v současnosti hraje freeze...).

Poky si vybral mapu ztn3tourney1 a tak se šlo střílet do druhý mapy. Klasika, co dodávat.

V následujícím kole na mě už čekal (a to doslova) mesié zubb. Na tuhle hru sem se těšil od začátku, vzhledem k tomu, že to pro mě byl jediná výzva v celém turnaji.
Nikoho nepřekvapí, že se první hrálo moje aero. Zubb dokázal, že akčního hrdinu neviděl ani v televizi a tak si hrál ty svoje howna. To mu samozřejmě bylo náležitě platný a dostal přesně jak si zasloužil.
 

K druhý mapě mam takovou storku. Už odpoledne sem hrál s krysou. Vyhraný public aero následovlo ztnko. Viděl sem, že je ve spectu zubb, kterej si krysu pár desítek minut nazpět ukempil zrovna v ztnku a tak sem si řek, proč pro něj nesehrát menší divadýlko. Přecijen bylo v mym zájmu, aby na mě nebral nějaký hovno jako je třeba pdm6. Dali sme teda oba ready a začal sem panu krysovi pěkně nabíhat. "Dohráno" a teď už jen počkat navečer, jestli se zubb chytí do laciný, ale časem prověřený pasti.
Nikoho asi nepřekvapí, že zubb kterej si děsně myslel, jakej to není "král ZTN II. zvaný akční" zvolil ztn3tourney1. Po dvou minutách ved 2:1 a začal hrát ty svoje děsný sračky (srát na nmyho a utíkat co nejdál od něj). Nicméně sem hrál yendu a věděl sem, že mě zubb fakt porazit nemůže. Zpočátku sem se ho snažil vyhuntit, ale to pokaždý vyústilo v sežrání 2 granátů a jak by řek hawrix - najednou sem neměl vůbec dobrej status. Tohle score držel cca do 9tý minuty, kdy sem mu to dal lehce sežrat u jp na shaftu. Myslel si, že pudu trošku jinudy a tak mi zase uteče. Jaký ovšem bylo jeho překvapění když sem se najednou objevil před ním a začal mu řezat zubby shaftem. Celá situace byla o to komičtější, že jak vůbec netušil sám místo úprku vlez zpátky na jp abych ho připravil i o poslední stoličku. Bylo vyrovnáno, fet byl na mojí straně a zubb byl náležitě vyklepanej. Následovalo pár rychlejch fragů a vítězství už bylo doma.

Zubb pwned a sem ve finále. Mezitím sem s oblibou sledoval legieho z klanu, kterej jedinej čim proslul je homsexualní osazenstvo. Už si přesně nepamatuju, jak to bylo, ale vim že hrál se zagrem a dloobem 3 mapy z toho tak 3x overtime a 2x o frag. Musim se přiznat, že hrát finále s někym takovym mě lehce uráželo, kor po právě odehraný hře se zubbem, kterej by podle mě prošel druhou větví jak nůž sádlem (boj se cyppe!).
Ale tak co, kluci z klanu Total Annihilation se nikdy nenudí a tak sem si řek, že zkusim hru udělat tak trošku zajímavější. Stručně řečeno sem hrál tyfa. Pro ty, kterým tahle metonymie moc neřekne (a veřím, že to bude drtivá většina, protože o nás toho nikdo ve skutečnosti moc neví) řekněme, že navzdory výsledkům pro mě bylo finále rajskou hudbou.
Už na irc se dohadujem s legiem o mapách. Řikam mu, že beru aero, tak ať vezme pukku. Legie se zdráhá a vysvětluje mi, že bere ztnko a pukka bude až 3tí mapa. Nepolichocen touto poznámkou se tedy vydávám na server.
Startujem aero. Zpočátku vyrovnaná mapa, později se legie ubírá vedení. Padaj občas docela směšný fRogy, nestahuju. Legie vyhrává aerowalk.

