Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
21. 05. 2011

upgrade #8


Měsíc utek jako voda a zmiňovaná newska nikde co? :l Nechuť k psaní se ovšem snažím kompenzovat alespoň menšíma tweakama na sajtě.

Changelist:

  • Když už je nudle layout ten tam, rozhod sem se newsky zase pěkně natáhnout do plný velikosti a vysrat se na nějaký zkrácený pahýly (thx jerabe).
  • Náhrady se dočkal i lightbox, kterej sem vyštípal už ani nevim kdy. Nahodil sem js framework jquery a na něm postavenej script fancybox. Myslim si, že je to důstojný a splňuje přesně to, co potřebujete vy. Taky sem zmenšil thumbnaily a dal je pozicovat 3 na řádek.
  • Už v roce 2008 byla poptávka po RSSce. Ačkoliv sem později psal, že se RSSky dočkáte až bude v cpma odstraněn xerp, když sem viděl k jakýmu mentálně narušenýmu stavu to ptaaha dohnalo v posledních dnech, musel sem konat. Nejsem žádný nelida. Rozhod sem se pro standard Atom 1.0. Oproti RSS 2.0 je mi sympatickej  z hlediska striktního dodržování důležitejch elementů pro konzumenty a taky rozdělením obsahu na summary a content. Podpora obsahu v XHTML pro mě bylo další z přijemných pohlazení. Každopádně RSS čtečky nepoužívám, takže otestování je ve vašich silách.
  • Posledních změn se dočkala administrace. Sral bych na ní spokojeně dál a foukal to tam přes phpmyadmina, ale kvůli RSSku bude nutný nalejt to tam včetně sekcí okamžitě.

Závěrem nutno dodat, že se snad někdy v budoucnu dočkáte i nějakýho obsahu, když už si to tady tak žehlim... :o)


2 comments:


23. 05. 2011, 09:49 | penisenlargment

herpity derpity


05. 06. 2020, 10:34 | pitrx

Jak prosím přetahujete to modré nebe do plný velikosti a jak serete pahýly?


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page