Shut The Fuck Up

the blog full of idle...
14. 07. 2006

kvalitní počasí, pařba, poker, ADSL


Dneska bylo po pár dnech plných tepla pěkně hnusně a tak se na jezko každej vybod. Po prozevleném dopoledni následovala odpolední posilka a kvalitní idle. Asi v 8 se stavil Pekos a šli sme se podívat na Petrovu pařbu, kde sme narazili na oldskoolery like JohnyG a Mil4n3k. Po asi hodinovém sledování prapodivného módu do w3, kde se nám představil Lukáš Legolas, sem se rozhod, že bude lepší, když se půjdu domů nažrat. Po půl hoďce se stavil opět Pekário a šli sme okempit Petrův dům. Když sme dorazili nikde nikdo nebyl a tak sme se stišili a naslouchali, jestli neuslyšíme z domu nějaký zvuky. Místo toho se na nás z Boučkova domu vyvalil ponejvíc hlasitej prd. Rozhodnutí, že nebudem čekat až se k nám dovalí jistě bohulibá vůně, padlo okamžitě a nejrychlejc sme se vydali na cestu do netopejra. Tam sme narazili na squadru lidí co si hrajou na postavičky z lotra a Lukáše Legolase, kterej si opravdu na nic nehraje. Zasedli sme ke stolům, objednali si pivko a začali hRát poker. Na dnešním programu bylo jako obvykle co nejrychleji a nejmohutněji rozdrtit Lukácia Gluma. Do finální fáze sme se dostali mnohokráte, ale Černoch na mě vždycky vytáh dva páry založené na J+. Asi po půlhodinovém boji nastal čas na finální souboj, ve kterém sem Negra ubil kvalitním fullhousem. Aby to nebylo málo, směšný Černoch položil karty s tim, že nic nemá a přitom měl flash. Jinak telehemoroidi sou fakt maximálně možně teplý a samořejmě nemám ještě nic. Zejtra to bude přesně 2 tejdny a 5 dní, který sem já tipoval, ale jak to vypadá zřejmě jsem je hodně přecenil. Tady máte díky Milanovi nějaký fotky z lanky:


4 comments:


15. 07. 2006, 18:11 | oak

těch 2tejdny a pět dní by to imho mělo bejt v pondělí, páč je přece jasný, že ti to o víkendu nezapojej, když nedělaj...


16. 07. 2006, 22:57 | meyra

hmhm a kdy jako podle tebe dělaj? :D:D


19. 07. 2006, 09:41 | johny_g

uplne sme zapomeli pokecat o adsl. vis, neco o tom vim, a nechci te strasit, ale tvuj odhad byl celkem optimistickej ;) pockej mesic a mozna to vyjde ;)


21. 07. 2006, 00:34 | Ex1tuS

no poznat ernocha mi dalo fakt docela dlouho :O


Nick:

E-mail:

 
captcha
Code:


back to the main page