Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
29. 12. 2007

gamestation.sk fuck(play)-off


Tak sme minulej tejden s floutym koněčně dohráli vynikající turnaj by jocko. Jak už sem psal dříve, díky špatnýmu vygenerování playoff pawouka na nás čekali opět sp. Když sme se konečně sešli v 9 na serveru, bylo na obou teamech, aby zvolili 2 mapy. Jocko a Krysa si vybrali ospdm6 a pro-q3tourney7. Po chvilce přemejšlení sme teda vybrali pro-q3tourney7 a pro-q3dm6. Po následném nedorozumění nám bylo oponentem vysvětleno, že nemůžeme zvolit stejnou mapu jako oni, přestože o tom v pravidlech neni ani zmínka. Bylo tedy jasný, že si pání ze slovenska myslí, že vybereme jejich ztn3dm1 a pro-q3dm6. Samozřejmě sme se na ně náležitě vysrali a dopřáli jim ochutnat vlastní cool`n`in (= gay) maplist. Vybrali sme teda hub3aeroq3 a q3dm7.

První mapa tedy byla volba sp – ospdm6. Tuhle mapu sem ve 2vs2 eště v životě nehrál, nicméně skutečnost, že tahle mapa je dementní i ve 4vs4 dávala leccos tušit. FFA, zmatený pobíhaní a absence quadů vyústila v jasný výsledek.


Do druhé mapy – hub3aeroq3 – sme šli s floutym celkem v klidu. Krysa tuhle mapu v duelu sice vodí, ale jocko je slušnej handicap, kor když bylo jasný, že tady vůbec nebude vědět kam si stoupnout. Dokonce nám omylem spoilnul svojí vlastní taktiku (kempit RA), když se jí pokoušel sdělit krysovi přes teammsg, která v duel modu, jenž se nastavil v důsledku změny mapy na serveru, opravdu nefunguje. Začátek mapy byl sice vyrovnanej, ale pak sme se ujali zhruba 20 fragovýho vední, který sme udrželi do konce. Nejen díky floutymu, kterej občas předváděl malý spawn hunty pro díváky, vyhráváme aerowalk.


Třetí mapa, naše už xtá v řadě (hráli sme s floutym už od odpoledne) byla zvolena sp – pro-q3tourney7. Normálně si v týhle mapě docela věříme, ale teď už sme měli fakt dost. Hlavně po tom aeru, který docela vyždíme i v duelu, natož 20 minutovka se 4ma lidma v mapě… bbs. Takže jediný co sme předvedli bylo fakt random nabíhání a náležité žraní hlíny. Výsledek - inverzní oproti zápasu ve skupině – hovoří tedy jasně pro slečny z sp.


V důsledku maximálního včerpání sem se odešel uprostřed zápasu posilnit jídlem nahoru. To samozřejmě vyústilo v hromadu blití nejen na gtv. Nicméně by si lidi měli uvědomit, že nejsme progamers.cz, takže fakt v turnaji pro nás nejsou přednější diváci na gtv než naše pohodlí. Po cca 20minutový pauze, sem se vrátil ke kompu a dozvěděl sem se od jocka, že místo q3dm7 sme prej zvolili pro-q3dm6. Na můj posměch, zareagoval mafian, který měl stejný – slovenský – názor, že se má hrát pro-q3dm6. To už sem se smál trošku víc a musel sem votnout q3dm7. Dožráno, de se střílet do akční mapy. Z týhle mapy si toho už moc nepamatuju, jen vim že tam bylo pár kvalitních sérek na obou stránach. Nicméně výsledek hovoří jasně a tak prohráváme s sp 1:3 na mapy. ggs


Díky homosexualnímu rozlosování a se, tedy už nemáme šanci utkat se o druhé místo… lama, lama. Po chvilce zamýšlení se s floutym nad konečnym řešením, sem se rozhod, proti "důstojnému nmy" hrát na 8ms lcdcku co mam půjčený od matky. Na quake je to opravdu libůstka (60Hz@cRt vypadá líp).
Naše první mapa – pro-q3tourney7. Pobíhání, střílení, quady. Nevim jak jinak charakterizovat tuhle hru. Klasický ffa, výhra.


Jako druhá mapa byla ospdm6, vybrána nskama. Když si vzpomenu na tuhle mapu, fiasko je přesně to slovo, který vystihovalo moji hru. Mám dojem, že eště v 18tý minutě moje score rozhodně nepřesahovalo 10 frogů. Naštěstí flat se držel. Nska tedy vedli naprosto celou mapu až do poslední minuty a půl, kdy sem sebral quad. Kvalitní hunt ovšem všechno pořešil a tak sme lacině otočili v poslední minutě a mapu vyhráli. Když sem nakonci viděl, že máme s floutym stejnej dmg, tak sem se fakt musel pousmát. Přecijen byla situace kdy měl asi 23frogů a já tak 5 :D:D


Poslední mapa – naše ztnko. V týhle mapě se žádný překvápko nekonalo… vítězství je naše. 3:0 pro nás, ggs


Třetí místo - tím pro nás turnaj končí. Kdybych měl tenhle turnaj zhodnotit a porovnat s otatníma ONLINE turnajema, tak pominu-li imbecilního paavvveho, kterej nás bez jakýchkoliv argumentů vyřadil z ňákyho 4vs4 turnaje, to byl rozhodně jeden z nejhorších turnajů, kterýho sem se kdy zúčastnil. Dementní maplist, zdegenerovanej playoff pawouk a povýšenost adminů neschopných uznat vlastní chybu. Už během turnaje sem se xkrát dozvěděl, že další turnaj tohle slovenské duo adminů pořádat nebude. Mozná se mě to mělo dotknout (lol?). Nicméně mě na mysli vyvstává spíš otázka: "A to je trest, nebo odměna…? ;)" Přeberte si to každý sám, já v tom jasno mám.


2 comments:


30. 12. 2007, 15:35 | xicht

"Gratz". :] Pro me osobne byl turnaj nakonec taky zklamani. Nejdriv za mnou prisel Jocko ze sezene asi naky $$$ na 2v2 cup a jestli bych mu nepomoh trochu adminovat, tak jsem ani neprotestoval...ale pak zacal vymejslet zbesilosti v maplistu, single elimination playoff kvuli nedostatku casu (stejne se to nestihlo:) atd. a uz to vypadalo na provar. Nakonec se toho adminovani misto me chyt mafian, takze muzu rict, ze mam cisty ruce. Sice je fakt ze Pepa nekaca hafo sracek kolem vsech turnaju, ale jako posrat rozlosovani SE playoff nebo zakazovat hrani stejnych map v BO5 systemu a jeste to zakecavat to uz je trochu vrchol. :] Nerikam ze to byla krivda stoleti, ale kdyz uz jsou v turnaji nejaky ceny, tak by to melo mit trochu jinou uroven. :[


30. 12. 2007, 16:26 | tyfoon

gg anyway o/ gratz


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page