Následuje legieho mapa ztn3tourney1. Celou první minutu nabíhám legiemu s myšlenkou že visuální kontakt je teď prostě důležitější. Legie mi na to odpovída stavem 9:1 pro něj. Seru na to a pokusim se zahrát radši klasický ztnko u kterýho se už nejeden krysa zapotil. Postupně se mi daří stahovat až do stavu 4:9. Pár špatnejch okamžiků a už je to zase 4:14 pro něj. Nicméně nejsem žádnej zubb, abych hru vzdal po prvotních nezdarech. V následujících minutách stahuju jak dobytek. Postupem času vyrovnávam a následně se ujímám vedení. Hraju v pohodě, nědelam to přece poprvý. Vedu o 2 frogy do konce minuta a půl. Legie se náhle rozmyslí, že by si mě moh ulovit a tak mu trošku ubíhám a za portem mu naděluju dodatečně pod stromeček pekelnej rail do zad, čímž umírá. Odběhnu pár metrů a zdravim zubba, kterej si myslel jak si nepospectí mojí prohru. Vyhrávám ztnko.

Nastal čas na třetí mapu. Votuju dohodnutou pukku, kterou koneckonců navrhnul na irc sám legie. Kupodivu mi oznamuje, že přece neni kretén, aby teď bral pukku. Směju se. Legie votuje mapu pro-q3dm6. Směju se míň.
Dáváme ready a už se hraje. Postupem času se ujímám vedení 4:1. Díky udělam fakt lol parádičky a hned je stav 4:4. Legie se pak ujme vedení, ale jak se ukáže nemá trvat příliš dlouho. Opět otáčim až přichází stav 10:6 v můj prospěch. Nastává moje raktová minuta během který dozajista pákrát přetek buffer console legiovými smajlíky. Zvyšuju vedení a konečnej stav hovoří jasně v můj prospěch.

Vyhrávám finále 2:1 na mapy a tím diky SE se stávám vítězem prvního online quake 3 duelovýho turnaje by united-games.cz. Zároveň se stávám výhercem SpeedLink media switche, kterej byl lákadlem pro nejednoho přihášenýho hráče.
Pro mě není až tak podstatná cena a v tomto turnaji dokonce ani koho sem rozdRtil. Tímhle finálem sem si toho opravdu dokázal hodně...(teď opravdu nemam namysli comeback v ztn nebo nějakej ten pěknej frog ;).
Jinak turnaj proběhl parádně, nemůžu si na nic stěžovat. Dokonce i servery, ke kterejm sem měl zpočátku nedůvěru, nakonec bězely ok (to je jasný když je neadminuje nějakej imbecilní rex). thx 2 xicht & soptik
Jinak dneska ráno mě probudila listonoška (hi tyf) a mimo x dopisů pro rodiče mi předala i úhledně zabalený balíček. Všechno bylo hned jasný a tak sem ho hned otevřel. Pokochejte se sami, a ty cyppe nezáviď, prostě seš horší než ladyboy (= serie shemale porna) saharak.

6 comments:


06. 01. 2008, 12:05 | xicht

Huste ty !:] Prubeh turnaje funny, tvoje ownage nAAbu nadherny a finale potweakovany...co vic si prat. :] btw: (zaslouzenej) vysmech zubbovi r0x :]]] btw2: Pristi turnaj pod UG bude asi "mistrovstvi CR", aby mel Hawrix priste o cem mluvit v ty TV, kdyz si tak potrpi na ty tituly...:]


06. 01. 2008, 19:09 | Legie

To sou mi ale breky :)


07. 01. 2008, 07:57 | wh3nom

presne, v tom komentari nadmenou


31. 01. 2008, 14:11 | wh3nom

malo si tady pisu commenty z psp :)


04. 02. 2008, 10:57 | Legie

cekam report z UG 2..bude?


04. 02. 2008, 15:51 | wh3nom

sure, jen ted resim jiny veciciky


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page