Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
07. 02. 2010

modRej chlápek15. 11. 2009

Po klasickejch komediálních masážích posledních týdnů, ať už v podobě pochybné hawrixovské utopie showmatchů v brně na vlastní náklady nebo velevydařeného parasnímku terminator salvation, pro vás dneska mám další záležitost z řad paranormálnich jevů.
Mnozí ste si možná všimli, že se nám blíží švédská LanParty DreamHack Winter 2009. Mimo doposud značně nevychytaného fpska quake live se tam hrajou prej i nějaký ty počítače, na které se kvalifikoval i peloton všem dobře známých cyklistů pod vedením skládačky jménem Reset.
Po nepochybně elegantní a nervydrásájící kvalifikaci, která proběhla v akci ne nepodobné solitare, se ovšem zdá, že příchzejí ke slovu první problémy. Ať už jsou na vině zrezlé řetězy, propíchnutá duše nebo snad nedejbože nefunkční zvonek na růžovém skvostu značky author s třásničkama na řidítkách, cyklisti nepojedou do švédska kolmo, ale pokouší se svůj 10ti členný cykloteam vypravit v autobuse pro 30/50 kol. Samozřejmě tuto akci maskují rádoby velkorysím počinem v podobě možného výletu pro svoje fans a jiné jim podobné ubožáky, ale nám co umíme číst mezi řádky je všechno jasné. Kola sou v hajzlu a evidentně to budou právě fans, kdo jim transport místo sponzorů zaplatí... Geni(t)ální.
Aby toho nebylo málo, na stánkách věnovaných těm, co se po silnicích prohání s větrem o závod v těsných elastických oblečcích (teď vyjímečně nemyslim xata), se dále dočtete, že probíhá jakási zvláštní soutěž. Ačkoliv sou její pravidla velice prapodivná, hovoří zcela jasně. Pokud se chcete vydat na výše zmíněnou akci s galuskářema zadarmo, musíte strejdovi Resetovi vytvořit slohovou emopráci na téma "proč zrovna já".
Pokud je tedy vaším snem podívat se na DreamHack pod naolejovaným řetězem Reseta a nevadí vám, že se ani nemůžete zůčastnít žádného z prestižních turnajů (neprošli ste kvalifikací), už installujte kapříky do kolostavu. Nemáte-li kapříky, doporučuju vám zasednout za psací stroje, na stůl si připavit balení žiletek a za doprovodu kvalitního emorapu se pustit do práce.21. 09. 2009

Začlo to nenápadně 2 tejdny dozadu při návštěvě xichta. Ráno sme dali jezko, došli nakoupit, posilka, zkoukli tisíce dílů párování a jiných neméně kvalitních snímků. Byla pohoda. Nicméně už následující den mi bylo fakt nejhůř. Xochty okamžitě vytáh svoji gimp-like teorii, jak přesně tahle nákaza vzniká v supermaketech při dlouhym idle u mrazáku. Odvděčil sem se mu náležitým posměchem - bylo mi totiž jasný, že mě nakazil on sám...
Tuhle sobotu sme měli menší sraz s lidma ze střední. Meganachcípanej sem si jel jen vodu (fakt změna), která sklízela posměch především od kloaka. Když sme se chtěli přesunout do jiný hospy a já takticky zdržoval až se mi ohřeje voda na okolní teplotu, pablo udělal osudovou chybu a napil se ode mne. Dneska mi psal, že už taky chcípá...
Mezitim samozřejmě pomalu, ale jistě končí i xochty. Rýma pwnz yall.
Před chvilkou mi dokonce oznámil i termoi, že je nejvíc v píči a to s náma přišel do styku maximálně elektronicky. Horečka, kašel, bolest hlavy, rýma, jistá smrt.
Je až pozoruhodný, že tahle nákaza se šíří jen mezi quakery a to ať už aktivními nebo ne. Že by dlouholetý plán cskářů a codařů, jak vyhladit elitní hráče? Je zapojená i vláda? Komu vlastně můžu věřit, když sem byl nakažen z vlastních řad? Je xicht pouhou obětí, nebo loutkou v rukou bezrukých? Mohutná epidemie v našich řadách přesně týden před největší quake lankou? Hmm tohle může bejt jen těžko náhoda...
Rada pro přeživší - kryjte si záda a vždycky mějte poruce extrémně horký čaj.

