Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
14. 03. 2008

United-Games.cz - Steelseries Q3 DUEL


Před měsícem sem se zúčastnil turnaje pořádaneho adminem všech adminů - xichtem, který je mimochodem stále jedním z držitelů titulu Mistra České Republiky v QUAKE 3 TDM (to jen upřesnění pro jistého teoretika, jež dozajista pod vlivem omamných látek záhadně korunoval v jistém komentáři parodie na tdm nějaký teplouše). Turnaj už byl klasicky pod záštitou united-games.cz, kterým (zejména soptíkovi) bych chtěl tímto poděkovat za support q3.
Od poloviny ledna bylo ňáky sraní se skoolou (= zkouškový) a tak sem se ke hraní moc nedostal. Nicméně, když mi xochty oznámil, že se hraje další turnájek, tak sem se už z principu musel regnout. Mezitím sem konečně poskládal new komp, na kterej sem zatim stihnul hodit jen wokna, drivery a mirc. Tady se nám příběh dělí na tři od sebe oddělitelné části:

1. wh3nom a společenstvo aimlessů
 • new komp s disable accel in games (mw)
  • skupina
  • první kolo play-off

Přestože se mi už od začátku zdálo, že tam mam nějakou sběsilou accel, nevěnoval sem tomu moc pozornost - přecijen po tejdnu nehraní to trošku vypadne z ruky. Rozhodně mě víc sral tweak v podobě náhodnýho warpu mouse.

Moje skupina byla následující:
 • wh3nom
 • eJo
 • TykEroN

Hry jako takový nehodlám nijak zvlášť rozebírat, přecijen je to měsíc dozadu a na dema kvuli tomu fakt čumět nebudu.


Ze skupiny sem postoupil nečekaně z prvního místa. V prvním kole play-off mě čekal hráč fragonia, což nebyl nikdo jiný než zafejkovaný slovák mino.


 • new komp bez disable accel in games (mw)
  • WB play-off

Pak už sem si řek, že je to nějaký divný, když i po pár hrách v ruce ta jistota není a tak sem se odebral zchecknout mouseware. Jaké bylo moje překvapení, když sem zjistil, že mám zaškrtlý "disable acceleration in games", který má paradoxně přesně opačnej účinek.
Odškrtnuto a už sem šel hrát další kolo, kde na mě čekal nebezpečně nepřísnej legie, kterej už klasicky přes silný řečičky, jimiž mě častoval nějakej ten tejden, zaplakal stejně jako vždycky.


Následovalo finále WB proti jedinému člověku v české republice, jež si vydělává hraním (titul progamer @ pg pořad č.7 QUAKE - interview vede blbeček rex). To v přímé konfrontaci se skutečností, že se v životě neumístíl v žádném turnaji o ceny (natož aby ho snad vyhrál), ve mě samozřejmě budilo takřka až posvátný respekt... o něco míň ovšem už to, že sem mu naložil o čytřicet na sens/accel "starejch" pár hodin. Díky lehkýmu aimlessu, za kterej vděčím  opravdu použitelným vrchním portům na desce, sem lehce podleh v ztn a dostal v aeru, který má smažka fakt nejlepší (FUNNYALERT - hi foRt).


3. wh3nom - návrat kRále
 • old komp - classic
  • LB
  • Grand final

Jak vidět hry stály pořád za hovno a tak sem si řek, že na to prostě už seru a switchnul sem na starej komp. Asi nebude moc velkym překvapením, že na něm bylo moje starý nastavení, který se kupodivu neshodovalo s identickym na novym kompu ani po odškrtnutí toho accel suxu.
Nic se naštěstí neděje, protože turnaj byl FDE. Že pan progamer vyžere v grandfinále hlínu bylo teď jasný už předem. Jediný co mě opravdu mrzí je, že díky mě sem musel vyřadit tyfa (ač duelista desetiletí a několikanásobný mistr České Republiky, hraním se neživí @ progamerem se býti necítí), kterej by byl jinak dozajista druhej. Tyf měl klasicky nejvíc zesraný upc, ale přesto nehrál zmRda - díky mu za parádní zaskákání, aspoň jedna hra byla normální.


Následovalo tedy už Grand Finále. Po připojení na server se mě smažka pokoušel laciným humorem přemluvit, abych ho nechal vyhrát, protože chtěl podložku za první místo. Celekem paradox - člověk, kterej se živí hraním počítačových her, vás ve finále přemlouvá, aby ste mu nechali podložku za 3 kila. 2low..
Jelikož jsem postupoval z LB musel sem vyhrát 2 sérky map. Tak se taky stalo a smashera sem "překvapivě" rozsekal ve 4ech mapách v řadě. V posledním ztnku se mi dokonce nepěkně rozplakal (you are so pRo!!).


Ve výsledku sem teda tejden hrál na naprostym lolu a den na zase jiný sračce než sem se propracoval ke starýmu dobrýmu nastavení. Problem na new kompu sem paradoxně vyřešil jen tím, že sem šoupnul mouse do jinýho usbéčka, než bylo u ps2ky a jede to do dnes cajk.
Závěrem eště pár fotek ceny za první místo - hadry Steelpad QCK+. Je fakt obří. :X


6 comments:


11. 03. 2008, 00:29 | xicht

Vysmech jak se patri...gj !:]


13. 03. 2008, 22:13 | tyfoon

nice :)) a gratz o/


14. 03. 2008, 02:01 | wh3nom

thx ._.


16. 03. 2008, 01:57 | xaty

vubec sem tu uax srajdu nesledova, ale gratuluji ke steelpadu, mam ji taky a je fakt ok ;)


16. 03. 2008, 14:37 | wh3nom

tak tohle taky neni uax liga vid :X


17. 03. 2008, 02:22 | xaty

nj ug teda :)


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page