Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
04. 06. 2008

sRanda :-)


Update dvakrát do měsíce, xichtova reakční doba na newsku cca tejden, neustálý breky ohledně rss. Pomalu by se mohlo zdát, že sajty upadaj a čtenost je nic moc. Opak je ale pravdou "přátelé". Poslední měsíc návštěvnost čítá denně ~30 unikátních ip (at žíje googlebot, yahoobot, seznambot, chobot, aimbot, ...).
Poslední měsíce se na only trošku nudíme a tak sem se rozhod, že vám poskytnu takovou malou ochutnávku v podobě pár obrázků, kterými nám krátím dlouhé nedělní večery.

  • První obraz se nese ve stylu ranného kubismu. Vypodobňuje příběh známější než jeho vlastní aktéři. Mnozí se domnívají, že zachycuje nejstarší epický příběh naší quake 3 scény. Mohu-li vám poskytnout vlastní názor - rozhodně se jedná o bajku - vystupuje zde zvěř a poučení je dle mého soudu více něž jasné.
  • Druhé vyobrazení je ve znamení čistého realismu. Taktéž se jedná a velice známý příběh, který dodnes neponechá jedno oko suché.
  • Třetí dílo je už tak trošku tvrdší porno. V podstatě se dá ríci, že splňuje rysy baroka. Nebo sem snad jediný, kdo tam vidí baculaté nahaté obnažené andělíčky? :PP

Ale nyní humor stranou. Aby toho nebylo málo přišel mi včera anonymní mail od fanouška mého blogu. Protože byl přespříliš osobní a vychvalující mě do nebe, svědomí mi káže vyvarovat se jeho citaci. Pevně věřím, že si pobrečíte i bez ní. Snad jen zmíním, že autor, jak sám píše, má také vlastní blog. Jeho design je znám především logem nechvalně neznámého ale o to většího propadáku roku 2005. V příloze pochvalného mailu mi autor poslal i vlastní podepsanou fotku - a o tu se s vámi milerád podělím.


5 comments:


04. 06. 2008, 01:54 | xt

rofl, ta posledni fotka .]]]]


04. 06. 2008, 21:33 | cypp

haw je lol :-)


06. 06. 2008, 12:23 | Legie

n1 :) konecne neco na zasmati


06. 06. 2008, 14:23 | Walpeer

Tak to je mazec :D LOL :)


09. 06. 2008, 01:53 | xicht

lolmao...musim sem lezt castejc !:]


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page