UPDATE: Tak už dostali i stse a xata :`(02. 04. 2009

Po úterním prohlášní dyslektika legieho, že hackne moje sajty a po následovaném pokusu o xss, bylo jasný, v jakém duchu se sajta ponese 1.4.
Úprava layoutu, udělat vychytaný gadgets menu, pošéfit kód. Sepsání newsky už si dokonce v úterý večer začalo vybírat svou daň, když sem na irc napsal "prácy". Ten legie to prostě nemá jednoduchý. S každou větou jeho mluvy, jako by mi kleslo (BE)iQ o 5 bodů. Největší bezmocnost sem ovšem pocítil při tvorbě obrázku "ja se zakrytým xichtem". Po pár šikovných tazích štětcem, sem sám sebe neskutečně odrovnal a musel sem se svalit v křečích smíchu.
Popravdě mi to celý zabralo docela dost času, ale jak se ukázalo včera, tvrdá práce se vyplatila. Ač mi to přišlo neuvěřitelný, našla se docela početná skupinka lidí, kteří opravdu věřili, že mi Legie nebo někdo jinej hacknul sajty. Opravdovým skálopevným zastáncem se stal překbvapivě čeRnoch. Původně sem chtěl pástnou celej log z icq, ale to už by bylo trošku moc. Navíc se eště navečer stavil osobně, aby to semnou moh pořešit. Musim se přiznat, že sem měl neustálé nutkání mu už říct, že to byl jako apríl. Naštěstí sem se udržel a nepokazil mu tak jeho prvního dubna.
Zbytek lidí se zachoval přesně dle mého očekávaní a okamžitě jim všechno bylo jasný. Nicméně sem se sletkal s positivním ohlasem zejména co se menu týče. Tím bych chtěl poděkovat Tyfovi a Barťasovi, za jejich nepřímnou asistenci.
Kupodivu se do hry vložil i legie. Nejdřív sice přišel na IRC a děsně to provařil asi stránkou neKonečnýCh smajlíků, ale v pozdějším vstupu na IRC už z něj byl (bez mého zásahu) Pan Hacker.
Nakonec se teda vtípek vydařil a dokonce překvapila i skupinka zastánců, že legie dokáže víc než na pátej pokus spustit MS Word.
Sajtu nechávam zatim živou, ať se můžou pokochat i ti co neuměj kvalitně idlit.29. 03. 2009

Už od včerejška mě spamujou lidi s jedinou otazkou: "čeRnoch má holku?". Pro ty jako já, co si nejedou kámošskou parodii s názvem facebook to trochu osvětlím - negr si na svém clownbook profilu změnil stav ze svobodný na v otevřeném vztahu. Tak můžete mi někdo říct co to jako je za vtípky? Jako na jednu stranu chápu potřebu tohle okamžitě prověřit a řešit, nicméně to stejně jen dokazuje, jak ta pofidérní sociální síť dělá z lidí eště větší dRbny. Prostě tomu dejte čas a určitě se všechno samo vyřeší. Možná vás s ním čeRnoch jednou i seznámí...28. 03. 2009

V úterý sem jel ze skooly domů přes 4 hodiny.
Je 11:35. Odcházim ze cvičení grafiky na poslední chvíli a rychlou chúzí se transportuju před aulu. Za podchodem zjišťuju, že bus už je dávno na místě a tak se odebírám ke sprintu. Jen tak tak naskakuju do už odjíždějícího busu. Je pohoda. Další sprint mě ovšem čeká už na pardubickém nádraží, kde má většina vlaků zase ňáký random spoždění. Akce s rychlýma krátkýma nohama opět proběhla úspěšně a už si jedu vlakem do Kolína.
Sem děsně unavenej z nevyspání, ale daří se mi neusnout. Vystupuju v Kolíně. Od domova už mě dělí zhruba 15-20 minut, 20 už mám za sebou. Du klasicky na páté nástupiště, kde už čeká nějakej vlak. Místo označní Os/R vidím na tabuli SP. Počítám, že už tohle mělo bejt nějaký varování. Projistotu zchecknu nedalekou tabuli vlaků a stanic, abych zjistil, že následující stanice je Velký Osek, což sedí. Ničím se tedy nezatěžuju a vyplňuju dvousedačku tučným tělem. Vlak jede na čas.
Z ničehonic se probudím. Vlak projíží prapodivnou malebnou krajinou, všude samé louky, zeleň a malé domečky. Zdejší lid tancuje s lesní zvěří za doprovodného orchestru místního ptactva. Kdo netančí věnuje se orbě. Je mi to víc než jasný - nejen že sem král mentálů, protože sem zaspal ve vlaku, ale eště se mi podařilo nasednout do vlaku, kterej jede úplně někam jinam. V okamžiku kdy vykouknu ven, jakoby naschvál zrovna projíždíme kolem cedule, která davá jasně najevo, že Poděbrady sou 13km směrem, ze kterého přijíždím. Dopouštím se další osudové chyby ve chvíli, kdy vystupuju v nedaleké dědině.
Nádražní hala s nápisem "Dobšice nad Cidlinou" je zhruba poloviční než náš barák. Před ní sou na trávníku nánosy bahna a hned vedle kolejí je zaparkovanej traktor. Spolu semnou, z vlaku vystupuje pouze jeden člověk, jemuž bezpochyby čouhá sláma ze všch tělních otvorů. Slaměný král nabíhá do nějakejch dveří. Du za ním a zjišťuju, že je to nějaká kancelář velitele nádražního velekomplexu. Du tedy doleva a po pár metrech objevuju čekárnu, která je velikostí zhruba poloviční co můj pokoj. Snažím se v ní zjistit, kdy jede další vlak směrem na Kolín. Jízndí řády připevněné na válcích sou evidentně proti a jediné co se mi daří, je lámat si jimi baculaté prsty. Vracím se tedy na můstek a ptám se kapitána, kdy jede další vlak. Je cca 12:45. Šéf mi oznamuje, že další vlak jede ve 14:51, ale jako že pak jede eště jeden... někdy
Paráda. Vycházím ven a přemejšlím, co že jako budu dělat. Času tři prdele a nemám zrovna náladu hRát si na slejpa a procházet přilehlé vísky a družit se s místním lidem. Náhle si uvědomuju, že mám s sebou v báglu notebook. Vcházím do izolované čekárny. Ke své radosti zjišťuju, že na xichtovo doporučení mám s sebou i film Šílení a tak není co řešit. Dále v báglu objevuju pytlík piškotů. Pohodlně se usazuju na bytelný trůn vedle vyřezávaného stolu, na kterej zapomněl i čas, zapínám kompa a dusím se piškoty.
Film byl fakt hustej, jasnejch 5. Je čas jít pokempit vlak. Zjišťuju, že s sebou mám samozřejmě jen 8 korun. Po chvíli pláče v batohu naštěstí nalejzám nějaký zapomentý rezervní kilo. Cesta do Oseka trvala zhruba 15 minut, kde si kempim další půlhoďku na vlak směr Poděbrady. Kolemjdoucí, už sou o poznání méně slamění.
Kolem 16:00 vystupuju v Poděbradech. Sem náležitě spokojen s tím, jak sem šikovně zatáh o 20 minut cvičení z grafiky, abych byl ve výsledku o 3 hodiny pozdějc doma. gg26. 02. 2009

Nemusim vám snad ani připomínat černochovskou klasiku "přesně v 19:00 musim se psem, jinak umřu". Tohle byla jeho odpověď na sebemenší snahu, aby s náma zašel do hospody, nebo když ste se uněj chtěli stavit. Popravdě musím řict, že takle odpovídá na jakoukoliv otázku a co je eště víc zajímavý, že se ho kolikrát neptáte, ani na zmíněný časový interval, ani po něm nechcete, aby něco podnikal.
Někdy minulej pátek se klasicky neohlášeně stavil. To on prostě dělá. Ne že by snad něco potřeboval, ale má neuvěřitelnou stíhu z rodičů, kteří by mohli příjit na to, že kouří cigarety (ano je mu 23; smutný to příběh). Právě proto podniká tyhle 2 kilometrový túry ke mě před barák a terorizuje mě v nejvíc nevhodný časy. Pokaždý vychytá okamžik, když hraju nějakou zajímavou hru, žeru, seru, koukam na film a nebo nejlepší možnost spim. Vykouknete z okna a tam na vás kouká vohrnutej nadšenej černoch s výrazem ve tváři jako kdyby vám právě nenadělil ten nejlepší dárek na světě. Děsně tam stojí, jeho vousatý obličej je pokřiven prapodivně pokoutným úsměvem a mává na vás paží, že jako můžete jít ven a spokojeně se oddávat vdechovaní těch výkalů co pálí.
Dost sraček, vraťme se k našemu příběhu. Zrovna mam rozehraný ňáky 2vs2 a ejhle, zazvoní zvonek. Fakt  klasika. Vykouknu a posílam ho do hajzlu. Jen mě informuje, že by šel někam zejtra děsně zachlastat a mizí mi v dýmu z cigaret. Zavírám okno a seru na něj.
Někdy v sobotu odpoledne mu klasicky senduju smsku přes mirandičku, ať si jako zapne icq clienta. Černoch totiž trpí neuvěřitelne fiktivní paranoiou, že jakmile by zpínal mirandu hned po spuštění kompu, tak by mu okamžitě všichni (fakt nevim kdo asi) začli psát. Takže pokaždý, když od něj něco potřebuju, tak mu jako děsnej lokaj musim posílat kdejakou poštu jen proto, aby se pán uráčil a kliknul na tu vyšukanou ikonku mirandy (o tom že smrdí pořád na kompu nepochybuj ani v nejmenším). Negr se i v tomto případě během pár sekund objevuje online. Popravě je trochu zvláštní, jak na nějaký zprávy reaguje fakt flexibilně a někdy mu voláte 3 dny v kuse, ale ten vošoust prostě dělá (jak by sám řek), že "neslyší telefon". Kdybych měl rozebírat rozhovor, kterej následoval, tak tu budem asi dlouho. Daleko lepší bude menší ukázka ať vidíte, jak ho mam pekelně přečtenýho:

wh3nom sobota 21.02.2009
14:06:59:    moc necum
14:07:02:    blbecku
14:07:03:    :o)
14:07:08:    "co chces?"
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:10:    co chces idiote:
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:11:    dRz hubu hlavne
14:07:11:    ....
14:07:15:    fakt sem zvedavej
14:07:21:    na tuhle tvoji IMBECILNI otazku
14:07:24:    proste mas mit zaply icq
14:07:26:    tak mi neser
14:07:41:    co naka hospoda vecer, ma prijet milan kuzel...
14:07:49:    "ne, sem desne nemocnej a brecim jak dement"
14:07:53:    uplne to ctu
­
   čeRnoch sobota 21.02.2009
14:07:55:    nejdu jsem nemocnej beru antibiotika
­
   wh3nom sobota 21.02.2009
14:07:59:    :DDDDDDDDDDD...

Fakt si myslim, že k tomuhle už neni potřeba nic dodávat snad jen připomenout, že to byl černoch, kdo se před necelym dnem stavoval s myšlenkou, že se pude děsně do hospody. Je to vskutku ukázovej příklad černochovy schopnosti, něco vymyslet - leckdy i zorganizovat - a pak to jako první potopit a poslat do nuvěřitelnejch sraček. Kdo černocha zná, zajisté semnou musí souhlasit.
Možná to vypadá, jako bych si vzal černocha na mušku a on byl tou neuvěřitelně bezbrannou obětí, ale věztě, že opak je pravdou...13. 01. 2009

Ač se to zdá neuvěřitelné, tahle další bulvární newska nemá naprosto nic společného s černochem. Hlavní postavou je dneska pekos. Ano, čtete správně, pekos...
Na fotky, které níže naleznete zapomněl i čas. Naneštěstí sem na ně při minulým update sajty narazil a teď mi je znova připomněl i laškující negr s kabelkou. Jak se zdá na žižkově se nějakým záhadným způsobem šíří jistá nákaza. Víc než jasného Vaška, kterej to aktuálně opravdu hodně nenápadně maskuje zásnubama, následoval černoch. Teď nejspíš přichází na řadu pekos. Kdo bude další? Vezmu-li v potaz lokaci, myslím si, že by se měl ovíječ mít hodně napozoru...12. 01. 2009

Od tý doby, co xicht spáchal ten pekelnej půst, se v Total Annihilation uvolnilo pomyslné místo pro největšího špekouna. Netrvalo dlouho a tento post jednoznačně overtakenul jeho kolega z České Televize, vepř Cyppher. Zprvu se zdálo, že bude všechno při starym, ale asi půl roku dozadu se cyppískovi zalíbila Annie Suxxie. Po pár tRapnejch incidentech na irc a marnejch pokusech pozvat jí pod záminkou fify na ps3 do bytu, jež sdílí se svojí matkou, bylo jasný že tudy cesta nepovede. Všichni, co ho známe, víme, že cyppátor se jen tak nevzdává. Rozhod se, že potweakuje tu zříceninu, kterou lze jen težko nazývat tělěm dospělého muže, v posilovně. Dal sem mu tedy do začátku pár rad a šlo se na věc.
Už sou to dva měsíce a cypp na sobě pořád maká. Dneska mi na irc oznámil, že showtime bude tak za měsíc. Rozhod sem se tedy, že vám nahodím fotku, jak vypadal nazačátku, abyste si pak mohli sami vytvořit before/after bilanci. Držím cyppovi palce a přeju mu hodně štěstí. o/10. 01. 2009

Po minulý newsce tady máme další značně kompromitující materiál páně negra.
Už od začátku čtvrťáku černoch pravidelně každý druhý úterý pokaluje se svejma klukama v Pardubicích, kde s nima následně i přespává. To pro mě znamená, že musím zatahovat opravdu vnikající cvíčení z UML s eště lepším vyučujícím, abych se domů dostal v rozumnou hodinu. Shame! Mezi další černochovy nové radovánky patří provařenej crap s názvem facebook. Už nějakej ten pátek poslouchám z nejmenovaných zdrojů, jak si tam černoch přídává tuny kluků do přátel, tvoří opravdu zajímavé komentáře k fotkám, nemluvě o statusu, kterej mění každou čtvrthodinu. Pár dní dozadu se ke mě dostaly vskutku kvalitní fotografie pocházející právě z facebooku, o které se s dalšími facebook puRe h8ory nemůžu nepodělit. Enjoy...1 2 3 4 5